Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Po szczepieniu byl bardzo ospaly, wlasciwie przespal wieksza czesc dnia, tylko kupki cos nie moze zrobic, juz dwa dni bez kupy a u nas to dziwne, bo zawsze robil po 5 razy dziennie. Ja czekam do wiosny bo corcia ma na wielkanoc urodziny, syn na poczatku maja wiec bedzie ciagla impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Kupiłam sobie koronkowe, czerwone stringi specjalnie na te okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Witaj Magiczny Czas :-) jako mama 3 dzieci to na pewno nam będziesz mogła doradzić :-) jaka różnica wieku jest między Twoimi dziećmi? Patrzę ze ktoś sobie "żart robi ". Wczoraj wychwalilam wiosenna pogodę a dziś u nas śnieg pada, więc siedzimy w domu bez spaceru, a córka coś marudna od rana. Mąż trzymał ja na rękach a ona zamachnela się głowa i przygrzmocila czołem w futryne i ma guza :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
malgo - zadowolona jesteś ze swojego wózka? Ja na razie tak, zobaczymy jak spacerówka... U nas też dziś śnieg od rana, po wczorajszym spacerze pozostała nutka wspomnienia i cóż czekamy na lato, aby bose stópki ujrzeć w wózku:-) Ja musze wyjść córki odebrać ze szkoły, więc spacer przymusowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiczny czas - witamy i zapraszamy do pisanie. Najlepiej zalogować się na kafeterii, wtedy uniknie się podszywów. Kora - jak u Ciebie nocki? U nas wróciły pobudki co 2 max. 3 godz. Nie narzekam, bo ostatnio były pobudki co pół godziny, 40 min. więc 2 godz. to już coś:-) Trzeba wytrwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Reox- ja kupiłam ten wózek bo siostra ma bebetto Luca i jest bardzo zadowolona. My kupiliśmy nico , bo to sama spacerowka a gondole dostałam od siostry bo pasują one w standardzie do wszystkich bebetto, także wyszło nas to tylko 750zł :-) siostra jest bardzo zadowolona ze swojego i polecala nam i ja póki co też jestem zadowolona, tyle ze jest ciężki, ale zostawiam go na klatce więc go nie dzwigam i zajmuje sporo miejsca w bagażniku. Nie wiem jak inne wózki czy zajmują więcej miejsca czy mnie ? Ty na pewno wiesz bo masz już doświadczenie z innymi wozkami:-) mąż ma jeepa więc wozek wchodzi bez składania. Ja Stary samochód miałam miałam tak małym bagaznikiem ze sam stelzac nie chciał wejść mi do bagażnika, ale mam już nowy samochód z większym bagaznikiem i jest ok. A powiedz mi, czy Ty też musisz zdjąć wszystkie kółka, aby stelza złożył się na płasko ? Bo ja tak, chociaż widziałam na Youtube na filmiku ze niby wystarczy zdjąć przednie lub tylnie. Wkurza mnie to trochę bo wiadomo koła są brudne w piachu czy błocie i nie chce mi się ich dodtykac i wyjmować 4. Ale próbowałam próbowałam dwoma wyjetymi i z przodu i z tylu i nie moge. Nie wiem czy ja nie umiem czy mam jakiś wadliwy. Zamawialam wózek przez Internet więc nie mam gdzie się z nim udać nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Dziekuje za mile przywitanie:-))) roznica wieku syn 10lat córka 3latka i 5mc druga córeczka. Pierwsza taka duza roznica bo jak ja to mowie nie mogłam zaskoczyc:-( , smutny czas byl wtedy dla mnie, kobiety z brzuszkiem, male dzieci , a ja dlugo nie moglam zajsc w druga upragniona ciążę, ale za trzecim razem poszlo szybko. Wesolo jest z trójką, ale ja zawsze chcialam miec trójkę:-))) do Justy nie przejmuj sie jak ktos pisze ( a widzę tu ze ktos chcial umiejętnie cie zasmucic:-(( co dziecko potrafi) moja druga corka miala 8mc to dopiero zaczela sie przekrecac, sama ja posadzilam bo juz mialam dosc czekania az sama to zrobi;-) nie raczkowala, suwala sie na pupce:-))) a jest bardzo madra fajna dziewczynka:-))) takze luz. Twoj synek bedzie biegal, juz nie dlugo:-)))) nawet nie wchodzę na takie rzeczy, nie moge sluchac o takicg tragediach, dlugo dochodze do siebie, jest mi smutno ze mozna tak traktowac dzieci, jest to okrutne ,lzy same mi sie nasuwaja jak o tym nawet pisze:-((((( serce mi peka. Mam takie marzenie, zeby pomoc takim malym dzieciom, zbudowac im dom taki ciepły, zeby mogly te niemowlaczki dostac duzo miłości i ciepla. Tak ktos sie podpisal moim nickiem, pewnie zazdrość, głupota itp. Pozdrawiam Was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Mamy trola. Ten post o czerwonych stringach to nie ja pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
