Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę....archiwum 8

Polecane posty

Sylwester Śpiewak, szef Solidarności '80 RP, został członkiem rady nadzorczej Spółki Restrukturyzacji Kopalń, która ma przeprowadzić reformę górnictwa na Śląsku. - To, że w towarzystwie prezesa PiS uczestniczę w miesięcznicach smoleńskich i jestem przewodniczącym klubu "Gazety Polskiej' nie miało żadnego wpływu na tę nominację - zapewnia Śpiewak. x Całość: http://tnij.org/drsoqvo x x :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś sprowadzenie ich w tej sytuacji gospodarczej,to krecenie na siebie bicza x x Nie sprowadzać i zamykać firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś x x To nie takie proste jak się wydaje. Przebudowa ustroju ekonomicznego to sprawa na lata. Co do dopłacania.... Szczerze mówiąc nie słyszałem o czymś takim a paru moich znajomych zatrudnia legalnie Ukraińców... Spytam się przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na ławę. Prezydent Andrzej Duda przyznał, że złamał konstytucję. x Andrzej Duda w TVN24 tłumaczył swoje postępowanie w sprawie odbierania ślubowań od sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Najpierw powiedział, że prezydent nie ma prawa oceniać uchwał Sejmu, a po dokładnie pięciu minutach zupełnie wprost ogłosił, że zrobił to właśnie, do czego nie ma prawa - ocenił uchwały Sejmu poprzedniej kadencji. x Całość: http://tnij.org/0w1f0ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś lata tam,gadanie dla naiwnych obnizysz podatki i zobaczysz co sie bedzie dzialo,a jak sie w jakims zepsutym ramolu wymienia to jedna czesc,to druga to nigdy to nie bedzie dzialac...... x x Obniżysz podatki tzn zmniejszysz wpływy do budżetu, tzn zmniejszysz wydatki budżetowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
w sytuacjach , gdy brakowało pracy - nikt z zatrudnianych na czarno nie donosił na pracodawcę biorąc tę kasę , albo nie biorąc wykonując pracę ponieważ w mojej praktyce zdarzały się takie sytuacje , że pracodawca nie zapłacił za pracę w ostatnim miesiącu po wykonaniu robót - tak był np. w moim przypadku , gdzie sadzę w sądzie pracy od 3 lat takiego jednego 'pracodawcę ' , który mi nie zapłacił z 1.5 m-ca - otulona - ty jako wieczna bezrobotna nie masz raczej większego kontaktu z pracą , a zwłaszcza pracą w Polsce a tak ogólnie czegoś co ci tam wpadnie w tym 'bycie ' do ucha jesteś jedynie bytem wirtualnym , który coś plecie na podstawie czegoś co ci powiedzą na jakimś topie na cafele - twój nick się zgadza - otulona snem , czyli osoba zupełnie nierealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś podalam przyklady Czech,Wgir,Rumunii nawet tam to dziala sprawdza sie,mozna? mozna tylko trzeba chciec,a tu najwyrazniej nikt nie chce,albo kupa jakichs gamoni siedzi co liczyc nie umie x x Nie jestem przekonany ale to nie oznacza, że nie masz racji... Bo owej racji mogę ja nie miec... A teraz wybaczcie. Wróciłem w nocy i musze się przespać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Węgry... x Obniżenie podatku będzie słono kosztowało - według wstępnych wyliczeń oznacza to 120 mld forintów mniej dla budżetu, czyli ok. 1,6 mld zł, ale jest to wydatek do zniesienia. - Dług publiczny jest ciągle na wysokim poziomie, ale stopniowo jego wartość jest zmniejszana - powiedział Varga i dodał, że deficyt budżetowy Węgier ma w tym roku wynieść 2,4 proc. PKB, a w przyszłym może sięgnąć nawet 2 proc. PKB. Shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego wreszcie przygotowywany jest pakiet ulg także dla przedsiębiorców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
słusznie nazywają cię tutaj 'omuloną ' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barramek,a ty jakim jestes bytem???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apropos Ukraińców - za rok Ukraińcy mają dostać pozwolenie na pracę w UE, trochę ich ubędzie , a być może jeszcze więcej ich najedzie ...ciekawe , jak się to rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
jestem bytem samodzielnym i dość trudnym do za...nia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barramek ty sie lepiej o nickach innych nie wypowiadaj.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
wcześniej byłem jelonkiem - rezerwowali te nicki w różnych formach typu jjelonekk . jeloneekk itp. zmieniłem na inną rogaciznę - baranka ...ale na cafele moi 'przyjaciele ' wycinali mi te nicki , doprowadzając do stanu współczesnego , czyli barramka , co nie odgrywa akurat wg. mnie żadnej większej roli - a barramek ma bodkać i być prawdziwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rogacz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
