Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość 3Justyna3333
Dokładnie cisza tu więc albo wszyscy przyjeżdżali na wakacje tylko nie my Cecyssia albo już powoli się wykruszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam :D Justyna- mysle,ze dziewczyny albo sa na wakacjach albo maja duzo pracy i nie zagladaja tutaj .Takie moje domysly :] Dzis trwa drugi dzien "meksyku".Wczoraj corcia bardzo duzo plakala,nie mogla zasnac ale tez duzo jezdzilismy zalatwiajac to i owo i sadzilismy,ze przez to jest taka rozdrazniona ,marudna ale dzis jest to samo ! :O Mam nadz.ze przez zeby. Teraz moje slonce spi :* Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Cecyssia u nas też zdarzają się gorsze dni. Każdy ma gorszy humor nawet małe dzieci. U nas znów mały ma taki etap że nie zabawi się sam nawet sekundy. Wkładam bo do końca to od razu protestuje...ale tak poza tym jest naprawdę pogodnym dzieckiem. Praktycznie zawsze ma dobry humor A jak ma zły to wiadomo że coś jest nie tak i od razu sprawdzamy temperaturę i smaruje dziąsła żelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna -Nasza tez jest pogodna i dziwi mnie to zachowanie. Do tego dzis prawie nicnie zjadla oprocz chrupek, chlebka suchego -lubi taki pociamciac i mleka! Troche zupy ale to z 4 lyzeczki i ma luzna kupke. ..nie ma temp.Nie wiem czy to zeby czy jakis skok bo pokazuje na cos i jak czegos nie dostanie to jest masakra :o Z innej bajki zadzwonia do mnie wlascicielka Nowego mieszkania I chce zeby wplacic kaucje bo chce byc nas pewna. Ok.Tylko po obliczeniach wyszlo, ze 1600 zl.w okresie zimowym bedziemy placic bo chca co miesiac 1150 plus smieci i wszystkie rachunki. Mysle, zeby poprosic o nizszy wynajem czyli 1000 zl.Co myslisz o tym Justyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Mojej, też idą ząbki dwa:-( i marudzi,ale jesteśmy w Sopocie:-)male wakacje, PIĘKNIE jest,pozdrawiamy Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Cecyssia pewnie że negocjować zawsze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
Dziewczyny, dobry wieczór :) Ja się miotam, bo organizuję przyjęcie z okazji roczku więc bieganina, ustalanie menu, goście, starsza do szkoły, remont ogródka. Mała zaczęła paplać. Buzia jej się nie zamyka i jeszcze paluch ciągle w górze i już mi w gardle zasycha od nazywania i tłumaczenia :D Ale samej chodzić się nie chce. Przy meblach jest ok, ale z puszczaniem się jest ostrożna :) Cecysia, negocjuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Cecyssia i jak tam mała? Lepiej się czuje, więcej je? Jak mieszkanie? Ibiz co to znaczy że zaczęła paplac? Dużo mówi? Dasz jakieś przykłady? Strasznie jestem ciekawa bo mój również zaczyna interesować się mówieniem. Ostatnio mówi ,,Nie jak się chce mu coś zabrać. Mówi też,,daj jak zobaczy jedzenie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Hej my wypoczywamy w Crikvenicy. Dzis niestety nadeszlo zalamanie pogody i od rana padalo. Ale juz wyszlo slonko. Maly chodzi i juz chyba zapomnial o raczkowaniu. Zajada wszystko i pieknie spi w nocy. Budzi sie okolo 2 w nocy i dopiero przed 6. Dzis pospal do 9'30. Niestety nie mowi nic, no czasami NIE jak mu siostra cos zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Aga super. Wypoczywaj