A moja siostra nie moze miec dzieci i jest na etapie tworzenia rodziny zastepczej. Tzn tych kursow, rozmow z psychologami. Z niecierpliwoscia czeka by pomoc jakims dzieciom. Pokoje juz gotowe sa. Tylko tez sie boimy w jakim emocjonalnym stanie beda dzieci. Przedzial wieku jaki jej przysluguje to od 5 lat w zwyz. Na niemowle sa za starzy wg prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga83 - :-) trochę sie znamy, więc od razu wiedziałam, że tego nie napisałaś...Ktoś tu się ewidentnie nudzi...Proponuję zaczernić nicka. malgo - ja odkupiłam ten wózek od dziewczyny ode mnie z wioski, więc to nie był mój wybór. Ale za gondolę ze spacerówką wzięła ode mnie 250 zł, wózek w dobrym stanie, szkoda było nie skorzystać. Doświadczenia z wózkami nei posiadam, bo dla córek miałam bliźniaczy... Mój też aby stelaż złożyć na płasko wymaga zdjęcia wszystkich kółek. Ja jednak nigdy go tak nie składam, mamy vw sharana i tam jest wielki bagażnik, więc składam go nie na płasko i wrzucam. Jest bardzo ciężki, ale ja go trzymam w garażu, jakbym miałą wnosić na któreś piętro bez windy to na pewno byłby kłopot. Na moje wartepy wiejskie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga83 - jak to za starzy? To ile lat muszą mieć rodzice by mogli mieć niemowlęta? MAgiczny Czas - też mam trójkę dzieciaków, jest wesoło i zawsze głośno. Duże rodziny wracają do łask. Ostatnio dowiedziałam się, że 2 koelżanki ode mnie z pracy są w 4 ciąży...Obie planowały kolejne dzieci. Dobrze, że coraz więcej ludzi decyduje sie na liczne potomstwo i rodzina 3+ wielodzietna to nie jest tą patologiczną jak to się zwykło kojarzyć u nas w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Aga- a ile siostra ma lat jeśli można wiedzieć ? Ja podziwiam takich ludzi, bo Ja obawialabym się ze nie pokocham takiego dziecka , albo go nie polubie. Jak już kiedyś pisałam pracowałam z dziećmi i były takie dzieci, których na prawdę nie dało się lubić- i nie jest to moje odczucie, ale i innych dziewczyn. Była u nas dziewczynka, która była adoptowana w wieku 3 lat. Była przebiegła, chamska, wymuszala, kłamała itp. Wiem że własne dziecko też mam takie być, ale własne kocha się bezwarunkowo. Ja bym się tego obawiała. I dlatego podziwam ludzi którzy adoptuja i kochają takie dzieciaki mimo przeszkód. Aga siostra może jak adoptuje dziecko to wtedy zajdzie w ciążę. Często tak jest bo wtedy odpuszcza się psychicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Siostra ma 45 lat. Ona nie adoptuje. Beda do niej trafialy dzieci z interwencji ale tez takie ktorych sytuacja jest uregulowana i np czekalby ich dom dziecka. Siostra jest po 6 in vitro. Poddala sie. I tam jest tak ze najpierw jest zapoznanie i jesli dziecko badz nowi opiekunowie nie przypadna sobie do gustu to czekaja na kolejna rodzine. W lodzkim ma byc utworzone 80 rodzin zastepczych. Siostra i maz nie pracuja wiec poswieciliby im caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Tzn nie pracuja bo ich stac na nic nierobienie a nie bo sa leniami. Reox no czerwone stringi to raczej nie moje klimaty po 3 porodach. Dodam iz nasz nastatek zasypia pozniej niz my i nasze zycie lozkowe zdych. Nastolatki sa gorsze niz niemowleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
MagicznyCzass to masz ekipe jak ja w domu. Moj najstarszy ma 12. I jest slodko gorzki. Z jednej strony bunt i pyskowanie, z drugiej i przytuli sie i komplement powie. Tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga83, podziwiam Twoją siostrę. Ja bałabym się, że się przywiążę do tych dzieci a one będą musiały odejść...Poza tym tak jak malgo piszę wydaje mi się, że ciężko zaakceptować cudze dzieci i bezgranicznie je pokochać. Ja nawet jak dzieci nie miałam nie lubiłam stringów, ciągle coś mnie uwierało. Aga, możesz męża przyatakować po nocnym karmieniu. Tylko czy siła i ochota jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Widzialyacie bajke bobas rzadzi? Polecam. Swietna. Idealnie obrazuje pojawienie sie dziecka w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Reox - cena bardzo dobra ! Ale myślę ze drugi raz też bym kupiła ten wózek. Dużym plusem są pompowane koła. Aga nie widziałam tej bajki, ale zara obejrzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
