Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Amlan forte

Polecane posty

Gość gość
nie dawno rozpoczelam kurację z amlanem, wydaje mi się ze chdnę w dobrym tempie. Mniej wiecej kilogram poltorej na tydzień, mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam pare miesięcy temu ten amlan, w dwa miesiące pozbyłam się nadwagi i po dziś ani jeden kilogram nie wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura!!! stosowałam 2 miesiące i nawet kilograma nie schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdza się bardzo dobrze, w pierwszym miesiącu 4 w drugim 3 i w trzecim też 3 jestem bardzo zadowolona, też stosowałam z vital progres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widze to go nie polecają stosować, jeżeli chodzi o dokładnie te tabletki Amlan Forte https://dobretabletki.pl/amlan-forte/ więc trzeba szukać czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno to być karalne z urzędu,bo to nic innego jak tylko wyłudzanie pieniędzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie po zastosowaniu amlan forte to kasa,wyciągnięta z kieszeni,bo żadnego efektu,wręcz odwrotnie przytyłam 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dajcie spokój, prawda jest taka, że jak nie ruszysz swoich czterech liter i nie zmienisz złych nawyków zywieniowych taki preparat nie wiele zdziała. Stosuję amlan od prawie trzech miesięcy, ale również uczęszczam na silownie, diety nie prowadzę, staram się jadać normalnie i efekty są. Co do Twojego przytycia, chcesz powiedzieć że to po ekstrakcie z agrestu amla? jezu większej głupoty nie słyszałam, może trzeba było nie objadać się wieczorami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo powinnam go stosować żeby schudnąć tak z 6 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja po miesiącu schudłam 4 kg ale nie zmieniałam nic w diecie, także jak się zepniesz to myślę, że jedno opakowanie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Amlan Forte już trzeci tydzień waga nawet nie drgnęła ,a przy tym stosuję drugi tydzień dietę 1000 kalorii. Wniosek ,to nie działa w dodatku w miejsce amlanu ogłasza się inne specyfiki ,to jest wyciąganie pieniędzy od naiwnych do których zaliczam się i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorąc pod uwagę Twoja dietę na niej samej powinnaś schudnąć, więc może masz jakieś problemy zdrowotne czy coś, ja stosuję amlan drugi miesiąc i jak na razie 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret Teacher
Faktycznie, działa, ale na włosy i paznokcie. W życiu nie miałam tak mocnych i twardych pazurków i lśniących włosów. Innych efektów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Ostatnio zacząłam stosować z polecenia koleżanki Amlan forte i rzeczywiście zadziałało, jestem pod wrażeniem, w 2 tygodnie 3 kilogramy a SAMOPOCZUCIE ? REWELACJA ! :) https://amlanforte.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam stosować amlan żeby poprawić kondycję włosów, po dwóch miesiącach stosowania zauważyłam dużą różnicę, nie wypadają tak jak wcześniej a przy okazji ubyło pare kilogramów dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam schudnąć już wiele razy, od paru miesięcy korzystam z tej diety: http://dieta-luks.pl/44865 Jest ona świetnia i bardzo mi pomogła w 3 miesiące już mam prawie -15 kg wreszcie postępy i do tego bardzo mi smakuje, warto sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki amlan stosujesz? ja zamówiłam od producenta vital progres na https://amlanforte.com, efekty są spoko, jestem w połowie kuracji puki co 4 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, chciałam by się z wami podzielić moim przeżyciem. Przez wiele lat próbowałam schudnąć (jak większość z nas tutaj) lecz coś mi nie szło, próbowałem różnych diet, ćwiczeń i tabletek koniec końców zaczełam tracić na wadze dzięki tej diecie: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratkalowo ile Ci płacą za reklamę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amlan bardzo przypadł mi do gustu, pomijając fakt że wspomaga odchudzanie i udało mi się zgubić parę kilogramów świetnie działa na włosy, są błyszczące i nie wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommygun12
Po ponad tygodniu stosowania: - bóle brzucha i to takie ze nawet nie wiem czy żołądek czy jelita czy jeszcze coś innego. - kilka razy kilkugodzinne bóle głowy o dużym nasileniu - ból prawej nerki; - mdłości. Myślałem że to jakiś wirus i jakoś to przeżyłem, ale sprawa się powtórzyła kilkukrotnie. Połączyłem wątki i zacząłem czytać o tym środku i natrafiłęm na podobne opisy skutków ubocznych więc sądzę że mam tak samo. Odstawiam ten wynalazek bo boję się o swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jesteś uczulony na agrest? bo nie wiem jak to wytłumaczyć, nie chce mi się wierzyć, że masz takie skutki po ekstrakcie z agrestu amla. Ja stosuję i nic się nie dzieje po za utratą wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj różnica w cenie wiąże się z ilością ekstraktu, nikt nie karze ci wierzyć ani zamawiać, ja jestem zadowolona z amlanu. Czwarty miesiąc za mną, mam sporą nadwagę i jak na razie udało mi się schudnąć 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurytyda
Cześć. Dziś odebralam amlan od vital progress. Zobaczymy co zdzialaja. Przytylam po córce, a ze skonczylam karmic piersia 3 tyg temu to ppra by wrocic do swoich 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało sie schudnąć 10 kg w trzy miesiące dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez tabetki można nabawić się niezłych problemów zdrowotnych. Najlepeiej skorzystać z pomocy trenera, dietetyka. Igor Mieńkowski www.igortreneronline.pl najlepszy w swoim "fachu" Dzięki niemu schudłam 12 kg w dwa tygodnie, robi wrażenie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×