Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My Polacy w PL pekamy ze smiechu widzac tanie prezenty od osrusow.

Polecane posty

Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tanich prezentów możecie się pośmiać ale za to drogich nigdy od nas nie dostaniecie. Nie dla psa kiełbasa! Ja skończyłam z wysyłaniem prezentów do PL dwadzieścia lat temu. U was jest wszystko takie tanie więc kupcie sobie sami za swoje pieniądze. No przecież ponoć zarabiacie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile artykulow w pl nie dostaniesz takich jak w uk, a nawet jesli to w polsce sa trzy razy drozsze niz w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL wszystko jest za bezdurno. Pensje też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy w UK pękamy ze śmiechu widząc tanie prezenty od osrusów z PL, którzy szukają u nas pracy. Bo u siebie mają tylko PGRy i ryją za bezdurno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posyłam ani grosza do PL. Bucostwo niech pokaże co potrafi. Lubię się wam przyglądać jak za/pie/rda/lacie za bezdurno! Taki wasz los wy nadwiślańskie białe murzyny z dorzecza narzecza dumnie zwanego PL. A ja mam kasę której wy nigdy nie zobaczycie z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posyłam wszystkie funty do PL. Islamstwo niech pokaże co potrafi. Lubię się im przyglądać jak za/pie/rda/lają za bezdurno! Taki wasz los wy angielskie białe muzułmany z dorzecza narzecza dumnie zwanego UK . A ja mam kasę której wy nigdy nie zobaczycie z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajer nie potrafi nic swojego nalisać tylko przepisuje. Do podstawówki franerze do podstawówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysylac pieniadze do Polski? jeszcze nie mam tak zle w glowie. Jak naprawde jest koniecnosc - zdarzylo sie, owszem - to dalsimy rodzicom na drogie badania, bo np tesc mial czekac na badanie przez NFZ ... 7 miesiecy! a prywatnie mialby za tydzien, ale pakiet badan kosztowal jakos 1600 pln, to mu dalismy. albo moim rodzicom kupilismy - na spole z bratem - wycieczke do Krakowa na 4 dni, z noclegami w pieknym luskusowym hotelu , na ich 40. rocznice slubu. ale nie wysylam nikomu zadnych pieniedzy, ja tez mam swoje wydatki, co nieco odkaldam, wyjdaje na nowe meble wlasnie, na wyjazdy itd, a nie bede nikogo sponsorowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie wolność i dwie ręce to za/pier/da/laj/cię za bezdurno. Po to jesteście. Ani grosza do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wywożę pieniądze z PL. Sprzedaję tam artykuły trzeciej kategorii których nikt na zachodzie nie chce kupić a polaczki płacą i interes się kręci. PL to dobry rynek zbytu. Dzicz wszystko kupi byle było tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wywozisz z PL bo to zabronione jest. W drugą stronę oczywiscie mozna i trzeba. Posyłam wszystkie funty do PL. Islamstwo niech pokaże co potrafi. Lubię się im przyglądać jak za/pie/rda/lają za bezdurno! Taki wasz los wy angielskie muzułmany z dorzecza narzecza dumnie zwanego UK . A ja mam kasę której wy nigdy nie zobaczycie z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz kasy no tak, na pewno. przytocze Twoje ukochane przeliczanie 1:5 (kiedy indziej stosujesz 1:1, jak ci wygodnie, oczywiscie). to podazajac twoim tokiem rozumowania - o ile o jakimkolwiek rozumowaniu moze tu byc mowa ... - odpowiedz mi, czy bez problem, zyjac sobie spokojnie, po oplatach I wyzywieniu jestes w stanie razem z zona co miesiac odlozyc 4000 zlotych? bo ja I maz odkladamy (lub wydajmy czesc z tego na co tylko chcemy) bez zadnych wyrzeczen ibez ciulania, ok. 800 GBP miesiecznie. mamy dziecko. NIE MAMY ZASILKOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3k na reke, a kto mial mniej mogl sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolna świnia i musiałaś wyjechać do uka na zmywak, nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty osrusie. Gnij tam. Jak ja się cieszę, że nie ma już w PL takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×