ile się da. Fajnie ze już stabilnie chodzi. Moj na dworze się przewraca często. Potrafi przejść (przebiec) dystans około 20 metrow ale naprawdę to jest takie chodzenie dziwne mało stabilne. W domu od mebla do mebla albo na pałę leci leci leci i upada. No mało doskonały jest ten chód. Za to mówi moim zdaniem sporo słów. Tata, mama baba, da da, am, Nie, Daj, jaja, baja, dzieee (znaczy dzieci). Więcej by się tego znalazło i codziennie coś nowego mówi. Ciężko mu przychodzi wypowiedzieć literę K. Już mówił koko i zapomniał i teraz nie wypowie. Za to stara się powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Super z tym mowieniem. Moje starszaki tez na roczek duzo gadaly a tymcio nic. Ale coz taki jego urok. Corka gada za cala nasza piatke wiec moze to lepiej ze on jeszcze nie papla.;) No i mlody po plazy super chodzi. Taka stymulacja dla malych stopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Hejka co słychać? Cecysia jak tam udał O Ci się wynegocjować cenę? No nie których mam ,to dużo dzieci już gadają:-))) moja dwójka,starsza to szybko,zaczęła szczególnie córka,rok to już mówiła, mamo daj am.. czy mamo odź chlap chlpa bardzo szybko,syn zaczął chodzić jak miał 8mc szok, a Ta moja naj mlodsza ,widzę że tak książkowo idzie, zaczyna dopiero, mamo,tata, am dam.. itp. My jeszcze Sopot,tak tu PIĘKNIE, odpoczywamy właściwie już koniec jutro do domu:-/ ale fajnie było się wyrwać chociaż na mały tydzień:-))) no i pogoda super,się udała,ba długie spacery:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Czesc dziewczyny :D Widze, ze wakacje sa u Was w pelni a do Nas zawitala jesien :o Wiedzialam, ze tsk bedzie bo kupil nowe buty na lato i na drugi dzien jesien zobaczylam za oknem hehe. Hmmmm a propos butow. Pomimo, ze corka nie chodzi musze jej jakies kupic na jesien ale jak zmierzyc stope i jakie buty kupic? Wasze dzieci chodzi to prosze o pomoc :* Jesli chodzi o mieszkanie to nawet dalismy kaucje ale na drugi dzien odebralismy bo jednak nie czulismy, z3 to jest TO.Ogladalismy wczoraj dwa mieszkania. Jedno w bloku bez windy. Mieszkanie na 3 pietrze .Jest ladne, duzy metraz, 3 pokoje no i tanie i super okolica ale te schody. .... :( przeciez nie wyniose wozka na gore a na dole nie ma miejsca zeby zostawic, zreszta, nie chce zostawic. Jest jeszcze duza piwnica ale.....moj R.juz napalil sie na to mieszkanie a ja przez te schody mam opory. Drugie mieszkanie tez nie ma windy ale jest miejsce na dole zeby zostawic wozek. Jest na poddaszu i latem bywa goraco i o polowe jest drozsze. Szczerze to bardziej mi sie podoba. Di przyszlego poniedz.mamy czas bo wtedy mamy zobaczyc sie z wlascicielem od mieszkania w bloku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o corcie to od dawna bardzo duzo mowi po swojemu i od jakiegos czasu krzyczy i sie smieje hehe. W zeszly poniedz.wstapil w nia diabolek bo jak zawsze pokazywala na cos palcem ale teraz krzyczala, ze cos chce i jak nie dostala to placz. Bardzo tez chciala na rece. Trwala to 6 dni :o strasznie ciezko bylo :/ Bylismy u neurologa na kontrolnej wizycie I ochrzanila nas , ze sadzamy dziecko ale kazala nam tak rehabilitatantja. Ja tez czytalam, ze nie sadzamy sie dziecka, ktore sami nie siada. .....odezwala sie do nas nasza, wyzej