Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justyna10495

Nowa praca, czy zaryzykować i zmienić

Polecane posty

Mam 21 lat, jestem z zawodu technik ekonomista i studiuję zaocznie Finanse i rachunkowość. Pracuję od ponad roku w jednym ze znanych supermarketów na 3/4 etatu, nie grozi mi zwolnienie, zarobki nie są złe, zarabiam więcej niż najniższa krajowa na całym etacie, ale chciałabym pracować w zawodzie i przeszłam rekrutację na stanowisko Młodszej księgowej, został ostatni etap, ale cały czas mam obawy, czy ryzykować zmianą pracą na okres próbny 3-miesięczny ? Boję się, że się nie sprawdzę albo będzie nieprzyjemna atmosfera, a muszę mieć stały dochód bo studiuję, do sklepu już nie wrócę, a w mojej okolicy bardzo mało ofert pracy biurowej i ciężko będzie coś potem znaleźć. Zarobki podejrzewam dużo wyższe nie będą. Wiem, że jak nie zaryzykuję to do końca życia będę pracować w sklepie, ale sęk w tym czy ryzykować teraz czy poczekać aż będę miała ukończone studia. Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że zmień. lol. co to za wybór w ogóle. jak Cię zwolnią po 3 miechach to najwyzej coś na szybko znajdziesz tymczasowego (chocby mac, kino, supermarket itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka45
Moim zdaniem warto czasem coś zmienić w swoim życiu. Kto nie ryzykuje ten nie ma. Trzeba tylko zrobić ten pierwszy krok. Wiele poczytać o tym w poradniku na: http://poradnikpracownika.pl/ . Moim zdaniem warto, ponieważ ja właśnie z tej strony dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka7
Zmień prace i rób w tym czasie rozne kursy kwalifikacyjne. Ja tak zrobilam, znalazlam w szkole progres odpowiednie szkolenia i tak uzupelnilam doswiadczenie. Po okresie probnym dostalam umowe o prace. Czasem warto zaryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×