Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Antykoncepcja jaka

Polecane posty

Gość gość
Ten lady comp to raczej pro a nie anty... przecież to jakby elektroniczny kalendarzyk+ mierzenie temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrashka
dla mnie zbędny wydatek, zbyt dużo rzeczy do sprawdzania, notowania i zbyt duże ryzyko mimo wszystko. Mimo wszysko wolę pigułki, zresztą ja nie odczuwam żadnych skutków ubocznych z nimi związanych. Biorę Elin, wcześniej Cilest, ten sam skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda dobra jak się bzykasz i nie zackakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukta
Ja 3 miesiące po porodzie zdecydowałam się po konsultacji z ginem na wkładkę levosert. Przy dzieciaczkach nie miałabym głowy do pamiętania codziennie o pigułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala to wygoda dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam komputer cyklu, ale nie lc a cyclotest myway. Szczerze? nie zamieniłabym go na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym w zasadzie różnią się te komputery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam też wolę tabletki, mam belarę i też bym jej na nic innego nie zamieniła a już na pewno nie wyobrażam sobie powrotu do gumek, są strasznie niekomfortowe :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guma to jak pocałunek przez szybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglaka
ja biorę z kolei tabletki elin super się u mnie sprawdzają nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, poprawiła mi się cera, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z chęcią do bzykania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest Elin tylko dlaczego Cilest wycofano, skoro ten sam skład? Mnie to troszeczkę niepokoi, była jakaś sprawa z przenikalnością składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testery cyklu typu lady comp, absolutnie nie wierzę w skuteczność 98 procentową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glalinka
Ja jestem od niedawna na vibin mini i to moje pierwsze pigułki ale czuję się dobrze. No i nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde zwierzę wie kiedy ma okres płodny i tylko w dniach płodnych dopuszczają do zbliżeń, gdyż zarówno u zwierząt jak również u kobiet w okresie płodnym występuje zwiększony popęd seksualny. Kobiety też znają inne objawy okresu płodnego jak zabarwienie warg sromowych, nabrzmiałe piersi obfity śluz, chęć do zbliżeń i inne które każda kobieta dobrze zna. Jeśli występują wymienione i inne objawy to należy przyjąć za okres płodny i bez pewnego zabezpieczenia należy wstrzymać się od zbliżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcica u kobiet jest wtedy gdy mogą zajść w ciążę.To prawo natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.13 czym w zasadzie różnią się te komputery? na stronie cyclotestpolska.pl jest porównanie, wejdz i poczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję kalendarzyk i termometr elektroniczny, kalkulator dni płodnych w internecie, a nie tam jakiś ladycomp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszka
ja biorę regularnie od jakiegoś czasu tabletki Vixpo i jestem bardzo zadowolona, nie wyobrażam sobie korzystać z kalendarzyka, przecież to zbyt duże ryzyko, a przy tabletkach mam 100% skuteczność działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Komputery cyklu są drogie (z wyjątkiem OvuComp, który kosztuje około 300 zł) a opierają się zazwyczaj na analizie tylko jednego objawu-temperatury.Ja uważam za pewniejsze metody wielowskaźnikowe, takie jak NFP SymptoPlus.Warto je połączyć również z testem płodności ze śliny (Donna, Afrodyta, FertilControl) lub z moczu (testy paskowe, komputer Persona).A w połączeniu z prezerwatywą lub abstynencją w dni płodne powinno to dać prawie 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nareszka-naturalna antykoncepcja to już dziś NIE kalendarzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurrita
Kalendarzyk to jak wróżenie z fusów u mnie bo mam pms. Zadowolona jestem za to z vibinu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwał tak zwał, ja naturalnym metodom nie ufam, bo wystarczy jedna pomyłka i po sprawie. Pigułki są dla mnie o wiele wygodniejsze, zwłaszcza, że biorę takie bez robienia przerwy (vibin) i weszło mi to w codzienny nawyk, więc nie zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masylka
Naturalne metody nie są żadną antykoncepcją. Ja w każdym razie założyłam wkładkę levosert. Tej to dla mnie najwygodniejsza metoda anty, raz założona u ginekologa daje ochronę na całe 3 lata :) I zero stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dorka123-na tej samej zasadzie:przy pigułkach też wystarczy JEDNA pomyłka (np.pominięcie tabletki).Istnieją też metody naturalne, takie jak komputery cyklu czy mikroskopy owulacyjne ze śliny lub z moczu, gdzie praktycznie nie ma możliwości pomyłki po stronie użytkowniczki.Po prostu dokonujesz pomiaru (testu)-a to URZĄDZENIE mówi Ci, co i jak.Pomijając fakt, że nie ma metod stuprocentowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Kurrita-nie rozumiem związku między pms a metodami antykoncepcji.Wiele kobiet biorących pigułki też doświadcza podobnych objawów.Chociaż faktycznie czytałam, że akurat Vibin je łagodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurrita
@Cleo pośpiech i literówka gotowa. Mam PCOS, a to wyklucza metody naturalne, bo nie mam regularnych miesiączek. Pigułka pomaga w tym przypadku zadbać również o ich rytm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo, ale przy pigułkach pilnuję tylko jednej rzeczy, a nie kilku jak przy metodach naturalnych. Poza tym wybacz, ale nie uwierzę, że organizm funkcjonuje jednakowo za każdym razem, wystarczy choroba, stres i cykl się zaburzy, a wy nawet tego nie zauważycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam od zawsze powalone te cykle, bywało że nie miałam okresu przez 2 miesiące a potem miałam 2 razy w miesiącu. Dla mnie też lepsze tabletki vines niż naturalne metody, przynajmniej teraz cykle mam regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natullka
ja biorę tabletki Vibin, super się u mnie sprawdzają bo nie mam żadnych skutków ubocznych, a jak słucham moich koleżanek to każda z Nich ma zawsze jakiś problem z tabletkami, mi lekarz dobrał je znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×