Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Reox- karmie jeszcze córkę. W dzień co prawda za bardzo nie chce mleka, za to w nocy budzi się po kilka razy na cyca . Czasami pociumka 30s i idzie spac dalej a czasami naprawdę dlugo ssie. Kora, abisiowa, mamamelki, sierpniowa mama - co u Was ? Zagladcie tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgo - corcia jet antysmoczkowa ? Hmmm mozecie polecic jakies witaminy? Chciala bym brac jakies wit.ale bladego pojecia nie mam jakie. Hmmm w poniedz.corka byla marudna,wczoraj byla swoja a dzis znowu marudna....nie wiem,zeby ? Wiem,ze chce jej pomoc a nie wiem co jej dolega :/ Jeszcze ma jakas plamke na raczce,prawie na zgieciu :/ 2,5 tyg.temu wrocilysmy ze spaceru i pojawila sie ta plama. Normalnie jest blada ale szorstka a w poniedz.i dzis jest czerwona :O Isc do pediatry ? Dermatologa ? Alergologa? Chyba najpierw pierwszego lekarza wybiore.Myslalam,ze SAMO z niknie ale pomylilam sie . No wlasnie dziewczyny, zagladacie tutaj ? Moze nawal pracy nie pozwala im na kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Cecyssia u nas tez na raczce byly takie dwie plamki szorstkie, troszkę cZerwone a z czasem blade ale dalej szorstkie i ja się strasznie martwilam że to genetyczny wyprysk, moja mama ma bardzo rzadką chorobę skóry, bardzo.nieestetyczne plamki własnie takie podobne. Póki co zanika, ale dobre 3 miesiące była ta plama , która nawet Troszkę jakby rosła. Ehhh oby to nie było to, co ma moja mama, bo jest to nie uleczalne można jedynie złagodzić zmiany skórne ale na krótką metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Cecysia- moja córka jest uzależniona od smoka :D najlepiej iść do pediatry bo do innych lekarzy i tak potrzebne skierowanie. A sprawdź w inrenecie czy ta zmiana nie przypomina AZS? Koleżanki córka ma coś podobnego i lekarka to u nich stwierdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Cecyssia, idz do dermatologa. Mi to wyglada na sklonnosci do azs. Moja corka miala takie na nozce. Niestety u nas nic nie pomagalo, raz bylo jasne, raz czerwone i suche az zaczynalo krwawic, pomogl dopiero steryd edelan, ale corcia miala juz dwa lata. Nadal ma sklonnosci do tych suchych plackow, obecnie ma kilka na posladkach, i niestety raz w roku na dwa dni siegamy po steryd. Pomaga od razu. Ale twoje dziecko jest malenkie, moze lekarz da lagodniejsza masc np robiona na recepte.Ja taka mialam dla synka jak mial 8 tyg. Mial dziwna wysypke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Cześć. Ale gorąco!!! Już mam chyba dość!!! Ale na pewno taka pogoda lepsza od zimy:-(( u nas bez zmian, mała pelza, dupkę do góry podnosi, chce raczkowac , ale jeszcze ciezko:((( mamy czas, czekamy cierpliwie:)) na dalsze efekty. Majówka, super , pogoda dopisała:-)) ale moja corka po powrocie , tylko ja ja i ja:-( nie wiem co jest Nie tak:( jestem zmęczona już trochę:-( moja śpi do 7:00 czasem 8:00 zasypia o 20:00 i ma dwie lub 3 pobudki na cycusia, ale szybko zasypia ż powrotem:-))) w dzień ma 2lub3 drzemki po 30 lub 40 min. Ale dziś dziewczyny zaszalalam na zakupach, kojarzycie firma Mayoral, duże zakupy zrobiłam,są tam takie piękne,rzeczy:-))) no cóż wszytko co naj lepsze dla mojej córci:-) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Cecysia ja miałam poduszkę z la millou tego motylka, bo z innych firm są bardzo duże i nie poręczne , ja byłam