Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Wczesniej emotopic, obecnie juz ziajka do kapieli natluszczajaca. Cena bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Ale balsam do ciala ziaja na azs dla mnie smierdzi wymiocinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Nie wiem jaki zapach ma ta ziajka na azs ale to moje mleczko z ziajki pachnie pięknie tak pudrowo. Właśnie dlatego kupuję ten balsam, teraz ogolnie większość kosmetyków dla niemowląt niema zapachu i właśnie dlatego lubię ziajka bo pachnie. Mało tego, jak posmaruje malca wieczorem po kąpieli a rano przebieram go w dzienne ciuszki to jeszcze pięknie pachnie tym balsamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Justynka, musze wachnac ten zapach. Ja na razie kupowalam tylko kosmetyki na azs. Starsza cora ma kiepska skore dlatego uzywam tylko takich. Ale tymusiowi bardzo sie skora poprawila. Jest gladziutka. Moze sprobuje innych kosmet. Kiedys kupowalam balsam nivea ale slabo nawilzal. Kupowalam i nadal kupuje szampony johnsona, lawenda i rumianek. Fajnie pachna. Ale tymo ma za malo wlosow. Uzywam dla corki. Ale moze wasze dzieci sa bardziej kudlate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Coś ostatnio nie mogę się zebrać aby napisać. Po feriach ciągle coś się działo, córka złamała rękę więc było korowodu, w najbliższym nam mieście nie ma chirurga dziecięcego i musieliśmy jechać do Warszawy. Tam czas oczekiwania na przyjęcie 4,5 godz.Masakra. Teraz ręka w gipsie i za 1,5 miesiąca kontrol. Adaś 20.02 skończy pół roczku, zacznę mu podawać warzywka. Czytałam sporo o blw, czy któraś z Was tak planuje karmić dziecko, czy wszystkie podajecie/będziecie podawać papki? Jeśli chodzi o kaszki, to jak moje córki były małe to były tylko jedne kaszki bez cukru marki holle w rossamnie, więc ja albo je podawałam albo gotowałam kaszę jaglaną/mannę/kukurydzianą i miksowałam z owocami sezonowymi. Mój synek przyjmuję pozycję do raczkowania i coś czuję, że lada chwila będzie śmigał. Aż się boję, bo będę musiała wszystko pozabezpieczać. Najgorzej, że córki mają mnóstwo drobnych zabawek typu lego i boję się, aby czegoś nie złapał w rączkę i nie wziął do buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsamów żadnych po kąpieli nie używam. Kąpie nadal w rumianku. Skóra jak na razie bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Ja osobiście nie znam nikogo, kto by stosował metodę karmienia blw. Pewnie większość ludzi nie zna jej, inni nie robią tak bo biją się zadlawieniem jakims kawalkiem a jeszcze inni nie lubią brudzenia. Ciekawie to jest ale ja się nad tym nawet nie zastanawiałam tylko podałam papki a teraz już nawet takie z delikatnymi malutkimi kawalkami. Reox ale super że już przyjmuje pozycję do raczkowania, pewnie szybko usiądzie sam. Wtedy to dopiero trzeba bedzie mieć oczy dookoła głowy. Zdrówka dla córeczki ze złamaną ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Ja córki też niczym nie smaruje po kąpieli i ma siłę mieciutka i gładką skórę. Podobno im mniej kosmetyków tym lepiej :-) Reox- oj to chyba coś poważniejszego, że tak długo gips. A co się stało że córka rękę złamała? Ja podaję papki. Jakoś nie wyobrażam sobie mojej córki i metody blw ;-) moja Córka też przyjmuje pozycję do raczkowania. Ciekawe kiedy pójdzie dalej, bo wydaje mi się ze Ona zatrzymuje się na jednej umiejętności przez dłuższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgo- na wf-ie skakali przez kozła i córka upadła na