Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość gośćaga83
U nas od 1 w nocy ponad 38 goraczki, inmych objawow brak. Chyba trzydniowka z tego wyjdzie. Czekam na wysypke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Czesc dziewczyny :D Malgo - fajny pomysl z wyprawieniem roczku :D Ja pewnie grila zrobie o ile bedzie pogoda :) Taaaaa moja corcia dopiero zbiera sie do raczkowania i szczerze to dosc dlugo bo prawie 1.5 mca albo 2 mce. Justyna - hehehe to masz ciekawie z synem :D Corka tez jak uslyszy ktoki to przyspiesza albo robi zryw i sama nie wie w ktora strone ma isc ! My dostalismy pchacz od mojej sis. Dam go corce jak bedzie na to gotowa.Mysle,ze pchacze to nic zlego. Aga.Malgo czyli macie dzieci "wstydnisie" tak ? Moja uwielbia obserwowac "obcych" ale jak ma pojsc na czyjesc rece ktorych nie zna to zaraz robi mine do placzu co mnie cieszy bo nie garnie sie do "obcych". Aga - o matko, bardzo rozcial sobie ta warge ?? :O Trzydniowka ...ciekawe od czego zaczyna sie bo duzo dzieci przez to przechodzi.....my mielismy rumien nagly,matko jak ja sie wtedy wystraszylam :O Dziecko przelewalo mi sie przez rece no i w ogole pierwszy raz taka sytuacja :/ Teraz mniej wiecej wiem jak sie zachowac jak by dostaa goraczki ale wtedy...... wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,przesadzilam z tym zbieraniem sie do raczkowania,ze 1.5 mca badz dwa.Sprawdzilam notes i od miesiaca "staje" na kolanach :) Chyba za szybko leci mi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Ojoj Aga bardzo współczuję. U nas miało to miejsce w maju. Najgorsze 3dni wyjęte z życia, straszne przeszedł 3 dniowke a jeszcze to moje pierwsze dziecko, kompletnie nie miałam pojęcia ,że choroba dziecka to jest coś tak strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora1987
Hej,ale się u Was dZieje ! ;) Aga, zdrówka dla Tymka! Teściowa olej, szkoda zdrowia! Justyna, synek ruszył z przytupem -a tak się martwiłas. Mojej Gabi powoli się zmienia ale generalnie na każdego poza mną mężem i teściowa reagowała nawet nie płaczem a darciem,ze bordowa się robiła. Z każdym miesiącem jest lepiej. Jest straszna wesołka ale i nerwusem okropnym. Jak jej czegoś nie dam czy nie pozwolę na coś to się złości i trzesie cała. Noce dalej średnie,czasem trafi się lepsza noc..ale rzadko. DZis impreza od 2-5 :(. Z zębami słabo,jak wysZly 2 na 7mcy -tak cisZa ale ma mega popuchnięte dziąsła. Raczkuje,wszędzie wlezie ,najchętniej tam gdzie nie powinna. Jest mega nieostrozna i myśli,ze meble,schody i wszystko inne powinny się przesuwać bo ona idzie. Schody tez lubi-niestety. Wstaje przy meblach ale nie chodzi. Jeżeli chodzi o mowę to mówi mama, nie, aaa i po swojemu ciagle nawija. Starsza córka więcej mówila,baba tata a ta nie garnie się chociAz dużo głośniejsza jest ;) ja na rocZek Zrobię grilla ;) Reox, co u Was? pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora1987