zadowolona, sprzedałam już bo moja corka lubi się wtulic, założyć coś na buzię, więc kupiłam jej swinke chudzinke też z la millou i jest super. A la millou ma teraz taka piękna kolekcję, chce kupić otulacz bambusowy i poduszkę, w takie upały będzie chlodzic ciałko:-) ja się zakochałam w paradise:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiczny czas - fakt, firmy które podajesz mają piękne rzeczy, jednak dla mnie ich ceny to przesada. Nie jestem jakoś za tym aby wydawać takie kwoty na ubranka, które córka założy kilka razy albo i nie, a za małe pieniądze też można kupić fajne rzeczy. Na siebie też nie wydaje jakoś dużych pieniędzy, ubrania kupuję w sieciówkach typu reserved, hm, Mohito itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Wy kupujecie a ja sprzedaje. He he. Stwierdzilam, ze dzieci juz nie planuje i zaczynam wypychac na allegro. Nigdy nie mialam parcia na drogie ubranka, raczej ciesze sie jak zajac jak cos fajnego zalicytuje i kupie za grosze. Pieniadze mozna na przyjemniejsze rzeczy wydawac. Np podroze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!!! wybaczcie, ze Was zaniedbalam. jelitowka pierwszy raz w zyciu zaatakowala wszystkich w domu, cos okropnego. poza tym gabi ma AZS. wysypalo ja na calym ciele, czerwone, szorstkie placki. teraz sajuz blade. Alergenem byl albo banan albo jogurt :/ Narazie obserwujemy sie. Czekam na wiYte u alergologa, beda testy prawdopodobnie. Aga, corke cos konkretnie uczula? stosujesz specjalne kosmetyki do skory atopowej? Nikt w domu nie jest alergikiem, a tu masz Ci los :O Sterydy narazie odpadaja. Ogolnie chcialabym je ominac. boje sie jej cokolwiek podawac, zeby jej sie te zmiany nie Zaognily :/ przekichane :/ Zuzie daje do zlobka od czerwca, koniec maja mamy adaptacje. Piekna pogoda, to wiekszosc czasu jestesmy na zewnatrz. calkiem inaczej czas leci. noce sa dalej koszmarne. doszlo do tego, ze spimy nad ranem w czworke-wyobrazcie to sobie. kregoslup mi siada, bo Gabi potrafi i z 1,5 h wisiec na cycku. przy kazdym odkladaniu ryk,, wiec zaczelam ja karmic na lezaco i zasypia.. Starsza corka okolo 3 tez sie budzi i do nas przychodzi... Popelnilam mase bledow i bedziemy miec tloczno w lozku chyba dlugo :o nie jest lekko ale musze powiedziec, ze teraz jest juz duzo lzej niz bylo na poczatku. Gabi ma 2-3 drzemki. jedna godz(czasem zdarzy sie dluzsza ale rzadko) , 2 -20 minutowki. spac idzie miedzy 20-22. stajemy 4-5. chociaz ostatnio byla 6 30, mize jakis przelom. Karmie jeszcze, chyba ze wzgledu na AZS to bede ja dluzej karmic, niz zamierzalam.Ciesze sie z sukcesow Maluszkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Ale żeby nie było dziewczyny ,ubranka w pepco też kupuje można zawsze coś fajowego znaleźć:-) ale nie ukrywam ciuszki dla dziewczyn to kocham z Zara i Mayoral:) A jak są za małe to sprzedaje, więc machina się kręci. A dla siebie też kupuje w sieciowkach:-) no i z innych sklepow;-)zebym nie wyszła na snobke;-) bo taka nie jestem.:-) uwielbiam też pomagać ludziom!ale nie będę ukrywać, uwielbiam piękne rzeczy:-)znajomi mi mówią żebym insta córkom założyła, ale ja sama nie mam (tak nie mam, nie mam też Facebooka,po prostu jest mi to nie potrzebne mam 33 lata)więc jak dorosna niech same decydują:-)) I podróżujemy tez:-) chociaż nienawidzę latac:-( A z la millou rzeczy są bardzo dobre gatunkowo i za fajne pieniądze, można sprzedać