Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę....archiwum 8

Polecane posty

Gość fala hejtu
A na koniec: dzięki takim wyrokom jak dla Miernika, kiszczaka... PIS będzie mógł z sądami zrobić co chce bo będzie miał przyzwolenie społeczne. Społeczeństwo jest oburzone, teraz przyszli "naprawiacze" i tak naprawią że drzazgi polecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrok na Miernika jest OK natomiast na Kiszczaka to kpina skoro udowodniono mu przestępstwa. Nic więcej nie można dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest usprawiedliwieniem ale w zestawieniu tych dwóch spraw ze sobą wypada to tragikomicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie jest usprawiedliwieniem ale w zestawieniu tych dwóch spraw ze sobą wypada to tragikomicznie x x To prawda ale nie zmienia mojego poglądu na sprawe Miernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam to zdjęcie. Może kierowca jest teraz księdzem, zakonnikiem albo członkiem PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ifka to zdjęcie to fotomontaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich zdarzeń nie było , wszystko było wtedy spokojnie i kulturalnie no czasem dla sportu jakies ściezki zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta dalej waruje. Dziewczyno, zaloz sobie jakis temat, bo wieczne siedzenie u kogos i przypiertalanie sie jest slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś lapowa i platna protekcja to pospolite przestepstwa? smiech.gif nie no z czyms takim sie nie da dyskutowac lapka.gif )) znam miejsce, gdzie przychodza umierac koty Zgłoś Bruno Shatyn dziś otulona_snem dziś lapowa i platna protekcja to pospolite przestepstwa? smiech.gif nie no z czyms takim sie nie da dyskutowac x x Masz rację. Jeśli nie posiadasz wiedzy to nie możesz ze mną dyskutowac o takich sprawach. XXXXXXXXXXXX No i na tym normalny czlowiek zakonczylby na zawsze dyskusje. Zaklad ze ta kretynka bedzie tu jutro dyskutowac i obrazac od samego rana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ifka to zdjęcie to fotomontaż x x Nie wiem czy to był fotomontaż ale widziałem na własne oczy jak Skotem przejechał taki drań po dziewczynie, na przejściu dla pieszych, na zielonym świetle i w pewnej odległości od zamieszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na tym normalny czlowiek zakonczylby na zawsze dyskusje. Zaklad ze ta kretynka bedzie tu jutro dyskutowac i obrazac od samego rana? x x Ona po prostu musi udowadniać, że nie zna sie na niczym i nie posiada żadnej wiedzy ogólnej a przy tym wszystkim, że jest rozgarnięta jak kupa liści na jesieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn 18;32 ten co przejechał to drań a ci którzy rozkazy wydali do takich zachowań to kto? a co co z nimi wóde chlali i układy robili to jak ich nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś shatyn 18;32 ten co przejechał to drań a ci którzy rozkazy wydali do takich zachowań to kto? a co co z nimi wóde chlali i układy robili to jak ich nazwać? x x Nie bronię ich ale chyba takich rozkazów nie było. A o tych którzy z nimi wódkę chlali trudno mi mowic bo to pewnie byli rózni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona raczej ma bardzo smutne, puste zycie i nierowno pod kopula. Dlaczego inaczej poswiecalaby kazdy dzien na atakowanie innej osoby? Przeciez to klasyczna psychoza i syndrom nieroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet jest pelen patoli siedzacych na laptopach z mopsu, caly dzien pierdza w stolek, pala faje, wala browary i ogladaja Dlaczego Ja na przemian z hejtowaniem online. Odurzona to taki wlasnie typ, do tego z mania przesladowcza ktora kaze jej codziennie logowac sie i leciec do Shatyna. Zreszta jej niezrownowazenie dalo sie zauwazyc w postach zyczacych smierci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiem o jej życiu ale widze wyraźnie, że czasami coś wyczyta a potem atakuje bo jej się wydaje, że tym razem mnie osmieszy i skompromituje. A potem okazuje się, ze nie zrozumiała czy też zrozumiała opacznie i jej atak staje się jej własną kompromitacja. No to znika i za chwilę pojawia się z nowym "odkryciem Ameryki" i znów kończy się tak jak za pierwszym razem. A to efekt niezbyt rozwinietego intelektu i powaznych braków w wiedzy ogólnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 18:49 od ciecia teatralnego innej odpowiedzi nie można się spodziewać ,tylko wklejki umie robić w innych sprawach nie wie o co chodzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn ale ty bredzisz :D jaki ty nudny jestes palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą to samo tyczy się Myrevina i wielu orange (możliwe, że pod nickiem "gość" kryją się rownież oni... Iftar stała się troszkę ostrozniejsza ale może mam takie wrażenie bo bywa tutaj rzadziej pod swoim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet jest pelen patoli siedzacych na laptopach z mopsu, caly dzien pierdza w stolek, pala faje, wala browary i ogladaja Dlaczego Ja na przemian z hejtowaniem online. Odurzona to taki wlasnie typ, do tego z mania przesladowcza ktora kaze jej codziennie logowac sie i leciec do Shatyna. Zreszta jej niezrownowazenie dalo sie zauwazyc w postach zyczacych smierci x a ty kim jestes kasztanie jak nie takim samym trolem obsranym do tego jeszcze lamusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn 18:49 od ciecia teatralnego innej odpowiedzi nie można się spodziewać ,tylko wklejki umie robić w innych sprawach nie wie o co chodzi x x To byłą moja odpowiedź a nie ciecia. Myślisz, ze wszędzie są tacy jak ty? :D I na każde pytanie dotyczące tego co napisałem umiem odpowiedziec merytorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merytorycznie to ty co najwyzej bredzisz mr wklejka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś shatyn ale ty bredzisz smiech.gif jaki ty nudny jestes palant x x No to zacytuj JEDNĄ moja brednie i uzasadnij opierajac się na ogólnie dostępnych źródłach swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś merytorycznie to ty co najwyzej bredzisz mr wklejka x x To twoje zdanie zawiera wewnętrzną sprzeczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim takim samym trollem? Nie siedze tu od rana do wieczora, nie przychodze wiecznie do autora czepiac sie o byle goowno, nie jestem znudzonym bezrobotnym na zasilku, nie zycze mu smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam orange? Okazało się, ze nie napisałem ani JEDNEJ bzdury bo nie masz czego zacytowac i uzasadnić? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn ale ty bredzisz smiech.gif jaki ty nudny jestes palant x x No to zacytuj JEDNĄ moja brednie i uzasadnij opierajac się na ogólnie dostępnych źródłach swoją opinię. x ale mozesz s*******ac z tym zacytowanie swoim j****y debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×