Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość dziewczynka

List do Mikołaja

Polecane posty

Gość gość dziewczynka
Teraz miał być wierszyk, Mikołaju. Mylą Ci się kwestie, odkleja broda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Świety Mikołaju o pięknym Biskupim imieniu,byłam bardzo grzeczna Naj..naj bardziej grzeczna ze wszystkich .Poznałam Cię po kolankach ,mogę złożyć rączki i paluszki do modlitwy ale Ty jak masz dla mnie jakieś prezenciki to ja ich nie muszę mieć,pewnie są inni ktorzy potrzebują ich bardziej niż ja.Twoja malutka dziewczynka z bulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość św Mikołaj
Skoro ma być standardowo to usiądź na moim kolanie i powiedz co byś chciała dostać pod choinkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całusa od Pana Mikołaja chcę ,a ja mu dam w prezencie tą rybią ość i bursztyny które mu obiecałam i sprawdzę czy broda prawdziwa bo wygląda mi na prawdziwą.:-)Marzę by usiąś Ci na kolanach i szepnąć coś na uszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały rok byłam bardzo grzeczna,nie kłamię.Pokaż mi renifery i zabierz.mnie na swoje sanie ,tylko uważaj jak bedziesz wchodził przez komin bo nie mam drabiny na dachu.Mogę Cie o to prosić?,naprawdę byłam grzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile tu grzecznych pan:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
Jesteś Mikołaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi renifer od lewej
Jest w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
Pewnie tylko kradnie papier. Nigdy nie uwierzę w to, że mógłby robić kupę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi renifer od lewej
Mikołaj nie kradnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
Nie mów, że robi to drugie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prędzej list do świętego, kuṛwa guru modełłe, bym więcej nie czytał o pedofilu Nowym. , :O 🖐️ ))) I tu nie chodzi o mnie, tylko o zbagatelizowanie zjawiska, by spowszedniało. :O Ot, kogoś znowu wyzywają od pedofila... :O Te skuṛwysyny, są tak jałowe że chwytają się wszystkiego by przeżyć, robiąc gnój innym, tylko w jakim celu? Jaki jest ich motyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
Nowy, czemu lokujesz swoje produkty w moim Mikołaju? Znaczy, czemu akurat tu postanowiłeś rozprawić się ze złym wirtualnym światem? To może płoszyć Mikołaja i znów wybierze robienie kupy zamiast słuchać mojego wierszyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ muszę to rozdmuchać. Wrzucić każdemu pod choinkę, bo inaczej ludzie tego nie zrozumieją. Kotka Poes zareagowała jako pierwsza i spłynęło na Nią takie szambo, że to się w głowie nie mieści. :O Ty chcesz prezenty, to masz rózgę, bo jesteś jałowa i próżna. Twój z****** i nikomu niepotrzebny temat teraz krzyczy, że chuj w dụpę modełłe, bo nie robią nic. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz nowy, ja jestem bardziej taka Walentina Tierieszkowa, niż Fanny Kapłan. Przykro mi. :( Nadrabiam cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
21:52 autoryzuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
A Ty, Nowy byłeś kiedyś "kosmosem", dla jakiejś kobiety? Wiesz, kimś takim, kogo chciałoby się eksplorować jak kosmos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE TO PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
Szerze wątpię żeby Mikołaj zainteresowany był Twoimi urojeniami akurat, gościuniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem i nie wykorzystałem tego :( Inaczej, nie zadbałem bym mógł Ją sobie dalej wykorzystywać. :) Człowiek młody głupi a kijem Wisły się nie zawróci. Wykorzystaliśmy swoje możliwości, chociaż nie powiem jakaś iskra w tym jeszcze jest. Byłbym mocno zmieszany, gdybyśmy się od tak spotkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
W każdym niespełnieniu tli się iskra, którą pewnie można by rozpalić na nowo niezłe ognisko. To piękne i przerażające jednocześnie, bo każde niespełnienie drąży kichy od środka. Ciągle stawia nas pod murem i każe sobie zadawać pytanie" co by było gdyby...?" Paradoksalnie mężczyźni kochają tylko te kobiety które są ich niespełnieniem. A potem dojrzewają i dostrzegają potencjał w tych które wytrwale były blisko. Ale to dopiero tak między drugim a trzecim zawałem. I tak między siódmym, a ósmym "niespełnieniem". Czyli wtedy gdy na związek z taką wytrwałą jest już za późno, bo ona właśnie przestała trwać. Wtedy znów pojawia się niespełnienie. Gonić króliczka-to macie zakodowane w DNA. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE JĚBIE DZIECI :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
Przemyśl Nowy i zostaw w spokoju małe dzieci, bo jesteś odrażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość św Mikołaj
Jeśli o mnie chodzi to nie muszę kraść papieru toaletowego, Elfy mi go produkują :O I niestety, Mikołaj też człowiek (mimo, że święty) wypróżnić się musi :P A myślałem, że wierszyk już nieaktualny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaju,to oczywiste że musi i zupełnie normalne.Ja Cię nie oceniam.Pozdrow ode mnie wszystkie elfy te małe i te duże.Twoja specyficzna mikołajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy,z tym pedofilizmem to przyznam Ci rację tez już nie mogę tego czytać to obrzydliwe tak kogoś oskarżać.Specyficzna mikołajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps.Mikołaj nie kradnie papieru tzn,mikołaj w ogole niczego nie kradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziewczynka
Wypróżniłeś się już, Mikołaju? Czuję, że przez te Twoje "ludzkie odruchy" oddalamy się od meritum.* *czyt. mojego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×