Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Całuskowo come back

Polecane posty

Gość gość
Jestem oryginalny Haja i to nie moja wina. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to spoko.Ważne, żebyś pisał co myślisz, a ja nie muszę przecież wszystkich Twoich wypowiedzi rozumieć.Wyjaśnione..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że do każdej dóópy trzeba podchodzić indywidualniei oryginalnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehespoko Haja jestem higienistaale to ciekawe co Ty mówiszco sobie myśli kobieta, wypinając tyłekczy myśli; czy on wcześniej dziś, albo wczoraj inny lizałnie wierzę że tak myśli. :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe a ja wierzę, że są takie, które mało się szanują, lub szczęścia nie mają by mieć tego jednego jedynego. To samo się tyczy płci mniej pięknej, tylko w tym przypadku nikt nie powie "ten to się nie szanuje" :-D To jest ciekawe.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Witam przelotem 👄...ja się pytam gdzie jest caluskowo? :-( i pytam gdzie nie_realny? Luizka pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają swoje życie realne, poznali kogoś, mają w realu z kim komunikować sie. Dotarło przegrywko niedojepana ? I nie wywołuj więcej ludzi na potrzeby hejtowania wylogowana trolico wstrętna. Taka jesteś znajoma, że nawet wstydzisz sie zalogować. Won śmieciaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUIZA TO JĚBANA KUŘWA ! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za internetami każdy normalny człowiek wie,że kafeteria=kurfeteria. Za dzifki trzeba płacić,a na kurfeterii są darmowe dzifki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężatka luizka ile kutaasów obciągneła na kafe to jej dzieci wstydziłyby sie wyjść do szkoły gdyby prawda wyszła na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie tutaj to kuřwy, stare,niedojěbane kuřwy. wszystkie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowana większość napewno nie tylko jest k***iskami ale i nosicielkami hiva i innych chorób właśnie przez rozwiązłe życie seksualne. Jedyna nadzieja w muslinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymien kto ci obciagal na priv albo zamknij jadaczke rekajebco 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słoń to też przebieraniec. jepny ciul w stringach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przelotem 👄 fajnie, że trafiłaś na nowe całuskowo. Może i nasz N-ru przyjdzie. Muszę chyba znów się wybrać na całuskowe zakupy bielizny to pewnie od razu z pomocą przyjdzie :D Słoniątko jeśli specjalnie dla mnie zrzuciłeś pomarańczowe ubranko to zasłużyłeś na całą serię gorących buziaków👄👄👄;) Haja 👄 wiem, że ze słabo dbam o nowe lokum, ale ten real wciąga na całe dnie. Nawet na prezesa nie mogę teraz zwalić tego :P Ech znów niedocenione pomarańcze postanowiły wystawić na próbę moją boską cierpliwość :P Mam Was głęboko w d...o nie nie...o mojej d/u/p/i/e to możecie wciąż pomarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wyglądasz w grzywce niż w tej czapce z łysą klatąale może gdybyś przybrała złoty łańcuchto bym się skusił. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
Cześć, jak się macie przedświątecznie zwłaszcza? U mnie gorączka przy lekko minusowej tempetaturze na zawnątrz.Lubię takie jazdy.:-) całuję 👄 i popatrzę chwilę, czy doleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja doleciały 👄 Jak zwykle gorące :) Przyjaciel ten w awatarku to mój osobisty Mikołaj. Taki trochę pokręt z niego, bo zamiast worka z prezentami obdarowuje czarodziejską różdżką ;) Im dziewczynka bardziej niegrzeczna tym bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
Czyli najlepszy z najlepszych ten Twój.:-) Co ja mam dodać po środzie :-p:-p:-p Kilka osób tu się znało, ale teraz to już nawet o całusa w locie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to nie worek czyni człowieka Mikołajem obdarowującym dziewczynki różdżkąnie wiem czy się zgodzić ;)mam dziewczynkę, dość drogą już 😴ale kochaną Haja nie ofoch/uj się. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
Też mam dziewczyny nawet dwie i przez to podwójnie drogie, ale ja tu nie o tym.:-p Przeczytałabym chętnie coś, burzącego krew.Kawa mnie dziś zawiodła.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek      81
Właśnie go sobie masuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś o ekstazie bólem podszytejalbo jak się na Ciebie kładziei usta Ci penetruje? a Ty już widzisz gwiazdy w workuno i usta przyjaciel Ci gwiazdkami uperla to na Twoją prośbęzamiast kawy. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
Oj i żebyś wiedział In, że mną zatelepało.:-D Przyszarpał mnie mocniej niż zwykle przy tej penetracji wczorajszej.Co to powiedz jest, że w pewnej chwili rodzi się nagle chęć by te miękkie, sprawne usta zmasakrować jednak?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×