Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość Marta

Przepraszam, ze tak sie „wetne”, tez mam synka z sierpnia 2017 i mam do was pytanie- ile waza i maja wzrostu wasi synkowie?

moj niestety malutki i drobniutki- 82 cm i 10,5kg.

pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibiz

Marta, moja ma 85cm i waży 10,3kg. Po wizycie u babci 10,5 😄 I w żadnym razie chudą jej byś nie nazwała. Jest drobna, ale wysoka i ma pysie. Nie każdy musi ważyć 15kg w wieku 2 lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicznyczassss

22mc, 

12kg

86cm

20/21 rozm stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia

Czesc dziewczyny.

 

Ibiz - oleje lubi ? Mozesz rozwinac ? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia

Czy Wasze dzieci dalej pija mm ?  czy juz mleko krowie ? Jak krowie to jakie ? 

Corka dalej mm. Zastanawiam sie kiedy podac jej krowie. Kupujemy w Lidlu z Pilosa i  takie podaje do kaszki.Nooo teraz nie je kaszek ale jak jadla to smakowalo. 

Moze macie pomysl jak podac nabial ? Przeciez w tym wieku mm to za malo , a moze myle sie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibiz

Cecysia, ona uwielbia oleje z oliwek, z dyni, te śmierdzące rybą z DHA, z orzechów itd. 😄

Ale to Wiki nie je w ogóle nabiału?? Moja je już kasze i płatki na ekologicznym mleku krowim, ale tak z butli to mm kozie. Krowim mm pluje. No i z nabiału to sery, twarogi, jogurty. Masło może wsuwać łyżeczką 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

My skonczylismy karmienie piersia w weekend majowy i teraz pijemy mleczko krowie. Lubi tez ser zolty, maslo rowniez moze zajadac lyzeczka. Ubranka nosi na 92 ale wzrostu to chyba okolo 86, moze ciut wiecej, waga  chyba 12, rozmiar buta 22, 23.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333

Cześć. DAWNO się nie odzywałam ale u nas dużo się dzieje. Nadrobie wpisy ale póki co piszę do Was. Ja przedwczoraj podjęłam decyzję o zabraniu smoczka synkowi. Czy któraś już to uczyniła? Jak przeszły to Wasze dzieci? Ja tak żałuję ale już nie chcę się z tego wycofywać. O ile w dzień jest bardzo spoko o tyle przed snem i  przed drzemką jest istny cyrk. Tak mi go żal, męczy się i pomimo że poprosił o smoczka tylko kilka razy to widzę jak mu ciężko jest usnąć. Mam nadzieję, że to minie bo baaaardzo długo schodzi zanim usnie i nie było by to wcale takie złe gdyby nie fakt że popłakuje, jest zdenerwowany, ze łzami w oczach.ehh

Z wesołych rzeczy to byliśmy na wakacjach kilka dni na jednej z hiszpańskich wysp. Było super i synek dobrze zniósł swój pierwszy lot samolotem. 

Moje dziecko nie pije mleka odkąd skończyło rok w ogóle. 

Mierzy 90cm i waży chyba z 15 kg. No teraz ma duży apetyt chyba dopero dochodzi do siebie po tej operacji. Już zupełnie o niej nie pamiętamy i jest Wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333

Hej dopiero zobaczylam, że już stronę wcześniej był temat o smoczku. Kurczę napisz mi Cecyssia jak jest u was teraz z tym? Czy długo był lament?  Dziś będzie 3 noc bez smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia

Witajcie 😄

 

Jak samopoczucie w te upaly ?

W koncu musze zwazyc i zmierzyc corke bo nawet nie wiem ile wazy i ile ma cm. 😉 

Justyna - my jeszcze mamy smoczek przed snem....boje sie zabrac smoczek, slaba jestem 😉 ale kiedys musi nadejsc taki dzien 😮  Fajnie,ze trzymasz sie swoich wytycznych i nie ulegasz placzu 🙂 

 

Aga - Twoje dziecko z czego pije mleko krowie ? 

