Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie szanse na miłość i przyjaźń ma dziewczyna

Polecane posty

Gość gość
Przepraszam, musiałam wyjść na chwilę do kuchni. Jestem tutaj przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że to nic złego. Zawsze powinnaś taka być choć wiem że to trudne. Mężczyźni są różni. Te które robią wokół siebie szum łatwiej dostrzec. Mnie irytują krzykliwe i wulgarne kobiety. Ci których spotykałaś nie byli Ciebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama już nie wiem. Mnie się wydawało, że to oni są super, a ja już niekoniecznie. Nie przypominam sobie, żebym spotkała mężczyznę, któremu bym pasowała w 100%. Każdy miał zawsze jakieś "ale" w stosunku do mnie. Zdarzało się też niejednokrotnie, że byłam traktowana jako panienka do zaliczenia, co dla mnie było czymś niezwykle uwłaczającym. To, że jestem spokojną osobą, nie oznacza, że godzę się na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu2
Komentarz o płaszczu i paznokciach to objaw kobiecej zazdrości. Jak można tego nie wiedzieć, kobiety dają sobie takie docinki kiedy sobie czegoś nawzajem zazdroszczą. Powinnaś być więc zadowolona że tak ładnie wyglądałaś że inna panna poczuła się w twojej obecności mniej pewnie. Nie analizuj tak wszystkiego i nie bierz tak bardzo do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem złym człowiekiem. Jeśli poczujesz chęć porozmawiania z kimś, napisz do mnie na maila. Z reguły nie wchodzę na to forum, więc trudno byłoby nam porozmawiać ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierujesz się zasadami i to bardzo cenny plus u kobiety w tym zepsutym świecie. Pamiętaj że tacy ludzie nie są lubiani w środowiskach gdzie zasady nie mają żadnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu2 - starałam się nie dopuszczać takiej myśli, że ta dziewczyna może być zazdrosna, ale chyba będę musiała. Przykro mi z tego powodu. Do tej pory świetnie się dogadywałyśmy, wydawało mi się, że mnie lubi, a tu nagle takie teksty... Nie ukrywam, że czuję się rozczarowana. Moim celem nie było przecież przyćmienie solenizantki. Gość - tutaj nie chodzi o to, że sądzę, że jesteś złym człowiekiem, tylko o to, że ja nie lubię prowadzić korespondencji mailowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, niestety. Teraz nagina się zasady jak tylko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, bo wydajesz się super inteligentną i dobrą kobietą, z którą można porozmawiać na poważne i interesujące tematy. To Ty podałaś nr gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to był ktoś inny. :) Dziękuję za miłe słowa, chciałabym wierzyć, że tak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz :) Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam bym Cię chętnie poznał bo podobają mi się takie perełki jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w małym miasteczku w Małopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pochodzę z województwa łódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kawałek ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znowu tak daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i tak wolę pozostać anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cię. Jeśli jednak postanowisz do mnie napisać, będę czekał. Być może dobrze by się nam ze sobą rozmawiało, myślę, że warto sprawdzić. I nie musisz pisać ze swojego prawdziwego maila, możesz stworzyć fikcyjny. Tymczasem muszę się pożegnać. Życzę Ci wiary w siebie urocza, nieśmiała, tajemnicza kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystko. :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chopie, idz spac bo po 5 zaczynasz robote w osm wieluń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×