Sierpniowa mama a co u Ciebie,jak się czujesz? Który to już miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Hejka. Widzicie dziewczyny, tak się przejmowałyście, że dzieciaki nie chcą raczkować, wstawać, a tu proszę jakie wszystkie mobilne się zrobiły. Na każdego przychodzi pora:-)Pewnie z chęcią byśmy wróciły do czasów, kiedy położyło się dziecko w jednym miejscu i leżało tak sobie jakiś czas, niestety teraz pozostaje jedynie chodzić za dzieckiem krok w krok. Mój Adaś ruszył z chodzeniem i jestem w szoku, bo mało ma upadków. Chodzi stabilnie, nie chwieje się. Pamiętam, że córki to kiepsko na początku, przewracały się. Nocki też, jak u Ciebie Kora, raz lepsze, raz gorsze. Na szczęście skończyło się to gryzienie, bo nie wiem czy bym pociągnęła takie karmienie dalej. Właściwie je już wszystko co mu damy, uwielbia arbuzy i fasolkę szparagową...Mówi nadal to samo co wcześniej, czyli:baba, mama, tata, nie, papa. W połowie lipca jedziemy na 10 dni pod namiot. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na roczek imprezka skromna dla rodziny, na powietrzu zapewne. Plus narodzin w lecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania9494
hejka mam problem z wyborem następnego fotelika nie za miliony monet w czym teraz jeździcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Kora no fakt bardzo się martwilam bo jakoś do tyłu cały czas byliśmy z materiałem a teraz jak skonczyl 9 miesiąc to od tamtej pory nadrabia wszystko migiem. Niebawem skońcZy 11 miesięcy . Reox Wow! Pod namiot i to na 10 dni??? Jejku naprawdę jak to zorganizowalas? Naprawdę jestem w szoku, ja bym nie potrafiła, i to dziećmi? Gdzie to jeśli mozna wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam recaro hero dla starszej córki a Gabi chce inny kupić i tez się zdecydować nie umiem. W recaro mnie wkurza to,Ze jest dość ciasny, w kurtce to dramat zapiać (wiem wiem,ze nie powinno się w kurtce jeździć ) My tez skromne urodziny , 10 osób. Reox tez bym pojechała pod namiot ale najchętniej tylko z mężem.. tak się zresetować. Jestem zła matka? Niestety będzie to możliwe dopiero za rok - może. Przez dzień spoko ale noce dramatyczne i obie tylko mamę wołają ;o brawo dla Adasia! :) niewiarygodny jest ! U nas myśle to jeszcze z chodzeniem minimum 2 miesiące zejdzie ;) ale może to i lepiej. Ona jest takim wywijasem, ze strach się bać co to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako kolejny zdecydowałam się na Babysafe Akita. Udało się w moim budżecie ~ 900 zł dostać fotelik montowany tyłem i z TestPlus więc jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Gosciu - masz ten fotelik ? https://babyhit.pl/BABYSAFE-AKITA-FOTELIK-SAMOCHODOWY-SZARY-p51286/?ref=kelkoo.pl&utm_source=kelkoopl&utm_medium=cpc&utm_campaign=kelkooclick&utm_term=BabySafe+BABYSAFE+AKITA+FOTELIK+SAMOCHOD Ja chce kupic 0-18 i najlepiej montowany tylem i przodem . Jutro jedziemy poprzymierzac.Niestety ale nie ma duzego wyboru bo koniecznie musi byc montowany tylem.Aaa i najlepiej na isofiksie. Aga - i jak,trzydniowka minela ? Ciekawe co slychac u sierpniowej mamy.Cos xczuje,ze zle przechodzi pierwszy trymestr ciazy bo w ogole jej tutaj nie ma :/ Obym sie mylila. Kora - :D reox - no moja nie raczkuje ,nie siada sama i nie staje :P Ostatnio jak ja wezme pod paszki to smiesznie tupcia po mieszkaniu hahahaha ale chwile tak robimy bo chyba tak nie mozna.Nawet to nagralam :D Reox - fajny taki wypad pod namiot :D Mam nadzieje,e pogoda uda Wam sie :) Moja sis tak jezdzi z 2 dzieci ,sa jeszcze male,chodza do zlobka i przedszkola :D W koncu przjechalo krzeselko do karmienia.Stoi skrecone i czeka na jutrzejsze sniadanie :D Jak orke wsadzilam to wydaje sie taka malutka ! Wazylam ja i wazy 7.5 kg. Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