wymieniona, Pani rehabilitantka i w piatek idziemy. Chce z nia porozmawiac bo juz nie wiem co mam robic. Wiki dalej sama nie siada a dzus o 12.35 rok temu urodzilam corcie :* O tej godz.lezalam z bolami na sali przedporodowej i czekalam na badania na ktore mnie nie wzieli tylko o 9 wyladowalam na sali porodowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ibiz -roczek udal sie ? My jestesmy PO inprezie :D Bylo super ale mam malo zdjec :( O tesciowa mnie tak denerwuje :o Dopiero po narodzinach corki zobaczylam jaka oba jest :o.....upoerdliwa i w ogole nie przychodzi do Nas bo niby ciagle zle sie czuje. Pisze "niby " bo to jest wymowka a jak Juz widzi sie z Nami i przede wszystkim dzieckiem to chce miec corke na rekach a oba tego nie chce bo nie zna babci i sie boi i babcia jakies glupie haselka ma :/ W kazdym badz razie drazni mnie ta kobieta. Oba ma dwie synowe i juz wiem dlaczego one narzekaja na nia a tesciowa na nie narzeka. Name pewnie teraz zaczela haha ale dobrze, ze moj R.jest za mna, za Nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Hej dziewczyny :D Kafe szwankuje czy nie ma Was ? :O Slychajcie,wrocilismy na rehabilitacje bo wrocila Nasza rehabilitantka i co......ponad godzine corcia siedziala spokojnie i bawila sie ze mna i z Pania rehabilitantka pod czas masowania i naswietlania lampa.Po prostu ta kobieta ma dar,podejscie do dzieci ! :D Ja juz zrobilam wietrzenie szafy bo u Nas mocno czuc jesien . Milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
My wlasnie wracamy do kraju. Bylo cudnie chociaz to chyba ostatni raz kiedy skusilam sie na wczasy bez all inclusive. Naszykowanie rano sniadania i sprzatniecie po 5 osobach to 2 godz. Do tego kombinowanie co kto zamawia na obiad, gdzie zjemy itd ponad moja cierpliwosc. Najwiekszy jednak plus to mozliwosc codziennego zwiedzania miasta bez uwiazania do hotelu ktory zazwyczaj lezy na odludziu. Mam na mysli np grecje gdzie trzeba juz auto wynajac. Cecyssia niedlugo bedziesz jak ja miala czarny humor o tesciowej;). Dzieci jutro ida do szkoly, bosko:). A ja 25 do pracy. Straszne bo mlody to taki mamulec cycoholik. I musze do tesciowej zaczac z nim jezdzic, przyzwyczajac go. Wcale nie mam ochoty. Ale moja tesciowa na pewno go poskromi, lub zagada na smierc. Jedno z dwoch na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora1987
Hej, u nas chorowanie i jeszcze raz chorowanie.:/ 3 miesiące, masakra. Czekam na wyniki czy to krztusiec. Wyszliśmy jednak na prosta. Gabi kończy kuracje antybiotykiem- zastrzyki. Nie chodzi jeszcze samodzielnie - nie spieszy się. Stoi bez trzymanki ale iść nie chce. Strasznie dużo mówi po swojemu,taka głośna i wesoła jest. Ma jednak temperament, to ona zaczepia starsza córkę. Wazy 11,5kg. Dalej na cycu, ciężko ja będzie mi odstawić.. ale przymierzam się do tego powoli, przynajmniej z dnia. Je ładnie, nie wybrzydza. Poza tym ledwo żyje po całym tym maratonie, serio trzeba doceniać zdrowie.. o którym często zapominamy. Fajnie, ze większości spędziliście miło wakacje ;) co do teściowej- ja mam spoko,nie mogę narzekać. Starsza córka poszła do przedszkola, czas okropnie sZybko leci.. Piszcie co u Was! Cecyssia, co z mieszkaniem- wybraliście? Reox,co u Was? Malgo? I cała reszta! Fajnie, ze rehabilitantka wróciła! Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Hej dziewczyny. Chyba wątek umiera nam śmiercią naturalną. Oj Kora, to Was naprawdę rozłożyło...To córki mają aż tak uporczywy kaszel, że aż krztusiec jest podejrzewany? Niestety uroki przedszkola, jak dla mnie jedyny minus przedszkoli. Choroby, choroby i jeszcze raz choroby. Przeszłam to z córkami, na pocieszenie Ci napiszę, że z roku na rok jest coraz lepiej pod względem infekcji. Nawet w tamtym roku szkolnym nie opuściły ani jednego dnia w szkole. U lekarza nie byłam z nimi już ze 4 lata. Także będzie coraz lepiej, tylko trzeba przetrwać... Ja na nic nie mam czasu, dziewczyny poszły do III klasy, wracają zajęcie dodatkowe 2 razy w tygodniu będziemy jeździć do miasta. Adaś ma jedną drzemkę 2 godzinną w południe a tak trzeba za nim chodzić, bo wszędzie wchodzi, wspina się itp. Nadal cyckujemy, je wszystko, nie wybrzydza i jest bardzo pogodnym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Wątek naprawdę umiera ale ja wchodzę regularnie i jak nic niema nowego lub nie mam czasu napisać to nie piszę. Kora dużo zdrowia dla dzieci, naprawdę doceniajmy zdrowie. Aga super że wypad się udał. Reox od kiedy synek ma tylko jedną drzemkę i jak dzięki temu śpi w nocy od której do której? U nas wciąż dwie solidne drzemki choć był już taki tydzien kiedyś że spał raz dziennie i to było straszne a wiele dłużej w nocy nie spał tylko w dzień był bardziej nieznosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
CZEŚĆ!!! Nic nie umiera. Trzeba się wziąć w garść i pisać! :D U nas po roczku. Goście, goście, zabawa przednia, prezenty i super pogoda :) Moja coraz lepiej chodzi przy meblach. Któras z Was (Aga?) pytała o słowa. Mówi: mama,tata,ewo=drzewo,ampa=lampa,dźwiękonaśladowcze (zwierzęta), baba,daj niam, am itp. Ja zdecydowałam,że jednak zostanę z nią jeszcze rok. Jakoś mi jeszcze się w żłobku nie widzi :( Zgrzeszyłyśmy trochę...wczoraj dostała do łapki trochę kotleta z kurczaka smażonego na maśle klarowanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIbiz
Aha, Kora...zdyszałam się czytając Twój ostatni wpis. Chyba się strasznie spieszyłaś pisząc go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Czesc :D Pewnie,ze watek nie umiera :D Z mieszkaniem jest ciezko.Dalej mieszkamy w domku grzybku.Nie chodzilam do wlasciciela pytac sie czy cos zrobi z tym grzybem bo prawie wyprowadzalismy sie ale.....z jednego mieszkania sami zrezygnowalismy.drugie bylo fajne ale wlasciciel urzadzil sobie cating i wybral kogos innego. Jeszcze bylo trzecie mieszkanie ale juz ktos Nas uprzedzil i wynajete a nowych ofert brak. Moj facet mial miesiac zwlnienia lekarskiego i dostal jeszcze 3 tyg.takze mam nadz.ze w ciagu 3 tyg.trafi sie jakies mieszkanie bo juz mam dosc :/ Corce wyszedl trzeci zabek.Gorna jedynka ale bardzo ciezko to przeszla,bardzoooooo :/ Na szczescie juz wszystko wrocilo do normy. Tak jak u Kory,corka tez ma temperament. Duzo mowi :D I wrocilismy na rehabilitacje bo wrocila Nasza Pani rehabilitantka i wiecie co, ona ma podejscie do dzieci bo wczoraj jak tylko zobaczyla Pania A. to od razu usmiechnela sie :D Jest cudowna :) Corka ,w koncu,robi podpor.Dalej z moja pomoca,bardzo delikatna pomoca staje w lozeczku.Chyba