później:-))) te droższe rzeczy , szybciej sprzedaję niż ż innych firm tańszych. Miłej nocki, życzę!!! Wam msmuski. A i jeszcze jedno, w tamtym roku chodzilysmy ż brzuszkami:-)i zastanawialysmy się jak te upały zniesiemy:-((( a nasze dzieci maja juz po, 8-9mc,czas tak szybko leci:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Kora1987, corka nie jest alergikiem, ma wrazliwa skore , a ostatnio wlala sobie do kapieli pol mojego zelu pod prysznic. Azs nie koniecznie jest zwiazany z alergia. Uzywam dla niej jak dla maluchow emoptopika jako balsamu i ziajki do kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Nie używać do mycia ciała preparatów emolientowych, jeszcze bardziej podrazniaja skórę, zwykle mydełko wystarczy, a I nie kąpać dziecka z byt często:-) miałam ten problem,Jak mała miała 5mc, byłam u arelgologa:/ okazało się że parę ubranek upralam w proszku naszym a kruszyna ma uczulenie:-/ i tylko z Loveli korzytami teraz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
MagicznyCzass u nas niestety mydlo odpada na calej linii. Tylko zaognilo problem. Nawet dlonie myte w przedszkolu jakims badziewiem jej popekaly. No chyba ze szare mydlo. To bylo ok. Dermatolog kazal testowac ale podkreslam ze miala juz dwa lata. Teraz jak cos jej nie podejdzie to pojawia sie szorstka skora na brzuszku ale ogolnie nie mamy problemu. Raz w roku wywala na posladkach. U mojej kolezanki sprawdzila sie masc hud salva. Bez recepty w aptece. Sama jej uzywam zamiast kremu do rak. Rewelacja. Cena 37 zl za 50 ml. Super na pekajace dlonie, stopy, azs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Ja nie mówię o mydle biały jeleń czy aro:-(((Ja używam z oillan na problemy skórne, nie drogie u nas się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna 33
Taka fajna pogoda a u nas trzeci dzień gorącZka, powiem Wam jedna wielka masakra. Wczoraj pogotowie dziś lekarz prywatne. Antybiotyk. Ehhh dziś jest naprawdę najgorszy dzień w moim życiu. Synek tak cierpi, dziś cały dzień płakał, wybudzal się po 10 sekundach od zaśnięcia, po czym ze zmęcZenia znów zasypial na te kilka sekund i znów budzil się z płaczem i tak w kółko. LekarZ nie stwierdził jednoznacZnie co to jest, wyjdzie za dzień lub dwa czy to trzydniowka czy coś gorszego ale węzły chłonne powiekszone, ucho też coś nie za bardzo się podobało, gardło cZerwone... niech to się już skońcZy. Nie wiedziałam, że to może byc tak straszne taka choroba dziecka. Przeraża mnie perspektywa tego tygodnia, lekarz ostrzegał, że synek może nie chcieć schodzić z rąk przy braku snu. I tak jest, tuli się, płacze, marudzi, nie je, nie chce dac się uśpić, jednym słowem ciężkie dni a do tego ta ciągle powracająca gorącZka. Nie wspomnę o podawaniu leków, to też jest bardzo ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Magiczny Czass tez kupowalam mydlo oilan jak corcia mala byla ala jakos nie lubie uzywac mydel wiec mi nie podeszlo. Nie znosze tych umazanych mydelniczek.A stare szare mydlo z bialego jelenia z serii dermatologicznej Ichtiol jest swietne. Wyprobowalam i jest ok ale i tak wole plynne formy. Oczywiscie co kto lubi i co sie u kogo sprawdza jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Justyna 3-maj się, wiem, jest to dla nas matek ciężkie, do przeżycia patrzeć jak nasze maleństwo się meczy,A my nic nie możemy zrobić,Ale robimy jesteśmy, tulimy, w ten sposób