Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My Polacy w PL pekamy ze smiechu widzac tanie prezenty od osrusow.

Polecane posty

Gość gość
15:44 pudlo. jak zwykle. mam studia wysze - I to I polskie I brytyjskie. pracuje umyslowo. zarabiam brytyjska srednia krajowa, ktora nadal jest marzeniem calkiem sporej liczby Polakow w UK (chociaz jest tu tez niemalo roedakow, ktory zarabiaja dwukrotnosc sredniej krajowej, ale to konkretni specjalisci, nie obiboki jak ty, panie brygadzista haha) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3k na reke -- no popatrz, a moja dobra znajoma ma na reke 2400 zl a ma magistra z stosunkow miedzyanrodowych I licencjata z archiwistyki... :P ale od lipca szuka pracy w Warszawie I Krakowie, bo jednak Opole to dziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol to debil i pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwel to bingol
jak bingol nie chce prezentów niech nie bierze, a dodatkowo niech tym "osrusom" w UK wysyła on prezenty, ja moge brać. Co dajesz bingolku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mój prezent
bingol dawaj prezenty osrańcu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 25 lat nie posłałam ani grosza do PL. Mają dwie ręce to niech za/pier/da/la/ją za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mój prezent dziś bingol dawaj prezenty osrańcu!!!!! hahha, bingol juz odklada grosiki zeby kupic prezenty swiateczne w sklepie "wszystko za 5 zlotych" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli chcesz dorobić do budżetu domowego nie wychodząc z domu, mam dla Ciebie ofertę. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. Bez zobowiązań, bez wkładu własnego. Dla osób, które mają stały dostęp do internetu. Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc Zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pekacie cwele z zazdrosc***edaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×