Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22 tc twardniejacy brzuch i bol

Polecane posty

Gość gość

witam mamusie jestem w 22tc do tej pory było ok czasamiw ieczorem zdazały sie lekkie trwajace do max 1 min skurcze zapewne te naturalne braxtona dzis jest inaczej brzuch stwardniał mi o 6.50 gdy wychodziła do pracy loedow doszłam tak mnie bolało i ciagneło w doł ze miałam wrazenie ze mi zaraz dołem dziecko wypadnie trzymało mnie tak do 9.00 brzuch jak sakała bolacy nie mogłam obrac pozycji w której ulyzło by mi pracuje za biurkiem 8h non stop raz wstaje do wc od 11.00 bol i twardnienie wrcoiło jest jednostaje tepe trwa nadal ale od gdoziny oporcz brzucha przenuiosł sie bol na pupe , kosci, krocze itp. ledwo siedze na tyłku w poprzdeniej ciazy 4 ;lata temu miała skaracajca sie szyjke chodziłam z rozwarciem na 4 cm nie jestem panikara czy nospa wystarczy ?? nie mam jej w pracy ale moge zazyc po powrocie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna jestes? Juz dawno powinnas bys na Ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 17 tc wyladowalam w szpitalu z powodu twardego trzonu macicy wiec rzeczywiście izba przyjec ci dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. Ale pojedz na iP. Tezeba to sprawdzić. Ja z podobnymi objawami leżałam przez tydz w szpitalu, bo skrociła mi sie szyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana właśnie doczytałam, że w pracy siedzisz. Zamawiaj taksę i jedz na IP. I to nie po pracy, a teraz. Po prqcy może byćpo ptakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w poprzedniej ciąży miałaś problemy z szyjką, to jest ryzyko że i teraz się powtórzy. Na co czekasz? No-spę owszem, możesz wziąć ale to nie jest żadne rozwiązanie problemu i faktycznie nawet siedzenie w pracy jest po prostu niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szpitala i to natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam twardy brzuch, bez żadnego bólu i lekarz od razu dał mi skierowanie do szpitala a tam kroplowka na podtrzymanie. Ja bym jechała do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×