zdecydowana większość mężczyzn na cafele to rogacze - mnie to nie dawno nie rusza :) nick mi pasuje i o to chodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie rozumiem,jak można się o czyimś życiu wypowiadać,nie znając tej osoby?Ty masz jakąś szklaną kulę barramek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dramaty ludzi tamtych czasów są nieporównywalne z naszymi obecnymi. Szanujemy wagę tej rocznicy" - napisali przedstawiciele SLD na Twitterze. Postkomuniści wyjaśnili w ten sposób odmowę udziału w marszu KOD, PO, Nowoczesnej i - jak wszystko wskazuje - przedstawicieli komunistycznego aparatu opresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Publikujemy list otwarty, którego autor demaskuje obecną sytuację na Ukrainie, gdzie panuje neobanderowski terror. Szokujący i dający do myślenia.Wczoraj gościli w Krakowie mieszkańcy Kijowa, tak zwani drobni przedsiębiorcy, branża meblarska. Wyrazili życzenie rozmowy ze mną, w jej trakcie stale powtarzał się motyw, aby UE, Polska i inne państwa zaprzestały wpłacania transz pieniędzy do dyspozycji rządu i prezydenta ukraińskiego, ponieważ pieniądze te są rozkradane.„My, przedsiębiorcy ukraińscy, damy sobie radę, byle tylko nam nie przeszkadzać, a teraz za Poroszenki pod tym względem jest gorzej niż za Janukowycza. Janukowycz kradł, ale generalnie nie przeszkadzał drobnemu biznesowi. Teraz nadal kradną, ale dodatkowo przeszkadzają biznesowi, plus żniwo śmieci w Donbasie, pobicia na ulicach, terror „patriotycznych”, czyli radykalnie nacjonalistycznych bojówek, z zagrożeniem życia włącznie.”Ich zdaniem takie jest pragnienie większości narodu ukraińskiego, które nie przebija się do mediów, ponieważ są one rękach oligarchów i wolność słowa jest fikcją. Każde werbalne wyrażenie odmiennych poglądów skutkuje prawnym ściganiem, które nie jest mniej groźne niż to, że takie osoby podlegają przemocy fizycznej bojówek typu Prawy Sektor, nie tylko w drodze na przesłuchania w SBU i z powrotem, ale nawet na salach sądowych. Policja ukraińska nie może albo nie chce (boi się) temu przeciwdziałać.Mówiąc krótko, w ich opinii, ci, którzy dają pieniądze w ręce rządu i Poroszenki, do ich dyspozycji, działają na szkodę narodu ukraińskiego. Ta pomoc powinna być inaczej zarządzana, albo nie powinno jej być wcale.Z poważaniem, Wiesław Tokarczuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogórek w Tyle Wizji jest bardzo dobra , a nawet lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
wracając do przykładu tego pracodawcy opowiadającego mi , jak ten business ma mu się mu 'opłacić' , czyli połowa zlecenia ma być jego - wg. prawa powinien opłacić te stawki na Zus i inne podatki , tym innym pracownikom (co oczywiście podniosło by zysk państwa ) - wydatki tego pracodawcy wzrosły by o 1500 - 2000 zł , obniżając mu zysk za te 3 tyg. pracy z 8 tys do 6 tys czyli w skali miesiąca z 11 tys do 8.7 tys -...i to jest straszne dla niego ! a wiec należy podnieść teraz ceny usług , pozostawiając płace na tym samym poziomie plus jakieś symboliczne i wymuszane premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś tu jest ogolnie wysyp "ekspertow" od cudzego zycia i nieswojego geldu,ja nigdy nie zrozumiem maniery wsadzania nosa do czyjegos portfela,albo snucia domyslow i przypuszczen na temat jego funkcjonowania,ile kto tu siedzi,dlaczego siedzi,po co,na co? co tu komu do tego? - po prostu niektórzy ludzie reagują na osoby które nie pracują , nie mają żadnego doświadczenia ani w pracy , ani z kontaktami z ludżmi notorycznie siedzą na kafeterii i wypowiadają się notorycznie się na tematy o których praktycznie nie maja pojęcia , powielając jakiś swój matrix , czyli własna nierzeczywistość bytu realnego - jakbyś mnie dzisiaj nie obraziła z nudów , to nie dostałabyś po d***e , ale ty się nudzisz i szukasz atrakcji , udając takiego człowieka . do którego się niby przyczepiają - jak odchowasz dzidzię - zabierz się wreszcie do jakiejś roboty , a nie poszukiwania GELDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omuloną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogórek to pobozna socjalistka a więc PiS był jej pisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Eksperci od cudzych losów tworzący kafe bajki na temat własnych x Święta prawda. A propos: Otulona, co tam u starszej pociechy? :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobito - ty jesteś uzależniona , co widać , słychać i czuć - twoje życie głównie emocjonalne to topiki szamana i powinnaś sobie wreszcie zdać z tego sprawę - sama szukasz jakichś sporów z ludżmi , którzy mają to w d**ele a póżniej żalisz się , że się wpychają w twoje sprawy osobiste - ja mam np. dzisiaj dzień wolnego i tak tutaj sobie zajrzałem wypowiadając się na konkretny temat ...dostając się bez jakiejś dyskusji pod obstrzał i wyzwiska stałej użytkowniczki czyli omulonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to kogo obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulina o matmie ma pojęcie, bo z kafeteryjnych obliczeń wynika, iż w ubiegłym roku wyprawiła starszego syna do matury :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×