Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Całuskowo come back

Polecane posty

Gość haja
E to ja już od jakiegoś czasu w "tej" wolnej chwili wpadam i ...mi przykro, że tylko mi przykro. Tak mi się jakoś jednak tęskni za tym wirtualnym światkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocałunkami święta sobie słodząwidzisz Haja?a może by tak spojrzeniem się przytulićkiedyś w drodze ;)i swoje uczucia wargami przelać bezpośredniodo ustco o tym sądzisz? zamiast kawy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haja
Luiza to Twoja różdżka krzaka ożywiła nawet.:-D Tylko drogę tu musisz odnaleźć znowu. Inu mój kuszący k***ik w oku jest tak naprawdę zbyt kuszący.Tak sam z siebie.Dlatego wolę się rozglądać tutaj, nie wywołując tym zmieszania u rozmówcy.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pffffffffffffffffffffffffffffffffff:classic_cool:👄 luizka pewnie mnie nie pamięta :(:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boska z awatarem 2016.12.02 Przelotem usta.gif fajnie, że trafiłaś na nowe całuskowo. Może i nasz N-ru przyjdzie. Muszę chyba znów się wybrać na całuskowe zakupy bielizny to pewnie od razu z pomocą przyjdzie smiech.gif Słoniątko jeśli specjalnie dla mnie zrzuciłeś pomarańczowe ubranko to zasłużyłeś na całą serię gorących buziakówusta.gifusta.gifusta.gifoczko.gif Haja usta.gif wiem, że ze słabo dbam o nowe lokum, ale ten real wciąga na całe dnie. Nawet na prezesa nie mogę teraz zwalić tego jezyk.gif Ech znów niedocenione pomarańcze postanowiły wystawić na próbę moją boską cierpliwość jezyk.gif Mam Was głęboko w d...o nie nie...o mojej d/u/p/i/e to możecie wciąż pomarzyć smiech.gif edytowano 2016.12.02 C Bieliznę grubasie to kupujesz w rozmiarzedwóch wielkich beretów , a o twoim grubym, wielkim doopsku nad którym dynda obwisły bebzol to marzy tylko ślepy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska po godzinach
Czyżby PŚ na forum zajrzał ? Szoke:D Witaj N-ru 👄 Fajnie, że drogę znalazłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Ooo, widzę że moi ulubieńce w komplecie :) Luizka 👄 nie_realny 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przelotem tu jestem to kureff z topicku Gosiaczka aka Imbecylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiaczeczek to był absolutny prymityw, ajkju zero. Nawet nie wiedziała że jepie się wwirtualnym trójkącie, tylko hihihihi hhihihi hihihi , kurffa co to za tempok był. Miszczyni zdania pojedyńczo złożonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh..I juz wyzywają patusy żałosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska po godzinach
Przelotem 👄 Teraz to dopiero jasność nastała :) Choineczka, świecące bombeczki, gwiazdy i zagubieni mędrcy ...cuda w Całuskowie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Raczej nie brała udziału skoro nie wiedziała, moze inronowała prymitywie chory na schizofrenie... Jak mozna brać w czymś udział nie wiedząc o tym?... i Ty piszesz o IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Nie_realny gdzie się podziewałeś? co słychać? wszystko ok? Normalnie sto lat Cię nie widziałam :) Luizka masz na myśli te światełka co błyszczą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam ciasteczka
zjadłem je tylko do połowy :P bo jestem głupi, bałem sie że urośnie mi dupa:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ciasteczko
nie chce ze mną nawet gadać, własciwie chciałem tylko coś powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, a u Ciebie skarbeczku :) Jeszcze trochę to zapomnę jak wyglądasz, musimy to kiedyś nadrobić ;) Boska - gwar jak w kuchni przed wigilią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem tu jestem
Jaka kur.... szkoda musisz się teraz obejść smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×