Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Amlan forte

Polecane posty

Gość gość
Uwielbiam amlan, stosuję go już kilka miesięcy ale efekty na prawdę są zachwycające. Zaczynałam z dużą nadwagą, łącznie schudłam prawie 13 kg. Również zamówione z vital progres, jednak opinie wystawiane w internecie są bardzo pomoce, sama się nimi sugerowałam i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję ten amlan https://amlanforte.com i jestem na prawdę zadowolona z efektów. W miesiąc schudłam 5kg do tego zamówiłam dzisiaj następne opakowania w tej samej cenie dostałam drugie opakowanie gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemion
czy to nie jest lipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemion
czy nie ma skutow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja nie zauważyłam, mam amlan z vital progres prawie sześć tygodni i po za zmniejszonym apetytem i spadkiem kilogramów nic nie zauważyłam. To naturalny ekstrakt nie sądzę żeby coś miało się po nim dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej sprawdziłam tą promocję, za dwie stówy z kumpelą kupiłyśmy sześć opakowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się nabrać tym reklamowym wpisom. Kupiłyśmy z koleżanką w promocji 6 opakowań i po zjedzeniu tego paskudztwa oraz utrzymywaniu solidnej diety obie nie schudłyśmy ani grama. Czujemy się fatalnie ale nie fizycznie tylko psychicznie z tego powodu, że jesteśmy takimi łosiami, które dały się oszukać na cudowny specyfik z VP wyszczuplający wyłącznie kieszenie naiwnych. Uważam, że 99% tych entuzjastycznych wpisów-pseudoopinii to reklama przez pisana na forach za kasę od wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Cię, jak na samej diecie nie schudłaś to może masz jakieś problemy zdrowotne. Ja korzystam z tego amlanu już trzeci miesiąc utrzymując dietę od samego początku. Zaczynałam ważąc 72 kg teraz 64, nie chce mi się wierzyć że nic nie schudłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również stosuję amlan forte z vital progres, nie tylko po to aby schudnąć ale agrest indyjski ma też inne właściwości i z tego względu właśnie go biorę. Po za tym widzę tu raczej wpis konkurenci niż obiektywną opinię bo w listopadzie zamawiałam właśnie amlan i promocji nie było więc musiały byście zjeść trzy opakowania w dwa tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,nie działa.Nie wiem skąd takie euforyczne wypowiedzi.Przez m-c nie schudłam ani 0.5 kg.Dodaję,że jestem bardzo *****iwa/chodzę po 4 km co drugi dzień,biegam na nartach,nordic walking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silnie skoncentrowany ekstrakt z Amli 10:1 (Agrest Indyjski) z naturalną witaminą C. Jedyna taka formuła na rynku, najmocniejsza dostępna dawka 8000mg Amli i 40mg naturalnej witaminy C. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. W ulotce niema nic o odchudzaniu i można go kupić w aptece cena około 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że w nowym roku uda mi się zgubić parę kilogramów. Zamówiłam amlan forte z vital progres liczę, że mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementów odchudzających jest cała masa, niestety nie wszystkie są skuteczne. Miałam piperynę, jagody goji nawet agrest indyjski i nic, waga ani drgnęła. W końcu zasięgnęłam informacji i zamówiłam jeszcze raz agrest tylko że z innej firmy właśnie z vital progres. Po miesiącu -4kg, teraz jestem w połowie drugiego opakowania i jak na razie kolejne dwa kg. W końcu coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi także pomógł, stosuję amlan forte od czterech miesięcy, przede mną jeszcze dwa. Niestety miałam sporą nadwagę i pewnie dlatego tak długo trwa kuracja. najważniejsze, że cały czas chudnę. Moj wynik jak na razie 17 kg, połączone z dietą i ćwiczeniami daje na prawdę świetne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pierwsze dwa tygodnie, bedę się ważyć po pierwszym miesiącu. Jak na razie zauważyłam zmniejszony apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam kurację, trzymajcie za mnie kciuki ;) plan jest taki dwa trzy razy w tygodniu siłka, odstawiam chrupy, słodycze i ahoj przygodo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agrest agrestowi nie równy, stosuję ten z vital progres i jest wszystko oki. Planuję schudnąć 10 kg , jedna trzecia za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama tez w to nie wierzyłam póki nie spróbowałam! Podrzucam artykuł http://ujeb.se/TSm19 mnie to zaciekawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agrest stosuję jakieś dwa miesiące, zaciekawił mnie artykuł po którym również postanowiłam spróbować http://www.kreatywna.pl/zdrowie/agrest-indyjski-nowy-sprzymierzeniec-w-walce-o-zdrowe-i-szczuple-cialo/ . Jedno jest pewne działa, udało mi się pozbyć 7 kg z czego bardzo się cieszę, zamierzam jeszcze kontynuować kurację, ale dużo mi nie zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam na dostawę ;P trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Ci się uda. Też sceptycznie podchodziłam do stosowania suplementów, ale jednak za namową koleżanki postanowiłam spróbować. I nie żałuję trzy miesiące stosowania a po nadwadze ani śladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, też schudłam stosując amlan forte właśnie z vital progres, jak dla mnie niezastąpiony! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest zły ten amlan, liczyłam na więcej ale 6 kg w dwa miesiące w sumie też mnie zadowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokochałam agrest indyjski za poprawienie jakości moich włosów, nie wypadają i są błyszczące. Po za tym udało mi się zgubić parę kilogramów także wszystko na plus polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie zamawiałaś? jest trochę tych amlanów a nie chcę kupić podróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra więc zamawiam ;) dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×