rękę, ma zdruzgotany łokieć - może dlatego tak długo ręka w gipsie, nie mam pojęcia. Oj, zacznie się jak maluchy się zaczną przemieszczać, ja już nie mogę mojego spuścić z oczu, bo pełza i pcha wszystko do buzi. Trochę to głupie, ale tęsknię do czasu kiedy leżał bez ruchu i gdzie go nie położyłam tam leżał spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Ja na blw sie nie skusze. Pewnie za kilka lat, mam nadzieje ze kilkanascie moja synowa bedzie tak karmila swoje dziecko a ja bede patrzyla przerazona, ze sie udusi. Moj tymo dostal wczoraj pierwsza zupke, padlo na brokula. Smakuje mu bardzo. Musze kupic kubek niekapek bo picie wody z butli nie szlo moim dzieciom nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Dzien dobry dziewczyny :D Tak,slyszalam,ze mniej kosmetykow dla dzieci tym lepiej.Tak sie zapytalam o krem, balsam po kapieli :D Lubie kosmetyki z Ziaja, dla kobiety,mezczyzny i dzieci :D Ten co "pachnie" wymiocinami to szoook...musze isc do sklepu i powachac bo jestem ciekawa :P reox - ale niefortunnie upadla corka :/ Mam nadzieje,ze prawidlowo zrosnie sie kosc. W rumianku kapiesz ? tzn.... saszetki herbaty zalewasz woda i wlewasz do wanienki ?? czy jak...... :D Czyli lada chwila Twoj syn zacznie raczkowac i dopiero bedzie Go pelno w domu.....tylko oczy dookola glowy ;) Ooooo temat BLW. Czytalam o tym ostatnio i nawet nie wiedzialam,ze taka metoda istnieje ! Ja wole podac papke bo moja corcia jest za male na jedzenie w kawlku....moze za pare mcy :D Sluchajcie, ja podaje raz dziennie np.marchewke albo deserek....czy podawac i obiadek i deserk jednego dnia ??? Dzis np.co 2 godz.je mleko....jak nigdy ! A teraz spi juz 1,5 h...tez jak nigdy :D I co.....zadna z Was nie slyszala o przepuchlinie poporodowej pepka ??? Dopiero w poniedz.ide do lekarza.....boje sie wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Cecyssia ja nie wiem nic o tym ale mi się wydawało zawsze, że przepuklina wychodzi w ciąży albo tuż po a może to jednak nie jest przepuklina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
Cecysssia - polecam Ci blog srokao http://www.srokao.pl/2011/06/analiza-kosmetyki-dzieciece-kapiel.html tam znajdziesz analizy większości kosmetyków dla dzieci. Ziajka nie jest najlepszym wyborem ze względu na formaldehyd w składzie i silne detergenty. Ja kąpię w płynie do kąpieli hipp. Reox - szybko rozwija się Twój synek. Moja niedawno zaczęła się przekręcać, gdzie jej do raczkowania. Myślałam, że dzieciaki w wieku 8 msc raczkują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Reox- oj to pechowy upadek. Zdrówka dla Was. Aga - moja córka też pije z niekapka, z butelki nie chciała pić wody mimo ze mleko ładnie piła. Na temat przepukliny nic mi nie wiadomo, za to ja prawdopodobnie mogę mieć poporodowe zapalenie tarczycy. Mam bardzo kiepskie wyniki TSH, FT3, FT4 mimo że w ciąży i przed zawsse idealne. Wizyta i lekarza pod koniec miesiąc( na nas chorych najwcześniej w lutym 2019 ze skierowaniem na cito!). A Wy mamusie robiliscie sobie badania po ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Ja po corce mialam cos jakby przepukline ale nie pepkowa tylko tak z 6 cm od pepka. Jak kichalam to czulam jakby powietrze przez miesnie przelatywalo. Jednak lekarz kazal czekac i sie samo wchlonelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
