Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Antykoncepcja jaka

Polecane posty

Gość gość
Ja stosuję vines i przynajmniej mogę spać spokojnie, bo ta antykoncepcja daje prawie 100 % skuteczności jak inne pigułki. Dodatkowo mogę powiedzieć,że biust przy stosowaniu mi się polepszył niby nie urósł, ale zrobił się jędrniejszy no i cera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dżud
Ja mam elin, też nie zauważam żadnych skutków ubocznych, cera mi się poprawiła i nie odczuwam już tak bardzo pmsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilenda
Taka, która będzie dobrana przez lekarza, żadna inna. Oczywiście, jeśli mowa o hormonalnej, ale moim zdaniem ta jest najlepsza i daje największą gwarancję:) A dobrze dobrana nie powoduje skutków ubocznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy tutaj piszą, że najlepsza prezerwatywa, ale prezerwatywa często zawodzi (pęka i do tego jest nieprzyjemna). Ja stosuje pigułki bo sobie nie wyobrażam innej antykoncepcji. Dodatkowo stosuje takie pigułki Vines, które mają bardzo mało hormonów, czyli automatycznie dobre dla nas. Oprócz zabezpieczenia zauważyłam,że mój pms jest naprawdę do zniesienia i nie umieram z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivea
Pms to zło. :D U mnie dopiero vixpo złagodziły te przykre objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracell
no mi też ginekolog przepisał Vixpo namoje problemy z PMS, tableki naprawdę bardzo dobrze koją bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenje
Ja na szczęście nie mam jakichś wielkich problemów z pms. Co do pigułek to zdecydowałam sie na elin, wcześniej brałam cilest, ale już ich nie produkują,. Dobrze się czułam, więc nie chciałam zmieniać, a elin ma identyczny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qnegunda
Ja od pół roku na vibinie. Trochę się obawiałam ale jestem bardzo zadowlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emirka
mi ginekolog przepisał tabletki Vixpo bo ciężko znoszę okres, mam problemy z PMS a tabletki łogodzą objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj boleści podczas okresu... skąd ja to znam... Mi ginekolog zaś na to przepisał Vines, mała ilość hormonów, a boleści przeszły, jak ręką odjął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagia
Mnie bardziej doskwierało napięcie przed. Złe pms skończyły się jak zaczęłam brać vixpo w systemie 24+4. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracell
ja też biorę tabletki Vixpo polecił mi je mój ginekolog po tym jak poskarżyłam się, że cierpię na zespołu napięcia przedmiesiączkowego, tabletki miały pomóc i rzeczywiście pomogły, nie denerwuje się tak przed nadchodzącym okresem, jestem spokojniejsza co zauważył i mój partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam, poza tym bolały mnie piersi przed okresem, teraz kiedy biorę vines mam z tym przynajmniej spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracell
ja z kolei biorę tabletki elin, u mnie od samego początku nie było problemu z tabletkami, nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych, więc najważneijsze jest to, żeby odpowiednio dobrać tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halanka
Też je mam, przed ciążami brałam cilest, odstawiłam na jakiś czas, żeby zajść w ciążę, później chciałam do nich wrócić, ale przestali je produkować. Elin ma taki sam skład i faktycznie nie odczuwam żadnej różnicy, dobrze się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z chęcią do bzykania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po vines spoko, nie czujesz że je bierzesz, może dlatego że mają mało hormonów więc i skutków ubocznych nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety po 4 rodzajach tabletek czułam się fatalnie. Dlatego już wiem, ze nie są dla mnie. Chyba kupię sobie komputer cyklu. Nie wiem jeszcze jaki co prawda, ale chcę się czuć pewnie, a jednocześnie bez skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lellka
moim zdaniem żeby dobrac odpowiednią metodę to trzeba po prostu iść do lekarza, ja np. biorę tabletki Vixpo, wynika to z faktu, że są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne w życiu, jestem dość młoda, a te tabletki zawierają zdecydowanei mniejszą ilość hormonów niż inna antykoncpecja dostępna na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakatka
No przynajmniej jeśli mowa o antykoncepcji hormonalnej, to innego wyjścia nie ma. To lekarz robi badania, przeprowadza wywiad i na tej podstawie dobiera pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turelka
to prawda, nie wyobrażam sobie nie zachować takiej drogi, przecież to ginekolog dobiera metodę, każda z Nas jest inna i nie każdej będzie służyć ta sama antykoncpecja co koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa który myśli o komputerze cyklu. Z własnego doświadczenia mogę polecić cyclotest. Moim zdaniem jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hukielka
ale zanim zdecydujemy się na jakąkolwiek metodę antykoncpecji to najpierw trzeba iśc do ginekologa i coś wybrac, nie można moim zdaniem bez tego zaczynać myślenia o antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunek przerywany, w dni niepłodne pełny ;) zaraz bd 4 rok i jakoś ciąży brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xasanka
Może jak ktoś ma cykl jak w zegarku i dobrze zna swój organizm to to działa, ale ja bym się nie zdecydowała, za dużo znam takich przypadków, w których metody naturalne zawiodły. Ja się na pigułkach dobrze czuję i dla mnie to jest najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm te komputery cyklu mają bardzo dobre opinie, jednak ja zostanę przy vines, to świetne pigułki z niską zawartością hormonów i moge się kochać z moim partnerem kiedy chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eukolka
ja biorę tabletki vibin, sprawdzają się u mnie ponieważ pomogły mi uporać się z trądzikiem, który od lat mi dokuczał, teraz na szczeście nie mam już takiego problemu bo cerę mam bez krostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maajuuuu
Obecnie mam elin, kiedyś brałam cilest, ale już nie ma go w sprzedaży, ale skład jest taki sam jednych i drugich pigułek. Ja jestem z nich zadowolona, zero skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suwkaa
ja z kolei mam dobrane tabletki Vixpo, dostałam je ze względu na moje PMS, które przechodzę bardzo ciężko, tabletki pomagają mi przetrwać ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joyto
Ja mam vibin, dla mnie też ok. Lekkie plamienie na początku i to by było na tyle ze skutków ubocznych. Czuję się dobrze, nic mi nie dolega, no i przez to, ze biorę je ciągiem nie wypadam z rytmu i nie zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×