Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla chłopaka do 200 zł.

Polecane posty

Gość gość
Lot w tunelu aerodynamicznym może? W tej cenie się spokojnie zmieścisz. Ja kiedyś na dzień kobiet dostałam taki 2 minutowy lot w obiekcie w Lesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kwota nie jest taka mała jak na prezent, najlepiej byłoby kupić coś związanego z zainteresowaniami czy pasjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam swojemu chłopakowi na dzień chłopaka fotoksiążkę, czekam właśnie aż przyjdzie :) dużo szablonów jest na tej stronie i opcji projektowania, zamówienie złożyłam na www.printu.pl aktualnie mają promocję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninesa
Zależy co chłopak lubi, od tego chyba trzeba zacząć. Ja swojemu kupiłam w tej kwocie wideorejestrator w Teletorium, całkiem fajny i przydatny gadżet do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucola
to prawda wszystko zależy od upodobań, mój się cieszy tylko z elektroniki ale np mój tata preferuje dostawać dobre trunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirna
ja kupiłam swojemu wideorejestrator na sferis.pl, był bardzo zaskoczony i zadowolony z prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 200 zł to możesz kupić bardzo fajny i dobry jakościowo zegarek :) Ja mojemu chłopakowi ostatnio kupowałam taki: domczasu.pl/zegarki-casio-sportowe-cyfrowe/18853-zegarek-casio-ae-1000w-4a.html. Był bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym dokładnie interesuje się Twój chłopak? Bo warto wybrać coś co mu się spodoba i przypadnie do gustu, sprawdź na www.Sofer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria922
no to dobrą opcją byłby portfel ;) w miare tanie znajdziesz na stronce zeskory ;) fajne rodzaje i wykonanie bardzo dobre (sama kupowalam ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam ze stronki http://sklepok.pl/ Mozesz naprawdę dorwać coś za niskie pieniadze np. ostatnio był Telewizor za 99zł 32cali, pralka nowa za 70zł, gra playstation za 45zł. telefon iphon za 18zł aparaty fotograficzne za 15zł nowa z grą, masakra taniej niz alliexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest fit freakiem, to może konsultację, albo trening u www.igortreneronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojego teraz na mikołajki w https://www.zeskory.com/ już upatrzyłam torbę taką męską i jestem pewna, że mu się spodoba bo sam wspominał że by mu się przydała, zamiast ciągle tylko z plecakiem sportowym chodzić niezależnie od okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_87
Coś z elektroniki może? Gadżety mile widziane :) Ja kupowałam chłopakowi na urodziny takie słuchawki ze skullcandy: http://www.skullcandy.pl/produkt/uproar/ i mega się z nich ucieszył, chwali że są dobrej jakości. Popieram raczej przydatne prezenty, a mój ukochany akurat uwielbia słuchać muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnex8k
O, słuchawki na prezent to jest bardzo fajna propozycja :) skullcandy znam, mam douszne jib i dobrze mi służą na siłowni. Bardzo wygodne, bezprzewodowe, jakość ok. W sumie mojemu facetowi przydałoby się coś podobnego, dzięki za podsunięcie pomysłu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×