musi czuc,ze ja trzymam a tak na prawde nawet jej nie dotykam i sama pnie sie do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ibiz - super,ze roczek udal sie :) Czyli nie tylko ja zostaje z dzieckiem w domu :) Aga - wkacje musialy byc super i widze,ze wracacie z pelna bateria :D Hehe musiala sie troche nabiegac,narobic przy 5 osobach ;) Kora - zdrowia i jeszcze raz zdrowia oraz sily ! :) Pisalam kiedys o tesciowej,ze mnie denerwuje i...po 3 dniach od wpisu wyladowalo w szpotalu bo ma tarczyce :/ Juz wrocila do domu .Ona mieszka w kamienicy i ma miliard schodow zeby wejsc do domu.Ja w polowie mam zadyszke a co dopiero ona :/ A na zmiane mieszkania nie stac ani jej ani Nas . Mozecie napisac menu swoich dzieci ? Corka jadla by tylko mleko albo owoce.Ostatnio malo jadla przez upaly,teraz przez zabki :/ Najchetniej to jadla by mleko,chrupki kukurydziane albo chlebek,taki wczorajszy bo lubi ciamciac ..... Zrobilam pyszny ser bialy z jogurtem nat.plus owoce i tez nie zjadla :/ Placuzki bananowe tez ble.....ostatnio polubila omlet bo kroje jej na kawalki i sama je albo lyzeczka albo bierze do paluszkow. Milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Justyna, synek ma jedną drzemkę od miesiąca. Chodzi spać o 20-stej, wstaje o 7-mej. Jak miał dwie drzemki, to miał problem z uśnięciem wieczorem i zasypiał około 22-giej. Nasz jadłospis: śniadanie: jajko na miękko lub jajecznica lub kanapka z pastą (soczewica lub ciecierzyca lub warzywna - to co my akurat jemy), drugie śniadanie: kasza jaglana/płatki owsiane/amarantus/ryż brązowy z owocem (gruszka/jabłko/banan), obiad: zupa/ drugie danie to co my jemy akurat podwieczorek: owoce (inne niż były do kaszki)/wafel ryżowy, kolacja: placuszki z cukini/ziemniaczane/z jabłkiem/z bananem. Ogólnie synek je to co my, nie przygotowuje mu specjalnie posiłków, nie je mięsa, ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333
Cecyssia u nas jest tak już odkąd pamiętam, że mały nie jada mleka w dzień w ogóle w nocy czasami i ja się naprawdę muszę w dzień nagimnastykowac żeby wymyślić coś od rana aż po wieczór żeby miał co jeść. Gdyby choć rano lub wieczór zjadł mleko było by mi łatwiej a tak to ciężko dlatego codziennie muszę robić dwudadniowy obiad czyli i zupa i drugie danie bo co dawać A cały dzień długi. Już mi zbrzydlo gotowanie. Na szczęście zupy lubi wszystkie tylko że ja nie lubię zup ani jeść ani robić. Więc robię tylko troszkę dla synka. A obiady to głównie ziemniaki z sosem mięsnym ale mięsa mało zjada woli ziemniaki sos. Lubi jaja w każdej postaci. Na szczęście lubi jogurty. Czasami serki ale dość rzadko. Zazwyczaj nie mam już pomysłu na kolację. Wędzone ryby jada ze smakiem, kasze i ryż to tylko w zapach lub golabkach. Podajcie jakieś fajnie i zdrowe oraz smaczne dania dla dzisbi8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
I jeszcze pytanie, kiedy i w jakiej formie podac dziecku kakao ? Mysle,ze juz moze posmakowac.Chcialam kakao posypac jakas kaszke albo dodac do kaszy jaglanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Moj uwielbia kanpke,: chleb, maslo, ser zolty, wedlina np drobiowa poledwica. Lubi tez wszelkie jogurty, budyn, kisiel, zupy glownie z pomidorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×