pomagamy:)) aga 83, tak masz rację te mydelniczki, uswiechtane,szlak mnie trafia:-(( ale u nas jest dobrze po tym mydelku, a też wolę, kremy do mycia w płynie uwielbiam Mustella, ale wolę nie ryzykować, starsze dzieci kapie w Mustela,ale ta ma taka wrażliwa skórę., wolę nie ryzykować. Pozdrawiam. A Dziewczyny potrzebuje rady, nie mogę się zdecydować otulacz ż la millou wzór Paradise czy iris sorbet??? Który pomóżcie, wybrać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Z tych dwoch to chyba sorbet. Inne wzory tez fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Nie pamietam, zebym w maju kiedys byla az tak opalona.10 czerwca chrzcimy, mam nadzieje, ze wytrzyma mi troche ta opalenizna. Dziewczyny znalazlam kolejnego guza w piersi, tym razem w drugiej, za tydzien mam usg. Pamietajcie, badajcie sie, robcie usg . Rak nie spi. A ja sie kolejny raz boje bo moja mama jest po amputacji piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagicznyCzassssss
Aga 83 a karmisz piersią? Ja się badam, regularnie! Pilnuje tego! Dziękuję za odpowiedź o wzorze, też myślę tylko o tym sorbecie:-)))) ja też mam kilka, torbieli, to jest naj częściej po karmieniu, a ja już dwa razy karmilam po rok i 7mc. I o cycki jestem spokojna:-))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Karmie piersia juz 3 raz i wlacznie to juz 3 lata. W lewej mam dwa torbiele i teraz w prawej cos sie pojawilo z miesiac temu. Tez od kilku lat robie usg regularnie. Ja nie jestem spkojna, jestem w grupie ryzyka bo mama rak piersi a tata rak jelita grubego. Do tego siostra ma zmutowany gen, ja nie robilam badania genetycznego. Mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
irys bardziej dziewczecy ale paradaise bym brala ;) Aga, daj znac koniecznie po usg, trzymam kciuki! bedzie dobrze,p. wstyd sie przyznac ale ani raz w zyciu nie robilam usg piersi.. :/ karmie teraz 3 rok i chyba sie kopne w tylek w koncu i zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiczny czas- wolałabym sorbet :-) Aga- ja wyczulam guza w piersi jak miałam 20 lat, miałam iść biopsja i wskazania do kontroli, guzek rósł, ale ja już więcej tego nie badalam. U mnie to chyba jakiś wlokniak, ale onkolog mówił mi że on jest za usuwaniem każdego guzka bo czasami przeradzaja sie w zlosliwe. Justyna- współczuję, przerabialam to w lutym, identyczne objawy. Prawie cały dzień pomagala mi mama, bo inaczej chyba bym zwariowala. Podawaj przeciwbólowe i życzę zdrówka wytrwałości i cierpliwości . Po antybiotyku z dnia na dzień będzie lepiej, zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Justyna - nie ma nic gorszego niż chore dziecko. Mam nadzieję, że synek się już lepiej czuje! Daj znać co u Was. Kora - fajnie, że się odezwałaś. Jak Zuzia zacznie chodzić do żłobka to trochę odetchniesz, oby bez chorób się obyło. Moje córki też były uczulone na nabiał, przekichane, bo praktycznie we wszystkim jest mleko w proszku i ciężko zupełnie go wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, za dwa tygodnie mamy komunię u syna brata ciotecznego. Chcemy dać pieniążki, ile mniej więcej daje się teraz na komunię. Pod powiedźcie, jeśli możecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_melki