No niestety trzydniowka tylko tak sie nazywa a moze trwac i 5. Temp powoli zanika tzn zagoraczkuje dwa razy na dobe a nie non stop i jest to 38 a nie 38,8 ale spac nie moze. Dzis do 3 to prawie non stop plakal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kora - wg mnie lepiej, że Gabi zacznie później chodzić, spokojnie każda z nas się doczeka:-) Justyna, jedziemy z zaprzyjaźnioną rodziną, która ma 4 dzieci nad jezioro. Będziemy na polu namiotowym, gdzie są bardzo dobre warunki (kuchnia, łazienki). Córki uwielbiają być pod namiotem, bo wyjeżdżały już z zuchami 2krotnie na 10 dniowe obozy. Mały, zobaczymy jak mu się spodoba, on jest taki że mu wszystko pasuje, gdzie my tam i on, nie ma problemu ze zmianą otoczenia. Jeśli byłoby inaczej to byśmy za rok próbowali. Liczę, że będzie ok. Wiadomo zabrać trzeba multum rzeczy. Oby pogoda dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - zdrówka dla Tymka!Oby jak najszybciej przeszło. Myślę, że sierpniowa mama piszę gdzieś na wątku ciążowym a do nas nie zagląda. Mam nadzieję, że chociaż wejdzie tu do nas i się pochwali, że urodziła. Ale z tego co pamiętam to w listopadzie pisałą, że ma termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaaaaa
Ja kupilam fotelik babysafe snaucher czy jakos tak to sie pisze. Montowany od 0 do 18 kg i przodem i tylem. Mocowany na isofix i na pasy. To polski fotelik na niemieckiej licencji. Ma 4 gwiazdki w testach adac. Kosztowal ok 850 zl. Tak czytam czasem co niektore dzieci potrafia to mozna sie podlamac. Moj synek z polowy sierpnia, usiedzi posadzony, ale sam z brzuszka nie da rady usiasc ani oczywiscie wstac. Nie raczkuje. Pelza wokol wlasnej osi i duzo turla sie. Ostatnio zaczal klasc się na brzuszek z siadu. Pediatra mowila ze ma czas. W koncu sami poszlismy do fizjoterapeuty i pokazal rozne cwiczenia tak zeby pomoc. Cwiczylam w domu. Na poczatku to nawet nie usiedzial posadzony bo chwial sie. Kupilismy tez na allegro taki walek do raczkowania i chodzenia, ok 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameliaaaaaa - spadlas mi z nieba !!! Masz ten fotelik ? : https://allegro.pl/fotelik-babysafe-schnauzer-isofix-0-18-kg-czarny-i7375277655.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_foteliki&ev_adgr=Foteliki+samochodowe&ev_ln=PRODUCT+GROUP&ds_rl=1262529&gclid=EAIaIQobChMIgeO6uID52wIVXYmyCh0-wACDEAQYASABEgJSFvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CJfXmL2A-dsCFYLNsgodHewJ0A#thumb/4 On posiada to wszystko co chce czyli RWF i FWF. Isofix i zapinany na pasy i ma rozne testy :D Jest idealny :D Szkoda bo jest m iciezko znalezc opinie na temat tego fotelika......dzis jedziemy do sklepu .Ciekawe czy taki bedzie bo jest rewelacyjny .Ciekawe jaki jest w praktyce.Boje sie zamawiac przez net.Wole przymierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameliaaaaa - napisz mi prosze jak w praktyce sprawdza sie ten fotelik bo bardz mi sie spodobal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
U nas to jednak gardlo czerwone ponoc a nie trzydniowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaaaaa
Tak, mam ten fotelik z linka. Ma wyjmowana wkladke i w tej wkladce dodatkowo taka gabke ktora mozna tez wyjac. My juz bez tej gabki jezdzimy, synek ma 9.5 kg 78 cm i jest za duzy na ta gabke. Nawet jak sie rozlozy na najbardziej lezaca pozycje to glowka po zasnieciu opada podczas jazdy. Nosidelko bylo bardziej w pozycji lezacej. Ale pewnie tak ma wiekszosc fotelikow. Z tych co ogladalismy to zaden nie odchylal sie bardziej. Jest regulowana wysokosc. Dobry material. Dziecko poci sie zdecydowanie mniej (prawie wcale) niz w nosidelku samochodowym. Siedzi wyzej i wiecej widzi. Czesto zasypia i potrafi sobie troche pospac w tym foteliku wiec chyba jest wygodnie. Fotelik szybko montuje sie nawet pasami, nie jest problemem przekladac z auta do auta. Jestesmy zadowoleni. Jesli masz jeszcze jakies pytania to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - o prosze ! :/ Szybkiego powrotu do zdrowia ! :) Ameliaaaaa- pewnie jakies pytania znajda sie ale dopiero jutro badz.wniedz.bo dzis jestem wsciekla.Bylismy w sklepach popatrzec a nawet chcielismy dzis kupic fotelik i co ? Nie ma wyboru ! :( Mnie kiedys ten zainteresowal - Babysafe Golden 360 stopni - ale ma zle opinie ,ktore tycza sie malego kata nachylenia i nawet 6scio, 7mio miesieczne szkraby juz sa male do tego fotelika bo za bardzo nogi wchodza na oparcie fotela auta ,mowa o RWF. No i musimy jechac do miasta w ktorym jest sklep tlyko i wylacznie z fotelikami .Nawet udalo i sie wyszukac.Godzine jazdy od Nas. Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaaaa
Odnosnie babysafe golden 360... ogladalam w sklepie ten fotelik. Jesli chodzi o testy bezpieczenstwa to wypada slabo w porownaniu z snauczer. Jest do 36 kg a wielkoscia jak ten do 18... jesli mialby byc mocowany na isofix to auto powinno miec top thether to takie haczyki z tylu tylnej kanapy. Samo mocowanie na isofix nie zagwarantuje bezpieczenstwa. Snaucher ma noge stabilizujaca i nie jest potrzebny top thether. Nawet najlepszy fotelik zle zamontowany nie da bezpieczenstwa. Jesli chodzi o to do kiedy dziecko moze jezdzic tylem to wyznacznikiem jest chyba przede wszysykim zeby czubek glowy nie wystawsl poza fotelik. Przodem do kierunku jazdy to oparcie fotelika moze konczyc sie maksymalnie na wysokosci oczu. Dzieci lubia podkurczac nogi, wiec jadac tylem powinny sobie jakos zmiescic nogi. A w przypadku wypadku im mniej miejsca na nogi tym lepiej bo nie leca bezwladnie i sa mniej podatne na zlamania. A po glowce i karku nogi sa najbardziej narazone na urazy w przypadku g***townego hamowania. Ehhh... rozpisalam sie :) ale duzo czytalam o fotelikach i przed zakupem sporo obejrzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Lekarz z tym gardlem to chyba sie pomylil, wczoraj pojawila sie piekna wysypka, temp spadla, maly sie uspokoil. Klasyczna trzydniowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - nie wierze.....co za lekarz ;) Ciesze sie,ze poprawilo sie :D Ufffff Ameliaaaaa - dziekuje za wiadomosc :D Nie wiedzialam,ze im mniej miejsca na nozki tym lepiej :D Jestemy umowieni na wtorek do sklepu ktory zajmuje sie tylko fotelikami. Cieawa jestem jak bedzie i czy corcia bedzie spokona bo bedziemy jechac okolo godziny. Milego wieczoru :D PS.Corcka od 18.15 a niemaz od 19.30 spia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ko up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Znowu nie ma moich wczesniejszych wpisow ! :O :O :/ :/ :/ Aga - hehe nie zly jest ten lekarz ;) Dobrze,ze sie poprawilo :D Aeliaaaaaaa - dzieki za wskazowki :D Sluchajcie, jaka paste uzywacie do mycia zabkow dzieci,zwlaszcza niemowlakow i jaka szczoteczke? Mysle zeby kupic silikonowa,ktora naklada sie na palec ale nie mam bladego pojecia gdzie ja kupic no i jaka paste? W necie mamy polecaja z Ziajki, Elmex i Nenedent baby. Jaka wy myjecie zabki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×