Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

mam za duzo tluszczu fota

Polecane posty

Gość QQQQuuuu
Nie masz za dużo tłuszczu, ładne włosy na klacie i brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki xD. Mam mam, lapy mam obwisle i tluste ale moglo byc gorzej. Brzuch jak siedze tez sadlo :/. Pamietam ze moj pierwszy post na kafe to byl dwa lata temu z goscia czy nadaje sie na modela xD. Potem sie zarejestrowalem xD. Wygladalem gorzej. Probuje zamienic tluszcz w miesnie i ogolnie poprawic kondycje o 55%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filipku, tyle włosów ci urosło na klacie i brzuchu, więc niby dużo testosteronu, a jednak siusiak mały i miękki, to w końcu jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip, nie masz za dużo tłuszczu, a na rękach wisi ci skóra a nie tłuszcz, bo nie wiesz co jeść i jak ćwiczyć, żeby mieć mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest evit tylko Filipek, a jak się myle to zrób fote koło swego "stanowiska sterowniczego" i przekonaj że na tym zdjęciu to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FIlipku, daj zdjęcie siusiaczka we wzwodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa raczki mam slabe... kumpel mi mowil w polsce co jest pilkarzem, ze to co mam na brzuchu to skora ale dla mnke to jest nueakceptowalne. Kumpla tu mam po 30 co cale zycie biega I nie ma w ogole skory i jest lekki xD. Ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś przycichł evil na, tych fotach to nie ty evil tylko Filipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip, chodzi o to, że tę skórę muszą utrzymywać mięśnie, bez mięśni nawet jak będziesz miał zero tłuszczu, to skóra będzie wisieć! Musisz wyrobić mięśnie, ale do tego potrzebna jest odpowiednia dieta na masę mięśniową i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o rece to podciagam sie na drazku no to kocham ale ja jestem anemikiem wiec wygladam jak anemik. Hantle tez mam na bice a na tluszczyk rower chodzenie bieganie. Co do diety to MA razie mam wyj****e, w zeszlym tyg przejechalem z 50 MIL MA rowerze I caly weekend zarlem warzyqa I wychlalem z 10l wody zeby sie lepiej czuc. Nie cwicze to nie jem. Badtepnym razem na crower biore wode, no w czwartek pojechalem 25 mil na rowerze bez wody caly weekend zdychalen xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azal
Cześć. Jestem studentką dietetyki, zajmuję się badaniem zachowań żywieniowych wśród różnych grup społecznych, między innymi wśród sportowców oraz osób aktywnych. Mam ogromną prośbę o wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej żywienia oraz zaburzeń zachowań żywieniowych . Formularz jest wyposażony w profesjonalne narzędzia, za pomocą których łatwo można ocenić, czy dane zaburzenia występują.Często nie zdajemy sobie sprawy, że zachowania uważane przez nas za normalne i oczywiste, świadczą o pewnych zaburzeniach. Wypełnienie ankiety zajmie maksymalnie 5 minut. Ze swojej strony mogę zagwarantować, że wyniki badań zostaną zamieszone na tym forum. http://www.survio.com/survey/d/A9F7S8N5H1U9Y4X1I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×