Hej dziewczyny (dzieki Malgo za przywołanie "do tablicy");) zaglądam do Was ale zdecydowanie rzadziej... Melka zapewnia mi tyle rozrywek, że nie mam już za dużo czasu na kompa, seriale czy książki. Zresztą u Was też dużo się dzieje... Wszystkim życzę dużo zdrowka i tak, badajmy się! Ja nie miałam raka w rodzinie, a i tak boję się tego jak ognia.... miałam małą torbiel w piersi jeszcze przed ciążą, kontrolowałam przed porodem, ale powstało tyle kanalików, że nie było już jej widać. Przypomniałyscie mi, że najwyższy czas powtórzyć badanie! Melka rozwija się super.. od miesiąca swobodnie raczkuje po całym domu, a teraz przy każdej okazji wstaje na nóżki;) ma też już dwa dolne ząbki i super wcina pokarmy - głównie daje jej pokarmy do rączki, przy czym ma dużo zabawy - a ja sprzątania;) Dziś idziemy na wizytę do neurologa którą się trochę stresuję... lekarz polecił zrobienie usg przezciemiączkowego (zupełnie profilaktycznie jako jedyna opcja w życiu aby tak łatwo zajrzeć do mózgu) i wykryto u Melci małą torbiel;((( podobno powstają czasem przy porodzie i wchłaniają się same... ale wiadomo, jakakolwiek zmiana w mózgu stresuje;( choc stresowałam sie duzo bardziej gdyby rozwoj Melki nie był prawidłowy... a wszystko idzie na szczescie jak w zegarku; szybko zdobywa nowe umiejętności, jest zainteresowana wszystkim wokół, duzo sie bawi, śmieje i oczywiście marudzi jak cos sie jej nie podoba;) Trzymajcie kciuki, aby lekarz potwierdził ze nie trzeba sie martwić.... Zycze Wam super tygodnia i postaram sie odwiedzać czesciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia
Czesc dziewczyny :D Jak samopoczucie ? :) Jak zdrowko ? :) Ogladalyscie "Moj koszmarny wiazek?" haha fajny program :D Dzieki za odp.w sprawie plamki.Smaruje mascia MEDIDERM i pomaga :) U lekarza jeszcze nie bylysmy ! Hmmmm ja tez nie kupuje drogich ubranek dla dziecka bo albo ona albo ja, czesciej ja ;) , upackam zupka np.body i czesto plama nie chce zejsc :O takze szkoda ,jak dla mnie, kasy na mega super ciuszki.Za to wiecej kasy wydaje na miski,klocki itp. :D Jeszcze nie sprzedaje ciuszkow.Moze za jakis czas. kora - o matko,jelitowka .Juz PO ? Wiem,ze Cie boli kregoslup od kp. Znam to :/ Z jednej strony ucieszylam sie kiedy Wiki odrzucila piers bo momentalnie moj kregoslup odzyl :) ale to z 1 strony bo z drugiej chcialam jeszcze kp. Matko juz do zlobka idzie corka.....ja nie wiem czy bym dala rade wiedzac,ze ktos obcy opiekuje sie corka ale z drugiej strony jak trzeba to trzeba.Trzeba szukac plusow .Poki co szukam pracy. MagicznyCzassssss - tak, tak rok temu chodzilysmy w dwupaku a teraz mamy szkraby kolo siebie i juz nie sa takie male :D Wiecie co.ostatnio corka byla troche marudna.Mysle sobie "zeby ida" ale nie miala ani kataru ani innych objawow.....i co sie okazalo? Glodna byla! Nawet godz,.po obiedzie - 200 ml.zupki- chciala mleka.Dopiero nie dawno do tego doszlam i tak sobie mysle, Boooooze jaka ja glupia ! ;) Aga - fajnie,ze napisalas o masci Hud Salva :) Moze pomoze na moje szorstie rece :] Oooo lada chwila chrzest :D Hmmmm i co z tym guzem ? Matko,cos powaznego?Po porodzie nie mam piersi :( tak mi zmalaly,ze na bank nie mam zadnego guza......bo niby w czym ma byc ? 😠 Justyna - jejuu jak zdrowko synka ???? Hmmmm nie jestem pewna, moge sie pomylic ale to Ty Justyna pisalas,ze bardzo schudlas po porodzie ? Ciekawi mnie czy cos przytylas ? Bo moja waga nadal stoi w miejscu i nie zanosi sie ,ze cos przytyje ;/ Chyba,ze zafunduje sobie silikonowe cycki to pare kg.przybedzie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×