Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla chłopaka do 200 zł.

Polecane posty

Gość myszołówczyni
mnie sie wydaje, ze abstrahujac od jego zainteresowan, to wszyscy faceci lubia zegarki. w kazdym razie nigdy mi sie nie zdarzyło, zeby ktorys nie lubil :-). ja mojemu w tym roku kupilam Jordan Kerr. dostanie dopiero 6 grudnia, ale juz wiem, ze sie podjara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelajna19
a fifa 18? moj facet w me kupil miesiac temu razem z konsola i nie moze przestac grac, wiec kupilam ja tez przyjacielowi tydzien temu na urodziny...i tez od tygodnia nie ma z nim kontaktu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa99
Mój chłopak na pewno dostanie zegarek Jordana Kerra, bo po prostu go sobie zażyczył :) A facet bez pięknego zegarka to wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekkk1234
Ostatnio wpadłam na stronkę, gdzie można zrobić fotoobrazy, kubki itd i wydaje mi się to bardzo fajnym pomysłem :) Znajdz jakies fajne wspolne zdjęcie i zrob z niego obraz ;) Sama tez chce tak zrobic .. Znalazłam to na tej stronce https://www.foto4u.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixtejpowa
kup mu fife 18 jak ma plejaka czy cokolwiek do grania :) spokojnie sie zmiescisz w 200 zl jak sie hopsniesz do media expert, a kazdy chlopak, ktorego znam sie teraz tym jara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszyłbym się z nowej fify z ME czy coś takiego może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kwoty 200zł masz naprawdę szeroki wybór jeżeli chodzi o prezent dla chłopaka, może Dron? Ciekawe i przede wszystkim nie drogie modle znajdziesz na www.RCMPlanet.eu sama u nich zamawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe @gość faktycznie pewnie większość facetów cieszyła by się najbardziej z fify jakby mogła pograć po robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem w media expert z rodzicami i wybrałem sobie fifę do tej kwoty właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiakasia
Ja dla swojego wybierałam kupę czasu, dlatego wiem jaki to jest problem. Ostatecznie się okazało, że wygrałam jakiś preparacik do aut, mąż jest przeszczęśliwy usmiech.gif Wygrałam go tutaj: http://xurl.pl/konkurs-zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darenka2xxx
Jak jesteście razem tak długo to pewnie macie dużo zdjęć. Może jakiś album ze zdjęciami z fajnymi wpisami które sama byś zrobiła albo ramka na zdjęcia? Sama nie wiem ale ja kupiłam chłopakowi w zeszłym roku ramkę na fotosklep55 i włożyłam do niej nasze zdjęcie i cały czas stoi u niego w pokoju i mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijjax
A ja zdecydowałam się na kupno zestawu głośnomówiącego, znalazłam fajny model w Teletorium. Luby się bardzo ucieszył z tego prezentu, bo sporo czasu spędza w samochodzie i może odbierać spokojnie telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu misiaczkowi kupiłam ostatnio słuchawki bezprzewodowe bo jest maniakiem muzyki teraz może sobie chodzić po domu a nie tylko przy kompie albo z telefonem więzień mój biedny :( :) na forum mi polecili lamax pax i była to dobra porada bo misiu jest zachwycony + do pracy sobie nawet je zabiera <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
Mój ostatnio wybrał sobie drona w sferisie:) skorzystał z fajnej promocji wiosennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×