Aga, sorki uśmiałam sie z tych stringów. Dobry podszyw ktoś zrobił:-) Oglądałam tą bajkę, rzeczywiście w punkt. Czy wracacie po macierzyńskim do pracy? Ja chciałąbym zaciążyć do tego czasu i iść od razu na L4 a później na kolejny macierzuński. Niestety jak się nie uda to będę musiała wrócić. Ale co wtedy? Żłobek czy lepiej niania? JAk sądzicie? Na pomoc babć nie mogę liczyć, obie są jeszcze pracujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Sierpniowa mama- spokojnie masz jeszcze pół roku + zaległy urlop co daje jakieś 8 cyklu starań. Na pewno się uda. Ja myślę zacząć się starać o drugie dziecko jak córka będzie miała jakieś 10-11 miesięcy i mam nadzieję ze się uda. Powrót do pracy mam na 26.11 więc myślę ze jak zacznę się starać w maju/ czerwcu to może do listopada się uda i wtedy nie wrócę do pracy. Tylko że ja ciągle karmie piersia i nie mam jeszcze miesiączki więc nie wiem kiedy mam dni płodne i czy wogole mam. Do tego kiepskie wyniki tarczycy. Zobaczymy. Ja polecala bym żłobek o ile dziecko nie choruje to super sprawa. Jeśli często by chorował to wtedy zrezygnowalabym ze żłobka i zatrudniła nianię. Dziewczyny mam ambitny plan. Chce dzis poćwiczyć jak wróci mąż z pracy. Mam nadzieję się się uda i się nie rozmysle;- ) trzymajcie kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Ja wracam. 20 km od domu mam tesciowa, ale akurat i tak bede tam do pracy jezdzila wiec syn bedzie ze mna jezdzil. Z dosw kolezanek polecam opiekunke, ale taka sprawdzona, ktora ktos znajomy mial. Wyjdzie drozej ale zaoszczedzisz na lekach, bo w zlobku maluch zapewne bedzie ciagle chorowal a ty ciagle bedziesz musiala brac na opieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Aga83 tak to swieta prawda... kochany synek a po sekundzie diabel pyskujacy, ale kocha swoje siostry, tak to prawda , ze duze rodziny wracaja do lask, ale to super, ja jak ide z trójką to widze jak na mnie patrzą, o idzie 1000zl:-)))))smieje sie z tego, ale my polacy tak mamy, hamstwo, zazdrość ta zla, klamstwo itp i tylko hejt. Ja ze swojego wozka jestem zadowolona:)-))i to bardzo, na wyjazdy bo czesto gdzies wyjeżdżamy, kupię grentoma ,naprawdę super wozek, polecam Wam dziewczyny. A pozniej docelowo jako parasolke kupię Cybex Mios mam taki plan:-))) albo zostane przy greentomie:-)) teskni mi sie troche za ciaza?? Dziewczyny ktore maja 3 dzieciakow , czy jeszcze jakies w palnach sa?? Ja bym tez nie potrafiła,byc rodzina zastepcza dla takich duzych dzieci, a jak bym miała takie od niemowlaka to bym nie oddala:-((* współczuję kuzynce nie moc byc matka, to jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
U mnie juz nie ma planow. 3 nam wystarczy. Nasze finanse nie zapna sie juz przy wiekszej rodzinie. Teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Starsze dzieci pochlaniaja duuuzo kasy. U nas np w maju wycieczka w gory 450 zl, kolonie w lipcu 1200. Jakies inne kina, teatry. Ogolnie koszty bardzo duze. Jakby to przez 3 przemnozyc to latwo wyliczyc ze trzeba sporo zarabiac. U nas z racji sporej roznicy wieku rozlozy nam sie to w czasie ale starsze dzieci to jednak konkretne wydatki. Sporty, ochraniacza, rolki, lyzwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Duże rodziny są super! Ja mam tylko brata i to o 11 lat młodszego ale i tak jest dla mnie mega ważny. Zawsze zazdroszczę ludziom, którzy mają duzo rodzeństwa. Ja jak najbardziej chcę mieć drugie dziecko ale najwczesniej to pewnie za jakieś trzy lata. Jeszcze mamy duzo do zrobienia przy domu i w domu a to kosztuje. Z jednej strony fajnie miec jedno po drugim ale ja bym chyba nie dała rady tak a poza tym moja umowa o pracę wygasa w 2020 roku więc tez nie wiem jeszcze co zrobię. Gdybym tak na rokwłasną przed zakończeniem umowy wróciła to dali by mi na stałe tzn na czas nieokreślony ale na dzień dzisiejszy nie wiem czy chcę i tez nie wiem czy dałabym radę wrócić do pracy na 3 zmiany. Chociaż wiem jest takie coś że do 4 roku zycia dziecka można chodzić tylko na dwie zmiany ale minusem wtedy jest to, że byłabym ,,rzucana" po stanowiskach i non stop z różnymi ludzmi zamiast tymi samymi. Eh nie wiem jeszcze co zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Gość malgo ja mam taki ambitny plan codziennie, żeby poćwiczyć i co? Plan planem a ja wcinam czekoladę popijając kawusią. Codziennie! Życzę więc powodzenia bo to trzeba mnóstwo samozaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×