gośćaga83 - a bylas o rodzinnego lekarza czy u gina ? Dobrze,ze sie samo wchlonelo, nawet nie wiedzialam,ze tak moze byc :) siepniowa mama - dziekuje :D Slyszalam o tym blogu ale jakos tak nie bylo mi po drodze ;) ;) W koncu musze poczytac bo duzo dziewczyna poleca Srokao :D Ja kapie w Elodermie bo mala miala ATZ ale juz ma skore w normie i nie wiem czy zmienic plyn czy nadal w nim kapac dziecko ? ! 3Justyna 33 - mozliwe,ze to ie jest przepuchlina....ide do lekarza w poniedzialek przyszly to zobaczymy co mi powie...moze jeszcze w ten czwartek uda mi sie ale...zobaczymy :) gośćmalgo - ojooooj mam nadzieje,ze jednak nie bedzie to poporodowe zapalenie tarczycy....ja nie robilam zadnych badan po porodzie...noo oprocz kontolnych u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
hej, Reox- wspolczuje sytuacji z corcia, biedna! a jeszcze to jezdzenie po szpitalach.. :O u mnie dalej etap leze i przekreca sie ale o zadnych wiekszych *****ch nie ma mowy.. wiec jeszcze wzgzledny spokoj ;) gabi jest ciezka wiec mysle, ze nie bedzie sie palila-ok 10kg wazy. Starsza corka w ogole nie raczkowala, pelzala niewiele, wiecej sie krecila w kolo i do tylu ;) tez byla pulchna, chociaz mniej niz Gabi. Fajnie, ze zabiera sie do raczkowania, ponoc najlepeij dla kregoslupa jest, jak dziecko z pozycji raczkowania usiadzie. Moja juz bardzo chce siedziec ale jeszcze nie jej moment. Po kapieli nie smaruje niczym. Do kapieli daje emolient. Moja dalej nie znosi Kapieli, jest lepiej niz bylo ale starsznie sie o denerwuje przy myciu, bo w wiekszosci zawsze jest placz :/ wiec bardzo szybko wszystko robie.. Cecyssia, spokojnie. nie czytaj Internetow bo cudow sie dowiesz! Moze Ci sie wchlonac, ja nie mialam przepukliny ale kolezanka i identyczna sytuacja jak u agi. trzymam kciuki :) jezeli chodzi o rozszerzenie diety, to za nami marchew i ziemniak pluje wszystkim :) haha. co do blw, probowalam z 1 corka, ale kompletnie ja to nie intersowalo. Ewidentnie wolala papke. Teraz zaczne od papki, bede probowac pozniej. w niedz chrzciny, niech juz bedzie po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niedoczynnosc tarczycy, wlasnie czekam na wyniki tsh. Malgo a masz jakiesz objawy tego zapalenia? czy bez objawowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Bylam u gina i kazala czekac, gdybym jednak przy kichnieciu poczula ze peklo bardziej to chirurg, konsultacje. Ale samo zniknelo po jakichs 7 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Kora- narazie to podejrzenie i czekam na wizytę u endokrynologa i mam zrobić usg tarczycy. Jedyny mój objaw to, to że bardzo się poce w nocy, że mam aż mokrą poduszkę i włosy - są to takie zimne poty. Ale w sumie to prędzej przypisalambym to hormonom, podobno tak jest po porodzie tylko że u mnie zaraz bedzie 7 miesięcy po i nic nie jest lepiej. Ciekawe czy karmienie piersią może mieć na to wpływ. Kora a Ty miałaś problemy przed ciążą czy teraz się pojawily ? Ty masz jakieś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Kora jeszcze ostatnio jak pisalysmy to nasze dzieci się nie obracaly... no mój teraz już też się przekreca ale tez tak jak piszesz większych jakichś poczynań nie dokonuje i u mnie tak samo. Obraca się i tyle, coś tam weźmie w rączkę albo bije podłogę i jak sie juz wkurza że niema siły to podciaga pupę a że nic z tego nie wynika to się strasznie denerwuje i płacze. Długo nie polezy na brzuszku.. napisz jak to jest u Ciebie... u nas tez waga dochodzi do 10kg , czy to może być wina małej aktywności na brzuszku i opóźnienia innych czynnosci takich jak siadanie i raczkowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Kora- narazie