Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Mama32 a Ty juz kiedys bylas na tym forum ?Nie kojarze Cie. Zaczernilam sie ,kolej na Was :D Po co podszywac sie pod kogos innego ? Nie rozumiem i raczej nie zrozumiem :P Moja corcia duzo i dlugo dzis spi.Pewnie zbiera energie na powrot taty z pracy aby Go troche pomeczyc hehehe ;) Dawalyscie swoim dzieciom tzw.pajde chleba aby sobie pociamkaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mama- chodzisz do tego samego gina co w poprzedniej ciazy ? Fajnie,ze znasz date porodu :D Szkoda,ze nie masz pomocy ze stron babc ale jedyne pocieszenie ,ze nie jestes pierwsza i ostatnia kobieta w takiej sytuacji ;) ;) Kurcze,dlugo nudnosci utrzymuja sie ? Nie wiem bo ja nie mialam zadnych objawow ciazy oprocz braku okresu,bolacych piersi i checi na slodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
No coz zmienilam zdanie Mama32 a raczej trolu. Mama32 byla na kafe ale to niestety nie ona. Trolik teraz pod nia sie podszyl. Sorki dziewczyny ze w was zwatpilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Dziewczyny kora i cecysia mają rację, trzeba się zalogować, żeby nie było takich głupich akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już:-) sierpniowa mama- miałam to samo -mdłości i senność :-/ masakra. Niedobrze, że nie masz pomocy na miejscu. Fajnie, że juz znasz termin porodu. Jakoś ciągle o Tobie myślę, wiesz ? I mocno Ci kibicuje. Jesteś dla mnie mega odważna :-) i chyba Ty i kota zainspirowałyscie mnie, żeby zbyt długo nie czekać z decyzją i kolejnym dziecku i chyba w czerwcu zaczniemy się starać. O córkę staraliśmy się rok, zobaczymy jak będzie tym razem. Sierpniowa mama- szkoda, że nie jesteśmy z jednego miasta, bo chętnie pomoglabym Ci przy dziecku, żebyś mogła się wyspać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
No sierpniowamama jest mega odwazna. Ja dzis pedze do chirurga zylnego. Musze pociazowe pajaczki pozamykac. Dzis to tylko na rozpoznanie. Moj synek wczoraj i dzis mial prawie 3 godz drzemki. A poza tym non stop steka i kweka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I od soboty córka raczkuje i próbuje siadać, ale to słabo jej wychodzi, bo ciężko jej utrzymać równowagę i się przewraca więc muszę mieć oczy dookoła głowy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowa25
Trolle, trolle, wszedzie trolle! Aga, zostan, ja uwielbiam Twoje poczucie humoru! Malgo, gratulacje! Moj synek dzisiaj jakby... zaczyna raczkowac? Jeszcze przemieszcza sie jak gasienica, ale potrafi tez posuwac sie centymetry na kolankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Czy do zaczernienia trzeba byc w pelni zalogowanym? Na profilu goscia sie nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Ktos pomoze jak sie zaczernic? Informatyka to moja kiepska strona. Umiem tylko wlączyc i wylaczyc kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
znalazłam w internecie pogotowie komputerowe. jutro rano przyjedzie do mnie informatyk zaczernic mi konto bo sama nie dam rady. juz probuje od kilku godzin. nie smiejcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Ostatnie posty to trolik sie wyspal. Witamy skarbenku. Tesknilam za toba. Jakiez nudne zycie musisz prowadzic ze zyjesz zyciem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
jak myslicie ile moze kosztowac taka usluga? facet powiedział ze 50-100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
18:31 to podszyw! dziewczyny ja na powaznie z tym informatykiem bo juz mam dosc podszywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Wlasnie wrocilam. No niestety lekarz nic nie zrobi poki karmie, tzn musialabym 3 dni po zastrzykach nie karmic a tak sie nie da. No i zmiany sa tak duze, ze najpierw operacja a dopiero estetyka. Wiec zglosic mam sie po skonczonym karmieniu. Juz czekam co napisze troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio masz taki problem z zaczerniniem nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
O matko ale czubek. Nawet jak pisze ze ja to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam krotkie wyjscie weekendowe. Pelne dwie godz na kabarecie. Naprawde, wystarcza dwie godz, zeby wrocic z checia do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wyjście jest zdecydowanie wskazane każdej mamie. Teraz przydałby się mi jakoś wypad do kina z mężem. Dziewczyny jak dbacie o pierwsze ząbki ? Myjecie je od razu jak wyszły czy czekacie ? Jesi tak to jakich szczoteczek i past używacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany trolu niestety takie wsiury jak ja nawet kompa nie potrafia wlaczyc, tylko telefon umiem odebrac. Pisac i czytac tez nie umiem. Za to lubie dobre towarzystwo czyli nie twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy bezzebni ale mialam kiedys taka szczoteczke zakladana na palec a pozniej jordan od 0, taka okragla. Ta na palec tez masuje dziasla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo i teraz mamy swoje nicki zalogowane i wszystko gra :D Ciekawe co wymysli podszyw ;) W koncu tatus ma na 1wsza zmiane,jest wieczorami w domu to moze dziecko nakarmic a mamusia ma chwile dla siebie :D Moja jedyna rozrywka jet wyjscie do sklepu na male babskie zakupy :D Fajnie,ze sobie odpoczelyscie wychodzac do kolezanki, kabarety byly fajne ? :D malgo - chciala bym pojsc do kina,niemaz namawia mnie zbeysmy wybrali sie na jakis seans ale nie mam serca zostawic corki w domu jak ja bede siedziec w sali kinowej ! :/ jeszcze nie doroslam do tego i jak ja zostawie corke z moja mama w maju ? ide wtedy na wesele.....bedzie ciezko :/ :/ My tez jestesmy bezabkowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siepniowa mama
Ejjj, od razy odważna, ja poprostu wiekowa już jestem w sensie nienajmłodsza i chciałam mieć nie dużą różnice wieku między dziećmi, odchować, zapomnieć i już... malgo- dzięki za chęć pomocy, doceniam to... U nas na ząbki przy kąpieli szoruję specjalną silikonową nakładką na palec...Pasty nie używam, bo takie dzieciątko jej nie wypluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale sobie troll zajecie znalazl. Zenada. My tez bezzebni. Od poczatku mu przemywam gazikiem i woda. Kupilam takie szczoteczki zakladane na palec i czekam teraz na zabki. Tylko nie wiem, jak to wyglada w kwestii pasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Dziewczyny co to za troleee! U nas zima.tez okropienstwo. Tak się cieszę ż Tobą sierpniowa mamo ,ze znów masz maleństwo w sobie:))) zazdroszczę Ci, ale tak pozytywnie:)) u nas zębów brak ,mala pelza, ale szykujemy się do chrzcin, jest trochę tego, więc powoli się szykujemy do malej uroczystości:-))) te nasze maluchy , tak szybko rosna a my juz nie planujemy więcej dzieci, wiec tak smutno ze juz maleństwa nie będzie pod moim sercem:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×