Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla chłopaka do 200 zł.

Polecane posty

hmm ja bym stawiała na jakieś ciuchy zdecydowanie, chyba koszula to najodpowiedniejszy prezent dla mężczyzny ;p Widziałam, że wyżej polecał się sklep ombre. Robiłam tam zakupy, co prawda tylko kilka razy, ale polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dobry zapach, kup mu the edge tutaj: www.feromony.pl/sprawdz-promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, a ja generalnie polecam Ci sklep http://konsoleigry.pl/ tu można tyle fajnych gier znaleźć, tyle fajnych promocji, że to na pewno będzie dobry wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mu kupić dobry program antywirusowy. Myślę, że taki się przyda każdemu. W sklepie kluczsystem można dostać G Datę, a to fajny program. Sama go używam od dawna i jestem pewna o bezpieczeństwo swojego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NooraX
Ja swojemu chłopakowi kupiłam pada do gier w Teletorium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alireczka
Narzeczonemu kupiłam smartwatcha na wyprzedaży w sferisie , prezent bardzo udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzaaa866 bardzo nam miło! :) Dziękujemy! Drogie Panie, zastanawiałyście się nad czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że praktyczne prezenty to najlepsza możliwa opcja! :) Elegancka koszula, casualowa marynarka, a może wręcz przeciwnie sportowy dres? U nas znajdziecie to wszystko i wiele wiele więcej! A każdy z produktów jest w niskiej cenie i super jakości! Nie czekajcie, sprawdźcie i zaskoczcie swojego mężczyznę. Znajdziecie nas tu -> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serkistt
Akcesoria tego typu to w sklepie na stronie lispol.com można poszukać. Od nich mam słuchawki do gier i zdecydowanie są lepsze od poprzednich których używałem. Idealnie tłumią hałasy z zewnątrz, można totalnie wejść w świat gry i się nie rozpraszać. Inna sprawa, że jak gram w sieci z ludźmi to też lepiej ich słyszę, lepiej się rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikold7
Może dron? Ostatnio widziałam w Teletorium całkiem fajnego i chętnie bym sama go kupiła : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś z motoryzacji? może tak spróbuj? www.total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html bardzo fajna chemia motoryzacyjna dedykowana przede wszystkim kierowcom, ten sklep polecił nam akurat mechanik i mówił ze sam często się tam zaopatruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najbardziej optymalnym i uniwersalnym prezentem jest książka z fajna dedykacją, zwłaszcza dla chłopaka, który jest nam bliski. Jest to uważam coś naprawde fajnego do tego można zawsze dołożyć czekoaldki. Na inbook.pl jest duży wybór ksiażek, więc na pewno coś znajdzioesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarepka90
Ja swojemu kupiłam zestaw chemii samochodowej i olej silnikowy przez sklep amjoil.pl xD jest fanem motoryzacji to co miałam kombinować? A jak sie ucieszył z tego wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój uwielbia elektronike także zawsze staram się coś z tego wybierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiora
Swojemu ostatnio kupiłam wideorejestrator na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czym się interesuje. Mój facet bardzo lubi grafikę komputerową i kupiliśmy mu program Photoshop w sklepie kluczsystem. Teraz mając pełną wersję ma o wiele więcej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka7
Może jakieś fajne, wypasione słuchawki? Teletorium ma sporo ciekawych modeli. Albo na przykład pad do gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu85
Warto dolozyć drugie tyle i zakupić pewny sprzęt co nie oszukuje i jest całkiem dokladny jak na swoją cenę. Tańsze modele pokazują czasami bardzo niedokładne wyniki i szybciej się psują więc polecałbym coś stąd https://alko-maty.pl/ do 4 stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×