Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rrrrrrrr

Jak zrozumieć jego zachowanie?

Polecane posty

Gość Rrrrrrrr

Moje życie to na przemian 5 dni wkuwania i 2 dni imprezowania. Od prawie roku podczas dwóch ostnich dni tygodnia towarzyszy mi on - D. Kiedy się poznaliśmy byłam w związku, a on przejawial ogromne zainteresowanie moją osobą. Codziennie pisał, martwił się, interesował moim życiem, mieliśmy milion różnych tematow. Miedzy nami nie bylo blizszego kontaktu fizycznego, bo w koncu bylam zajęta, a nie lubię działać na dwa fronty. Trwalo to kilka miesięcy, zerwałam z chlopakiem, a D nadal byl przy mnie. Po kilku tygodniach jednak zaczął znikać z mojego życia, codzienne rozmowy i spotkania ograniczyly sie do spotkan na imprezach, jezeli akurat trafiliśmy na te same. Początkowo zagadywalam i probowalam odbudowac nasze relacje ale nie przynosilo to zadnych skutkow. Wśród znajomych traktuje mnie jak kazda, ale kiedy jesteśmy sami zaczyna się rozczulać. Dobierać sie do mnie, całować, tak jakby zniknięcie pozostałych włączalo mu przycisk "porządanie". Na uprawianie seksu nie zgadzam się. Dwa dni temu znów zostaliśmy sami. Objął mnie, spojrzał w oczy i zapytal czy lubię niespodzianki. Odpowiedziałam ze tak, po czym podniósł mnie (siedzieliśmy), przycisnął do muru i zaczął tak namiętnie całować, że nie miałam nawet siły protestować (a może po prostu nie chciałam tego robić). Do niczego wiecej nie doszło. Pod koniec zapytałam go czego tak naprawdę ode mnie chce. "Przeciez wiesz że nic z tego nie będzie" - powiedzialam, na co on odparl - Dlaczego?. Zanim odpowiedziałam najechał radiowóz, wiec musielismy uciekac przrz płot i niedlugo potem sie rozeszliśmy. Następnego dnia znowu nic. Żadnych telefonów. Wieczorem spotkalismy się znow, przypadkiem, ale zachowywał sie jakby nigdy nic sie nie stalo. Stąd moje pytanie. Czego on do cholery chce? Tylko mnie przeleciec czy może po prostu nie jest zbyt wylewny w uczuciach i nie potrafi ubrać ich w zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekalas przez plot?Ej zimno jest i mozna zlamac noge. Ja bym dala sobie spokoj z popaprancem.Bo chyba tak z opisu wyglada. Ubieraj sie cieplutko i znajdz sobie chlopaka nie tylko na imprezy . Ale ja stara jestem i studia SA zamierzchla przeszloscia.@E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo debilki:D 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×