Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pa_ula

Tak sobie wyobrażam gwałt na mnie.

Polecane posty

Gość Pa_ula

Jest ich czterech. Próbuję wyrywać się, szarpać, ale przytrzymywana i z wykręconymi za plecy ramionami mogę tylko piszczeć, gdy jeden z nich wsuwa ręce pod spódnicę i po chwili zjeżdża w dół majtkami. Czyjeś inne dłonie rozpinają guziki koszuli, odsłaniają pośpiesznie stanik i wydobywają piesi nie bacząc na me jeszcze głośniejsze krzyki. Kilka chwi później nie miałam już nic na sobie. Przewrócona na łóżko wiłam się naga nie mogąc uwolnić rąk i nóg, które już były przykuwane do narożników. Kolejna chwila i mogli mnie już puścić. Przez moment stali patrząc z góry na swe dzieło. Uśmiechali się obserwując jak nie ustaję w wysiłkach i szarpię kończynami wściekle lecz różowe kajdanki na nadgarstkach i kostkach stóp nie pozwalały się uwolnić. Im głośniej metal kajdanek pobrzękiwał o węzgłowie tym bardziej byli rozbawieni. Przepraszam, muszę przerwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietne. Pisz dalej. Niech cie ****aja w dupcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pa_ula
Brali mnie po kolei. Pierwszy opuścił sobie spodnie łysy dresiarz. Zamarłam na chwilę w przerażeniu widząc nabrzmiałego penisa wyskakującego pionowo spod slipów a chwilę później już czułam go między nogami. Dresiarz położył się na mnie, a ja wrzasnęłam z całych sił, gdy bezpardonowo wcisnął się w suchy tunel intymności. Kajdanki zabrzęczały ze zdwojoną energią i brzęczały wściekle nadal dopóki przeszyta kolejnym bólem nie znieruchomiałam wstrzymując oddech. Był we mnie cały. Do końca. Trwaliśmy tak dłuższą chwilę jak na filmowej stopklatce. On na mnie z oczyma płonącymi pożądaniem, a ja pod nim ze zbielałymi piąstkami nie potrafiącymi się wyrwać z kajdanek. Potem już tylko postękiwałam gdy zaczął pracować we mnie rytmicznie. Ale pojawiło się też coś jeszcze. Nie od razu ale gdy tak poruszał się we mnie to mimo bólu zakiełkowało i inne odczucie. Jakaś chora przyjemność wynikająca ze stymulowania sfer erogennych. Nie chciałam tego, byłam zła na siebie, że to czuję, ale czułam to. Czułam i nijak nie umiałam zgasić w sobie tej narastającej przyjemności. Cycki jej sztywnieją - zauważył uciesznie ktoś z boku. Zawstydziłam się po tej uwadze. Odwróciłam twarz i zamknęłam oczy nie chcąc widzieć ani gwałciciela nad sobą, ani jego kompanów dookoła. Oni znowu się zaśmieli, a ja zdałam sobie sprawę, że moje gardło samo jęknęło przeciągle i że był to jęk zupełnie inny niż dotychczasowe nacechowane wyłącznie bólem. Teraz też bolało, bardzo bolało, ale... Wbrew woli i rozumowi robiłam się szybko mokra w środku. Złapałam się nawet na myśli, jakbym żałowała, że skończył. Chyba niewiele mi brakowało do orgazmu. To była głupia myśl. Chora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się zajmujesz na co dzień Paulo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedaję się za kasiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pa_ula
Ta Paula to ja, PROWOKATOR, ale juz mi sie nie chce konczyc tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak temat gwałtu należy zgłosić odpowiednim organom i tak sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _PROWOKATOR
@ gość dziś Tak czy siak temat gwałtu należy zgłosić odpowiednim organom i tak sie stanie. x Coś Ci zdradzę bo mam w rodzinie gliniarza. Wiesz czemu pod koniec miesiąca jest najwięcej mandatów? Bo u gliniarzy wcale nie liczy się bezpieczeństwo na ulicach czy w mieście tylko statystyki wykrywalności. Żaden gliniarz nie będzie się zajmował wpisem internetowym skoro ma nie wypisany pliczek mandatów. Więc chodzi i szuka dziury w całym. A to ktoś kołem źle zaparkuje, a to przejdzie krzywo po pasach, każdy pretekst dobry. Gdy zbliża się koniec miesiąca to gliniarze są w stresie. Solą mandaty za cokolwiek. Na łapanie prawdziwych przestępców nie starcza im już niestety czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w suchy tunel intymności x zaczął pracować we mnie rytmicznie c oklepane banały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_PROWOKATOR dziś x ja też coś ci рowiem: są instytucje gdzie można zgłaszać tego typu produkcje nawej jeżeli mogą być prowokacją, bo równie dobrze możesz fantazjować o pedofilii. Tj.o czyny ścigane z urzędu. Na tą chwile nic ci nie grozi, ale gdybyś złamał prawo to wygrzebią wszystko na twój temat. A twój przykład z wykroczeniami drogowymi i o tym jak policja nabija licznik w wypisywaniu mandatów jest zupełnie od czapy w twojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
> Na łapanie prawdziwych przestępców nie starcza im już niestety czasu.< x Sugerujesz, że policjantowi z twojej rodziny nie starcza czasu na łapanie prawdziwych przestępców (czyli ciebie) ?? Ty już może nic nie pisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×