Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My Polacy w PL pekamy ze smiechu widzac tanie prezenty od osrusow.

Polecane posty

Gość gość
Tak sobie tłumacz biały, nadwiślański murzynie. Za 30 lat polskie pensje będą takie jak dziś na zachodzie tyle, że ich pensje nie bedą stały w miejscu. I znowu polaczki będziecie tam gdzie byliście od zawsze czyli w czarnej dooopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w PL kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3k na reke, a kto mial mniej mogl sie uczyc a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolna świnia i musiałaś wyjechać do uka na zmywak, nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty osrusie. Gnij tam. Jak ja się cieszę, że nie ma już w PL takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL jest be! Stąd uciekają miliony ludzi w poszukiwaniu normalności. I to się jeszcze długo nie zmieni. Kto żyw stąd ucieka i tak tutaj było od Mieszka I. Buahahaha! Kraj białych, nadwiślańskich murzynów z dorzecza narzecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechali tylko nieudacznicy co w PL sie nie uczyli. Typowe dla polaczka to uciec jak szczur gdzie indziej na gotowe. Nie widzialem tylu anglikow w PL co polaczkow w uk. W PL pensja srednia teraz to 4000zł jak ktos sie uczył a nie zbijał baki na wyzszej szkole lansu i baunsu. Zaden z moich znajomych nie zarabia mniej a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I mieszkania palce lizac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachod sie skonczyl w 2010, teraz bardziej opaca sie PL, ciagniemy ile sie da od UE haha, a wy emigranckie polaczki w uk musicie placic na nas nawet po brexicie heheh czesc] Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4.000 zł to ja zarabiam w Szwecji tygodniowo. A wy polaczki to nędzarze jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa chyba groszy. Nikt garomyjom tyle nie da. A wydajesz 3000tygodniowo bo to chooyowo drogi kraj. Jeszcze cie ciezarowka w szwecji nie trafiła frajerze? :D hahahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy w PL pekamy ze smiechu widzac tanie prezenty od osrusow.......dlatego przestalam cokolwiek wysylac,rodzinka doslownie dala mi do zrozumienia ze za malo sami nie wysilajac sie nawet na kartke swiateczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo cie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adios od świń
Gość 16:41 hahha to znowu ty i te twoje nudne kopiuj wklej. Twoja elokwencja mnie wręcz zabija. Nie czujesz się idiotą, odpisujac do siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sie chce frajerowi przegrancowi podbijac te tematy :D nie marnuj czasu tylko wypier!dalaj na ognisko uchlac ryja cwelu z kupa gownianych znajomych :D tak, my nie mamy w jukeju takich wspanialych rozrywek i umieram z zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj haha prosze jaka kultura cwela gnijącego w uk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych prezentów do PL. Od 15 lat nie posłałam ani grosza do PL. Jak polaczki chcą prezenty to niech zapracują na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posylasz w podatkach pajacu:D do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ani grosza z tego nie zobaczysz pajacu i niedlugo sie skonczy, po brexicie :D bo ten sie smieje... Cwele kaske ciagneli i sie smiali z Brytyjczykow, dlatego karma powrocila i skoncza sie przekrety i chamstwo. Wypier!dalac smiecie do innych krajow albo plu syf robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie nikt nie musi was deportowac, sami juz masowo spier!dalacie. Cos pieknego. A pomyslec ze bylo tak blisko zeby jednak brexitu nie bylo. Jednak sie udalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ktory nastepny kraj bedzie chcial z unii wyjsc przez nedznych polaczkow. Stawiam na irlandie albo niemcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! jnppi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posyłam ani grosza do PL. Bucostwo niech pokaże co potrafi. Lubię się wam przyglądać jak za/pie/rda/lacie za bezdurno! Taki wasz los wy nadwiślańskie białe murzyny z dorzecza narzecza dumnie zwanego PL. A ja mam kasę której wy nigdy nie zobaczycie z bliska. To nie dla was! Tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posylasz. Placisz podatki w uka i one ida w dirmtacjach do pl z UE. 10 raz ci tlumacze tepy przygłupie z dwojami w dzienniczku:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dziecko. Rysa na psychice na cale zycie. Co ci zrobili w tym UK? :( znowu kilka godzin siedzial i podbijal tematy :D co za pier!dolony pedalowatocwelowaty przyglup bingolski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Kocham Cie moje ukochane UK nad zycie!! :) i dziekuje za wszystko!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie sadze ze on jest dziecko bo ma zone i corke kiedys pisal. Prawda was boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisac to mozna wszystko. On pisal o simsach bo w realu jest cwelem bueheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×