Wiecie co, mysle zeby zakonczyc przygote z butelka. Corka pije mm ale chce przejsc na cos innego tylko nie wiem na co.Wode kiedys pila z kubka ale od choroby,kiedy musiala pic elektrolity przez rurke to do dzis pije przez rurk bo inaczej nie wypije.

I od 6 dni jemy kaszke na mleku krowim,rano i wieczorem takze jest maly sukces aaaaa i naweet zjadla ryz z sosem i miesem , cud bo dotad nie lubila ryzu ale mowie jej ,ze dziadzia przyniosl i zjadla,wszystko co dziadzia badz baba przyniosla corka zje ! 😄 Mam nadz.ze nie przechwalilam 😉 

 

Bylyscie kiedys w Krasnobrodzie ? POd koniec lipca jedziemy tam. Sadzilam,ze za 22 miesieczne dziecko nie placi sie a jednak,musimy zaplacic .Dodam,ze bedziemy mieli swoje lozeczko turystyczne.Nie jedziemy do Hiszpanii, tak daleko jak Justyna byla ale juz mam stres bo to sa Nasze pierwsze wakacje 🙂

 

Milego dniaaaa 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Spoko, wyjazd na pewno sie uda. Tez mialam stresa przed bulgaria a maly mial tryb samolotowy i od razu na pokladzie zasypial. Mleko pijemy z kubkow niekapkow. Niestety z normalnego kubka za duzo wylewa na siebie. Teraz czekamy na wyjazd w bieszczady. Wczasy na lonie natury. Lato sie skonczylo, mam dowod, wczoraj w radiu lecial muniek staszczyk i warszawa a to zawsze leci 1 wrzesnia;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia

Aga - a gdzie w Bieszczady jedziecie  ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Do polanczyka, wzielismy domek na tydzien. Nigdy nie bylismy w bieszczadach, az wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia

Aga - Polanczyk  znam i nie daleko mojego miasta  😄 Mam nadz.ze pogoda sie uda i ogolnie,ze sie spodoba .  Polanczyk to dopiero poczatek Bieszczad,radze sie udac na Tarnice  itp.   🙂  Mowia,ze Solina to Morze Bieszczad  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia

Dziewczyny, tak w ogole na chwile wlaczylam laptopa.Mysle sobie " zobacze na oferty pracy " i co ?.....trafilam na jedna, taka  super 😄 Wyslalam meilowo zgloszenie....ale co bedzie jak mnie zechca ? tzn.co bedzie z moja corka ? Zaczynam panikowac...pewnie i tak  mnie nie wybiora ale...... 😉 Czy bedzie mozna szybko zorganizowac przedszkole ? hmmm a moze opiekunka ? Wolala bym przedszkole ale moze cos doradzicie ?

 

Dobrej nocy 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibiz
Dnia 9.07.2019 o 19:36, Gość Aga83 napisał:

Do polanczyka, wzielismy domek na tydzien. Nigdy nie bylismy w bieszczadach, az wstyd. 

Aga, super jest Polańczyk, w ogóle okolice Soliny, Sanok. Będziecie zadowoleni 🙂

My się teraz smażymy we Włoszech. Upał, że ojej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicznyczassss
Dnia 10.07.2019 o 22:37, Gość Ibiz napisał:

Aga, super jest Polańczyk, w ogóle okolice Soliny, Sanok. Będziecie zadowoleni 🙂

My się teraz smażymy we Włoszech. Upał, że ojej 😄

Hejka, hejka, a my wlasnie wracamy z Turcji, bylo wspaniale. Pozdrwiamy Was🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia

Wlochy , Turcja  😄 Musi byc wspaniale  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora1987

hej Kobietki :D szacun,ze jezdzicie z dziecmi na wakacje. Ja ze swoja dwojka narazie sobie tego nie wyobrazam. Moze za rok. Krzyk, placz, takie potworki z nich czasem. jedna, druga nakreca. Moja cora, nosi ubrania 92-98, wazy 14 kg prawie. Nie nosimy juz pieluchy, tylko na noc. Zakladam oczywiscie, jak gdzies jedziemy ale pieknie wola. Ogolnie całkiem niezle mozna sie z nia dogadac. Szybko zalapala, mysle ze to tez wplyw starszej siostry ( 3 lata). Moja metoda: sciagam pieluche i lata na golasa, 2-3 dni i zakumaly obie. cyca je juz tylko w nocy (albo az). walczy o te noce bardzo.. :) Pije mleko oczywiscie krowie, uwielbia platki kukurydziane. Lubi nabial... ale podyndac sobie lubi :) a niech jeszcze chwile ma.. :) poszla do zlobka wlasnie. Dzieje sie - innymi slowy :) Udanych wakacji kobietki :) pomyslcie, ze za chwile nasze Babelki beda miec 2 lata!

ps- Ibiz, moja tez uwielbia maslo. doslownie lyzeczka je :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Mnie w tym roku nosi bardzo. Po tej bulgarii bylismy na weekend nad jeziorem, teraz w miniony weekend z kolei u przyjaciolki, malego u babci zostawilismy a starszych zabralismy. Siedzielismy pol nocy przy ognisku, ziemniaki pieklismy. Bylo cudnie. To lepsze niz all inclusive. Poczulam sie jakbym miala 18 lat mniej. A za tydzien zaplanowalam dluzszy weekend w malym cichym. Takie 3 nocki. Mam jakis niedosyt w tym roku.  Kurcze tez musze sprobowac malego odpieluchowac. Czekam na dlugi urlip w sierpniu i na pogode. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia

Witajcie 🙂

 

Aga - super,wakacje bardzo intensywne 🙂

 

Kora - hehehe jak lubi, jak Ty to napisalas "podyndac" to niech ma,a co,zaraz skonczy sie dobre 😉 

 

Dziewczyny, chce kupic opaske niezgubke dla corki  z nr.tel. do mamy i taty oraz z imieniem. Dopiero dzis o tym pomyslalam bo bylysmy w parku wodnym i nie wiem kiedy corka znikla mi z oczu, byla za moimi plecami hahaha ale najdlam sie strachu bo nie widzialam jej  a obrocilam sie na chwile . Czy Wasze dzieci, jadac na wakacje,no i w ogole  maja tego typu opaski ? Jesli tak to mozecie opisac badz wyslac link jak wygladaja opaski ?:) 

 

Dobranoc :] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia

Dziewczyny , czy Wasze prawie 2 latki spia w ciagu dnia ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibiz
1 godzinę temu, Gość Cecysssia napisał:

Dziewczyny , czy Wasze prawie 2 latki spia w ciagu dnia ? 

Cecysia, moja jeszcze śpi 2h.

A odnośnie opasek, to starszej zakładałam i zawsze rozmawialiśmy co zrobić jeśli się zgubi. Człowiek patrzy, patrzy, a czasem sekunda i dziecko za rogiem. Ja to rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Moj spi 2 lub 3 godz u babci. Opasek nie mielismy. Bardziej przydalaby sie nam dla naszej 6 latki. My wracamy. Naladowalismy akumulatory, zdobylismy jaskinie mrozna, wodospad siklawy, rozne dolinki. Super bylo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333

Ale się u Was dzieje.  Fajne są te wakacje  dla nas też.  Niedługo  po Hiszpanii  jeszcze udało nam  się wyrwać do Iwonicza Zdroju  pooddychac jodem A wczoraj wrociam z Zakopanego.  Byliśmy  nawet z dzieckiem  na piechotę  nad Morskim Okiem. Troszkę  cyrkowal  bo mu się nudziło  Ale jakoś  poszło.  Dziś nie czuję  nóg.  W Zakopanem  drożej  niż za granicą. Troszkę  to przykre. Płatne wszystko  co możliwe, nawet co mnie mega rozsmieszylo  płatne jest  glaskanie konia 🤣🤣🤣🤣

