Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

wakacje nad morzem, gdziee????

Polecane posty

Gość gość

Hej poleccie prosze fajne miejsce nad morzem, piekne plaze, spokojne, dla 1,5 rocznego dziecka z rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysławowo ma bardzo ładne plaże :) Noclegów warto poszukać przez Bookapart, maja tam spory wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizea7
Ja lubię też Rozewie, bardzo fajne miejsce ;) i też szukałam noclegów przez bookapart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahamkaqq
ja na bookaparcie trafiłam na domek niedaleko plaży, bodajże w Pucku i tak się zastanawiam czy go nie zarezerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość232
Ja bym się zastanowiła na twoim miejscu nad wakacjami za granicą ponieważ jest cieplej np. Chorwacja, Włochy. W przeliczeniu jest różnica nie wielka bo czy w Pl czy za granicą i tak pieniądze musisz wydać. Zobacz na biura podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką. Kilka razy byłam w Chorwacji i cenowo wychodzi podobnie. My zawsze wyjazd organizujemy sami, tak wychodzi taniej. No i jak jedziesz własnym samochodem to częściej możesz robić przerwy, a z mały dzieckiem jest to bardzo ważne. Noclegi w Chorwacji znalazłam na http://otochorwacja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marita01
byłam i we Władysławowie i w Chorwacji, sama organizowałam wakacje i rezerwowałam kwatery na bookaparcie, wyszło całkiem tanio, a ja byłam zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Władysławowo? nieee i jeszcze raz nie. Polecam Ustkę, jezioro, morze i las, 3 w 1, a także Łebę, dzielnica Nowęcin, spokojna, okoliuce domków jednorodzinnych, jest też sporo atrakcji. Krynica Morska, Jurata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Dla kogoś, kto jedzie z dzieckiem, to chyba najlepszym miejscem będzie ten hotel http://www.aquariusspa.pl/ . Jest w nim m.in. klub zabaw, sala gier, organizowane są animacje. Jest nawet aquacenter z brodzikiem i zjeżdżalnią. Dziecko na pewno nie będzie się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritzaa
Rozewie jest faktycznie niezłą opcją, w zeszłym roku znaleźliśmy tam noclegi na Bookaparcie, w tym roku wracamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepsze jest bissole.pl , bo byłem z nimi na kilku wyjazdach poza Polską i zawsze mi się podobało. Najlepiej sobie poszukać czegoś tutaj: http://bissole.pl/incentive-travel/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izodle
Władysławowo może? My ostatnio wynajęliśmy sobie tam domek na Bookaparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się pośpieszyć z rezerwacją,my w styczniu rezerwowaliśmy domek kempingowy w Mielnie i zostały dwa ostatnie domki. Babka powiedziała że ludzie rezerwują rok wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja uwielbiam jeździć do Kołobrzegu...to jest chyba jedyne miejsce w, którym odpoczywam.  Od samego początku rezerwuje pokój w MS PRO Apartamenty i wiem, że  mam super warunki i nie muszę się o nic martwić bo już mam miejsce sprawdzone.  W MS PRO znajdziemy bezpłatny dostęp  do ekskluzywnej strefy Fitness & Spa z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaWawa

Byłam kiedyś w Kołobrzegu własnie w tych apartamentach w MS PRO i akurat trafił mi się urlop deszczowy...na początku było mi smutno bo przyjechałam nad morze, żeby poleżeć na plaży i pokąpać się w morzu a nie siedzieć w pokoju.   Szybko jednak zapomniałam o deszczu bo jak się okazało na terenie obiektu był basen i strefa spa + fitness. Polecam MS PRO w Kołobrzegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy

Ja jak już to rezerwuję z Victus -a bo uważam, że to najlepsza opcja na wynajem apartamentów nad morzem.  Już kilkukrotnie bywaliśmy w apartamentach z Victusa i wszystko było super i na 5+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija

Ja już zarezerwowałam apartament w  MS PRO  w Kołobrzegu i już nie mogę się doczekać. Bardzo dużo pozytywnych opinii słyszałam o tym własnie miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida

Polecam ,Kołobrzeg,Gdynię, może plaża pięknieeee i można wybrać się do oddalonego o ok 14km (28min samochodem) aquaparku w redzie (idealne miejsce dla rodzin, moja 1roczna córcia zachwycona !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Mercure Gdynia Centrum polecam blisko plaża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołobrzeg ❤️

Polecam (y)

Wczasy w Nostalgii (Kołobrzeg) 

Hotel Leda SPA Kołobrzeg ❤️❤️ Moje maluchy zachwycone!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela
Dnia 9.12.2016 o 10:20, Gość gość napisał:

Władysławowo ma bardzo ładne plaże :) Noclegów warto poszukać przez Bookapart, maja tam spory wybór

Zgadza się!!!👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztofa

Sycylia jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Zdecydowanie władysławowo,Ustak,Gdynia, a może Mazury polecam tam hotel spa Natura Mazur - Resort & Conference Warchały💙💚💙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nad naszym morzem to dość drogo. w tym roku byłam z biurem podróży Coral Travel i okazało się to doskonałym rozwiazaniem. Prawie tak samo finansowo a komfort o wiele lepszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×