Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja teściowa robi mojej 7mies córce pierdziochy w c

Polecane posty

Gość gość

Moja teściowa zajmuje się córką pod moją nieobecność. Ostatnio wchodzę do domu i już w korytarzu słyszę jak córka głośno się śmieje. Wchodzę, patrzę, a teściowa zmienia pieluchę córce i robi jej pierdziochy w pisię. Córka śmiała się z tego do rozpuku. Trochę zdębiałam jak to zobaczyłam i powiedziałam jej, że ma tak nie robić. No sorry, ale dla mnie to nienormalne. Ona zaczęła się obrzucać, że robię problem z niczego, że córkę to śmieszy i że ona swoim dzieciom też tak robiła. Czy ja jestem jakaś nienormalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczona p******a baba , chyba w c**e nie pisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze zrobiłas , nie pozwól tak robic tesciowej, to chore,rozumiem w brzuszek ale tam -raz ze córka sie nauczy i bedzie sietego domagac -2-jak tesciowa moze tam ja całować, mimo ze to małe dziecko to obrzydliwe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz kogoś innego do opieki nad dzieckiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze twojego wtedy prawie rocznego męża tez całowała po fiutku, to jest chore--obrzydliwe, zrób z tym porządek i to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest pedofilskie jakby na to nie patrzeć. Zły dotyk boli całe życie. Wiem coś o tym, bo w dzieciństwie byłam molestowana. Zrób z tym porządek. Rozumiem w brzuch, karczek, ale w miejsca intymne? Pedofilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha ha teraz zanim zaczniesz sie sexic z mezem pomysl ze jak był mały tesciowa go tam całowała albo robiła mu pierdziochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt będzie taki, że Twoja córeczka zacznie się przedwcześnie masturbować i domagać tego w kontaktach z przyjaciółkami. Później będzie się źle z tym czuła i siądzie jej to na psychice. Przecież Twoja teściowa masturbuje Twoje dziecko -dziecku sprawia to przyjemność, bo to silne doznania są. Nie zaufałabym, czy ta baba nie posunie się dalej pod Twoją nieobecność. Nie wiem czy zgłaszałabym na policję, ale na pewno nie pozwalałabym na to, by sama była z dzieckiem. Mężowi powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałas że powiedziała ze swoim dzieciom tez tak robiła, czyli twojemu meżowi tez, kurde ja mam 2 synów i żadnemu tam nie robiłam PIERDZIOCHÓW, ona jest nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze zareagowałaś. O ile być może zachowanie teściowej nie wynika z jakiś zapędów pedofilskich o tyle absolutnie nie powinno się go akceptować. Okolice intymne to nie miejsce na całuski od osób dorosłych i tej granicy nie można przekraczać. Być może teściowa jest zbyt głupia, żeby to zrozumieć, być może ma jakieś chore zapędy - niezależnie od przyczyny takie zachowania muszą się skończyć i nie odpuściłabym tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k****** jaka p*****lnieta baba może ona zboczona jest i to mocno :? ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zachowanid pedofilskie. Czy tesc tez moze robidz pierdziuchy twojemu dziecku w pisie ? Skoro to normalne to niech tesciu tez skorzysta. Bethleya 84' tez zapros na pierdziochy -on by skakal z radosci jakby mogl tak zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie to zachowanie. Ja synkowi robię pierdziochy pod paszką i tak się nauczył że jak go rozbieram to podnosi rączkę i czeka na to z uśmiechem ( też ma 7 miesięcy) wiec twoja córcia jak zobaczy babcię to będzie rozglądać nóżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowa to bagatelizuje. Wiec jakby przeszla rozmowe z policja to by do niej dotarlo co sama wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja calowalam swojego synka w pupcie w tym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja calowalam swojego synka w pupcie w tym wieku X No ale nie po siusiaku, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka, napisz prosze,że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bedzie jak twoja corka w przedszkolu na zajeciach plactycznych narysuj***abcie robiaca pierdziuchy w pisie. Albo jak corka namowi kolezanke zeby jej zrobila pierdziucha i ktos je przylapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po siusiaku nie ale robilam mu pierdzioszki na dole brzuszka nad siusiakiem. Czy jej teściowa robi pierdzioszki centralnie miedzy nozkami czy nisko w brzuszek przy cipce? To znaczna różnica. Zaznaczam ze syn ma 10 lat, nigdy nie mialam sklonnosc***edofilskich i jestesmy normalna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tesciowa wymysli ze skoro ja zrobilam tobie pierdziucha to moze ty mi zrob tez pierdziucha. Zinstaluj mikrokamerki w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego jest policja i psycholog zeby stwierdzic czy to jest zachowanie pedofilskie . A nie samemu sie decyduje czy to jest zlle czy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod pachą czy tam w brzuch tez tego nie rozumiem po co to w ogole robicie?? nie macie faceta od pieszczot ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl. :O Czy ona rozkłada młodej uda i centralnie dotyka ustami do cipki? Bo chyba jesteście p**********e skoro wszędzie widzicie zły dotyk. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DDziecko nie jest od calowania w miejsca intymne. Tesciowa takim zachowanie chce robic przyjemnosc sobie czy dziecku ? Najlepiej zadzwonic i porozmawiac z kims co ma jakies pojecie. Jaks telefon alarmowy,albo na 997 i tam podadza jakis nr.do odpowiedniej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka. Wydaje mi się, że nie bezpośrednio w pisię, w sensie w samo krocze, tylko lekko powyżej (gdzie się rowek zaczyna)...jednak dla mnie bez różnicy, że to miejsce intymne. Dzięki, utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że mam rację. Nawet nie chcę myśleć, że tak mojemu mężowi robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, oczywiście znalazły się obrończynie teściowej... Jakie to ma znaczenie czy rozchylała nogi? Jakie to ma znaczenie czy robiła to dokładnie w krocze czy 5cm wyżej? Tak czy inaczej teściowa dotykała dziecko w okolicach intymnych w sposób zwyczajnie niewłaściwy i tyle. Jakby tak iść waszym tokiem myślenia to skoro to nie krocze to lizać można, i wszystko inne. Trochę szacunku dla intymności dziecka. Poza tym nie można dziecka uczyć takich zachowań z pogranicza erotyki... Autorko, porozmawiaj z teściową zdecydowanym językiem. Z mężem też, niech mamusię ustawi do pionu. I niezależnie od efektów rozmowy pomyślałabym nad zmianą opiekunki albo nad kamerami. Bo teściowa może udawać że zrozumiała a i tak robić swoje jak nie widzisz. Sorry ale chora baba... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zdecydowanym językiem"? Haha jak to zabrzmiało w kontekście tematu. Przepraszam nie mogłam się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś pewna, że "tam" a nie w brzuszek? Bo jeśli "tam" to jest to chore i może zaburzyć rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka. Jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az mnie zatkalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×