to podejrzenie i czekam na wizytę u endokrynologa i mam zrobić usg tarczycy. Jedyny mój objaw to, to że bardzo się poce w nocy, że mam aż mokrą poduszkę i włosy - są to takie zimne poty. Ale w sumie to prędzej przypisalambym to hormonom, podobno tak jest po porodzie tylko że u mnie zaraz bedzie 7 miesięcy po i nic nie jest lepiej. Ciekawe czy karmienie piersią może mieć na to wpływ. Kora a Ty miałaś problemy przed ciążą czy teraz się pojawily ? Ty masz jakieś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Cecysssia - mam znajomego zielarza, kupuję od niego wysuszony rumianek, parzę i wlewam do wanienki. malgo - ja miałam problemy z tarczycą po pierwszej ciąży. Objawiało się to okropnym zmęczeniem, byłam ospała, apatyczna, wiecznie zdenerowana, było to dla mnie oczywiste, bo dwoje dzieci pochłania dużo nerwów i czasu. Doszło tycie pomimo ograniczenia się w jedzeniu i dużej aktywności. Wyszło mi duże tsh, po zastowaniu leków wszystko wróciło do normy. Po ciąży robiłam sobie morfologię, tsh, poziom witaminy d. Wszystko ok jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Reox-zmęczenie i rozdrażnienie u mnie też jest. Właśnie mam mało cierpliwości do córki :-( no ale też raczej to składam na niewyspanie i przemeczenie. Córka zamiast spać co raz lepiej budzi się co raz częściej :-/ Dziewczyny czy Wasze dzieci też tak mają , że musicie być przy nich cały czas ? Moja córka weszła w taka fazę, że muszę być przy niej cały czas i na nią patrzeć ! Np. Jak dziś wzięłam ja do łazienki bo chciałam się umalowac, to nie mogłam się odwrócić do lustra bo zaraz był dziki wrzask, a jak tylko sie do niej odwróciła od razu przestawala, albo mamy połączony salon z aneksem kuchennym to jak córka leży na dywanie w salonie a ja próbuje zrobić coś w kuchni to od razu wrzask i nie pomaga, że mówię do niej itp. Oby jej to szybko przeszło :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Goscmalgo witaj w kubie uwiązanych do dzieci. U nas to samo. O przed chwilą nawet był listonosz i było wołanie (raczej jęczenie) a poszłam tylko na kilka sekund. To samo jest jak biorę telefon do ręki. Dobrze jest tylko wtedy gdy sto sprocent uwagi i Jeszcze ciut więcej jest poświęcone synkowi. Rzadko kiedy jest tak, że faktycznie coś mu zajmie dłuższą chwilkę i nie zauważy że odeszlam kilka kroków dalej ale to naprawdę bardzo rzadko. Mam nadzieję że takie coś mija z wiekiem bo to nie jest płacz ze strachu czy cos tylko po prostu takie kwękanie -wracaj tutaj bo niemam zamiaru siedzieć sam... JA to tak rozumiem przynajmniej. Myślałam że każde dziecko tak ma ale ostatnio synek kuzynki prawie w tym samym wieku bierze do ręki cokolwiek (bezpiecznego rzecz jasna) i potrafi się tym bawic naprawde długo sam. Byłam w szoku bo moj bawi się zabawkami tylko przy mnie i jak mu je podaję, pokazuję, stukam jedną o drugą. No dosłownie muszę "zareklamować" daną zabawkę żeby chwilę się nią zajął. Ja czasami obiad robię cały dzień na raty bo nie nie dam rady inaczej, bywa też tak,że nie robię wcale lub pd razu przygotowuję na kilka dni. Ehhh czasami jest ciężko ale bywają i lżejsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
U nas tez duzo pobudek w nocy i ciagle jeki w dzien. Zeby tak zasnal chociaz na godzine w dzien to i ja bym sie przespala a tak to tylko 20 minutowki lapie. Nawet kawy nie daje mi wypic bo ciagle stęka. Chcialbym przytyc a chudne. Wygladam jak szkielet. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×