Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Amlan forte

Polecane posty

Gość gość
przestań wypisywać takie bzdury, co niby może być po naturalnym suplemencie? po za tym wątek nie dotyczy diet a amlanu więc nijak ma się tutaj twój komentarz, u mnie po mały rozpoczęłam trzeci tydzień, zważę się po zakończonym opakowaniu ale muszę przyznać, że czuję się lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w trakcie kuracji z amlanem, po pierwszym miesiącu -3 kg ogólnie wszystko przebiega ok, mam też z vital progres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxyz
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie jestem w trakcie kuracji z amlanem od vital progres, na poczatku myslałam że nic nie zadziała ale po dwóch tygodniach waga ruszyła, zostały mi jeszcze trzy tygodnie stosowania po dwóch -7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po dwóch ale chyba miesiącach ;) za mną miesiąc ogólnie jestem zadowolona z kuracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amlan forte to był dla mnie strzał w 10, po dwóch miesiącach stosowania schudłam 7 kg ale ponadto poprawiła się jakość moich włosów, nie wypadają już tak bardzo dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno co muszę stwierdzić to rzeczywiście po miesiącu stosowania przestały mi wypadać włosy, co do samych efektów po tym czasie 4 kg mniej. Bardzo mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że najlepszym sposobem na zgubienie zbędnych kg jest racjonalnie odżywianie oraz aktywność fizyczna. Jednak warto wspomóc się podczas tego procesu odpowiednim suplementem. Ja bardzo polecam i jest to produkt sprawdzony prze zemnie. ProSlimer - produkt w 100% naturalny. Dzięki niemu zauważyłam spadek wagi średnio 1kg/tydzień. Łącznie zgubiłam 20kg. Gdzie inne suplementy nie działały. Produkt dostępny na stronie : https://barbarazieb.myduolife.com/shop/products/1/143,1,duolife-medical-formula-proslimer.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo bardzo bardz lubię agrest amla, stosowałam z amlanforte.com suplement przez cztery miesiące schudłam 14 kg, ale dziewczyny moje włosy... już po półtorej miesiaca zauważyłam różnicę. Są błyszczące, miękkie i nie wypadają super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również zauważyłam poprawę włosów, co bardzo mnie cieszy ;) a jeżeli chodzi o spadek wagi to po 8 tygodniach schudłam ponad 6 kg. Nie miałam dużo do zrzucenia, ale mam nadzieję że w następnym miesiącu uda mi się schudnąć jeszcze tak z 2-3 kg . A o samym działaniu agrestu amla można poczytać http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porady/373/agrest-indyjski-na-skuteczne-odchudzanie-piekne-wlosy-i-paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczkowaa
Tez czytam o tym Amlan Forte - http://medtutor.pl/forum/amlan-forte ktoś z Was stosuje? Osobiście nie jestem zwolenniczką tabletek i w tabletki cud nie wierze, ale z drugiej strony jako dodatek chyba warto, co? Jestem na diecie 1500 kcal i biegam 4 razy w tygodniu. Chciałabym się właśnie jakoś dodatkowo jeszcze wspomóc. Tylko nie do końca wiem jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten amlan to fajny wspomagacz, mi służy bardzo dobrze. Zauważyłam ogromną zmianę w samopoczuciu, rano nie mam problemu ze wstaniem, czuję się świetnie i chudnę. Z czystym sumieniem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączyłam do swojej diety amlan forte, po dwóch tygodniach zaczęłam jadać mniejsze porcje szybciej się najadałam po miesiącu weszłam na wagę a tu - 4 kg super mam jeszcze dwa zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też mam ten od producenta Vital progres ;) fakt po miesiącu stosowania włosy wyraźnie są w lepszym stanie i do tego oponkę z brzucha spala, ja jestem bardzo zadowolona i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak na razie nie widzę zmiany we włosach ale ubyło parę kilo generalnie nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie zauważyłam zmiany stanu włosów, pewnie dlatego, że za krótko stosuję bo raptem drugi tydzień zobaczymy jakie efekty u mnie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie kończę kurację 3 miesięczną, nie schudłam ani kilograma. Nie wiem dlaczego inni chudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona i to po dwóch opakowaniach schudłam 6 kg zostało mi jeszcze jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze przebiega kuracja z amlan forte, minął 8 tydzień a moja waga pokazuje 6,5 kg mniej . Cieszę się przeogromnie ;) i zachęcam tych, co jeszcze nie wiedzą jak działa agrest amla do lektury http://www.pakernia24.pl/amlan-forte-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam amlan forte od producenta Vital progres z https://amlanforte.com przez trzy miesiące. Efekt? 12 kg + wyraźna poprawa włosów, nie wypadają teraz praktycznie w ogóle . A trafiłam jeszcze na rabat i za trzy opakowania zapłaciłam 160 zł. Także i cena i jakość dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rzeczywiście nie jest dużo jak na trzy miesiące kuracji, chyba i ja się zdecyduję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amlan forte stosuję juz kilka miesięcy i jedno co zauważyłam po za spadkiem wagi to to, że nie chorowałam ani razu. Wszyscy znajomi zapsikani a mnie nic nie brało. Za pewne zasługa witaminy C w krórą agrest amla jest bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie super, działa chudnę jest oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, nie tylko dlatego, że schudłam. Od lat walczę z wypadającymi włosami. Odkąd stosuję https://amlanforte.com nie wypadają. Bardzo dobry produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko jest teraz znaleźć działający suplement, cieszę się, że zdecydowałam się na amlan forte od vital progres. W końcu waga ruszyła gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu cicho :) dziewczyny trzeci tydzień kuracji za mną, jak na razie 4 kg mniej ale jedno co zauważyłam od tygodnia zostaje mi mniej włosów na szczotce co bardzo mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×