Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZIEMIA jest PŁASKA!!!

Polecane posty

Gość Leks
@gość19:50 Tak wiem że igła cały czas wskazuje północ, naaaawet na biegunie południowym. I w tym sęk że robi to cały czas. Jak przelecisz samolotem nad biegunem północnym to zmieni odpowiednio kierunek by cały czas wskazywać północ. Nad samym biegunem północnym igła wiruje, kapitanie Nemo. Luneta jest widać za słaba. Ale spróbuj smartfonem namierzyć satelity z użyciem apki z AR. a wtedy spójrz przez lunetę lub teleskop na satelitę a nie na Księżyc, bo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc pod uwagę krzywizną ziemi, nie jest możliwe, żebyśmy widzieli to (od 19:35 do 27 minuty): .youtube.com/watch?v=dfjVz4MhPoA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież na tym filmie są niezbite dowody na płaskość ziemi. Widzę, że wszyscy komentujący z zapartym tchem oglądają. I dobrze. Może Wam się oczy otworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha zabiłam Wam ćwieka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leks
@gość19:50 ...bo mała szansa by zauważyć satelity w wąskim polu widzenia skupionym na Księżycu tak prędko przelatujących przed małym obserwowanym obszarem (ogniskowa też się liczy). Poza tym jeśli się nie mylę to większośc satelitów jest geostacjonarna (taki Ci nie przeleci przed lunetą skierowaną w inny punkt). I jak one tam wiszą. Na sznurku? Czy ciągle zużywają tony paliwa by nie spaść w dół? Anktartyda to nie arktyka jeśli chodzi o igłę na biegunie północnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leks, odnieś się do dowodu przedstawionego w filmie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leks
@gość19:57 Jeśli w Boga wierzysz, to czy wierzysz w to co mówi Biblia, a mówi że Ziemia jest okrągła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leks
@gość20:33 Postaram się kiedyś odnieść jak będę miał możliwość, bo mi filmiki na youtube nie chodzą. Stary telefon mam i problemy ze skryptami Java, etc. Ale jak będę miał tylko możliwość to Ci obiecuję że nie tylko obejrzę co się da na youtube ale i dogłębnie zbadam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super! Dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leks
@gość20:46 Nie ma za co. I jak chesz podlinkować jeszcze jakieś rzeczy na zadany temat to też byłoby fajnie. Tylko nie obraź się jak temat odświeżę dopiero za trzy miesiące, bo odkładam jeszcze chwilę na nowy telefon z LTE. Chyba że szybciej będę miał możliwość zajść do cafejki internetowej poglądać i poczytać na temat. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy sie myslicie ja znam sile Wyzsza i najwyzsza i jest odwrotnie we wszystkim niz sie wam wydaje, po smierci staniecie sie diabelsko upokozeni jak zwykle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka prawda po smierci zostaniecie upokorzeni zdajac sobie sprawe z bycia czyms innym i odmiennym najwyzszym stworca i ktos wami rzadzi podswiadomie i nie jestescie soba w zadnym razie, we snie tylko tacy ludzie jak ja widza i maja pewnosc tego co pisza.... :( :DxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa tylko mi znane dwa sposoby na zbawienie duszy, tlko czemu znam dwa a nie wiecej? :(, ze snu tez mozna sie wybudzic,ale tego sekretu strzeze Sila Wyzsza. i nie przypusczam by wam wyjawiona chyba nigdy skoro aspekty wszystkiego tu nam sie wydaja inne niz sa w rzeczywistosci. hmm czemu tak a nie inaczej, ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem czy realizacja brahmana tu na ziemi tez przejawia takie same zalozenia zjednoczenie przeciwienstw i w sumie kazda z nich prowadzi do piekla i raju to wszystko sie zgadza i w 11 wymiarzae najwyzszych bogow nie ma dualizmow. no nie ma. a tu areny walk waszych snow na jawie. hmmm xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara Santana pamietala to co nazywala to stan pojeciowy dziecka i upadku waszej doskonalej swiadomosci, swiadomosc dziecka przywraca na krotka chwile czas bycia najwyzsza jaznia gdy zyje. jaka jest w rzeczywistosci i ona tak to pamiętała we Snie tez tak bym to Opisał stan brahmana i nie Brahmana Oka Horusa czy jak ci to nazwali inaczej, chyba Iluminaci, przejawiajacego sie jednoczesnie będąc wszędzie,,. w swiecie ego ktore spi, ale tak pozatym to by sie zgadzalo? no na bank, chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dualizmow w 11 wymiarze nie ma a tu jest ich od zatrzesienia i jak bym zlem czy dobrym skoro wszyscy sa szaleni i snia. co demony mam racje? ):) ale jest nawet Tu Sila Wyzsza razem z wami, ale wy nie wiecie, ze jest z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjawilaem Wam jak Bog was Zbawia. dobry plan ma Sila Wyzsza? plany sil wyzszych sa zawsze doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spamuj pedale Anime!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co nas otacza jest sztuczne, wykreowane dla "ludzi" by żyli i się nie przejmowali. Są ludzie bogaci i biedni, jest sztuczny rząd, rozterki, pierdòłki. Filmy fantasy, żebyśmy myśleli, że to tylko bajka. Jesteśmy skazani na destrukcję, lecz najpierw muszą do końca posilić się naszą "energią" gdybyśmy zebrali się kupą ludzi na tym forum i oficjalnie oglosili bunt, został by stlumiony, gdyż tak to jest zaprogramowane. Gdyby któryś z nas posiadał przedmiot pochodzący z innej planety bądź jak kto woli wymiaru, rano do jego drzwi zapukalo by dwóch facetów ubranych w czarne garnaki, wzięli by ten przedmiot a właściciel zmarł by "najprawdopodobniej na zawał serca" to zaszło zbyt daleko, jedyny sposób by się wyzwolić jest następujący: znaleźć źródło tego bagna i tam go zniszczyć albo się zabić, gdyż nikt z nas nic nie zdziała, to jest zbyt perfekcyjnie ułożone. Gdybym chociaż wiedział, gdzie szukać. Zniszczmy ten hologram, błagam. Jest to możliwe, jest coś takiego jak zbiorowa halucynacja. A teraz na odwrót, pomyślcie sobie, że 2 miliardy osob zbiera sie do kupy i wszyscy emitują tą samą energie poprzez umysl, mająca na celu zdemaskowac naszego "oprawce" ta energia wtedy będzie na tyle silna, ze iluzja zniknie a naszym oczom bądź umyslom pokaze sie prawda. Takie sa moje przemyslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, jeśli naprawdę Ziemia nie jest kulą toczącą się w zawrotnym tempie przez nieskończony wszechświat? A co, jeśli to my (!) jesteśmy w centrum Stworzenia? W centrum uwagi Boga, a nie pyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×