Za tydzień urodzinki 

Ja próbuję coś  tam uczyc nocnika alr średnio. Myślę,  że dobrze wie  o co mi chodzi  bo mówi  wszystko i rozumie również to, co mówię  Ale on jest wiecznie zajęty  i niema  czasu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna3333

Mój również śpi  w dzień około 3 godziny. Tylko, że wieczorem  zasypia  dopiero 22

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

He he justyna, my tez wczoraj wrocilismy z zakopca. W niedziele z trojka dzieciakow zrobilismy 24 km na nogach. Masz racje, ceny wysokie. Zagraniczne wczasy z przelotem wychodza taniej. U nas jest tak, ze glupia przekaska na szlaku typu chleb ze smalcem wychodz prawie 40zl. Jedna kromka 8zl, a malemu bula slodka tez 8.  A ze jest nas piecioro to suma ladna.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei w sezonie nie lubię Zakopanego, pomijając ceny (chore, jakaś bzdura z ta opłata za głaskanie konia !) ale te tłumy, ścisk.. okropieństwo! Nie mamy opaski. Starsza -3,5 roku dopiero nie dawno oduczyłam spania w dzień. Jako jedyna w przedszkolu nie ma drzemki. ona potrafiła spać 2-3 h w dzień a potem imprezować do 23-24, gdzie ja już podałam na twarz. Bardzo jestem zadowolona z takiego układu, bo idzie spać 19-20. Z kolei młodsza śpi od 11-12 tak 1,5 godz. Jak śpi dłużej to potem tez imprezuje do pozna,wiec bywa, ze ja budzę. Maks 2 h. Idzie wtedy spać ok 20-21.

u Was tez taka spiekana? Nie ma czym oddychać.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibiz

A ja Wam powiem, że moja starsza córka, to było marzenie 😄 Spała w przedszkolu tak, że trudno ją było na podwieczorek dobudzić, zasypiała wieczorem o 20-21 i jeszcze śpiąca rano była. Z młodszą to zapomnieć można o takim układzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecysssia

Czesc 🙂

 

Zapytalam sie o drzemke w ciagu dnia bo corka raz spi raz nie a od mca w ogole nie spala w ciagu dnia az do dzis bo poszla spac o 13.Tragedia bo jest tak jak bylo u Kory, czyli jak obudzi sie to bedzie rajzowac do 22 a nawet 23 😕  Tagediaaaaaaa .

 

Bylismy na urlopie,pierwszy raz w trojke  wyjechalismy w obce miejsce i.....nie minelo 24 h.a corka rozchorowala sie.Zjadla kaszke,uslyszalam bulgotanie w brzuszku i zwymiotowala wszystko.Nie minelo 30 sek. i dostala temp.39 ;/ Zjechalismy na drugi dzien bo sadzilismy,ze polepszy sie ale nieeee byla oslabiona i temp.raz znikala raz powracala az do 38.8. Po przyjezdzie do domu zobaczylam u niej pare plamek na brzuszku.Tego samego dnia wieczorem dostala zimnych potow .Noc byla spkojna a na drugi dzien,brzuszek,plecy,kark i twarz w plamkach 😮 Lekarz powiedzial,ze jest to rumien nagly.Juz raz przez to przechodzilysmy.No i od choroby zaczela spac w ciagu dnia.Nie ma tez apetytu.Cos tam skubnie i tyle aaaaa i wiecie co robi ? Mowi,ze chce mleczko, przynosze a ona na bezczela sieje sie i nie chce jesc mleka, tez tak ma od choroby ! hehehehe

Aga, o matko,az tak drogo jest w Zakopanym ? 😮 

Glaska nie konia tez platne ? 😮  

Za patrzenie na konia pewnie tez bedzie trzeba palcic hehehe

Marzy mi sie wyjazd do Zakopca ale te ceny.....o zgrozooooo...moze kiedys zrealizuje to marzenie bo chce jak najszybciej pojechac do Hagi ale pewnie za rok,w tym roku raczej nie......

 

Justyna no i dziewczyny,planujecie robic wielka imptreze dla dwulatkow ,dwulatek ? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×