Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MP25

Moja historia

Polecane posty

Gość MP25

Podzielę się pewną historią. Jakiś rok temu zajrzałem tu szukając znajomości z fajną dojrzałą kobietą. Byłem wtedy za granicą przez moment i doskwierała mi tam samotność, Polacy którzy tam wyjeżdżają to trochę patologia (w 80%) a z innymi nie udawało mi się utrzymać głębszych relacji więc trafiło na Kafeterię. Poznaliśmy się i szybko przeszliśmy do rzeczy, jeszcze tego samego dnia wymieniliśmy się zdjęciami, okazała się z***biście atrakcyjną kobietą, prawdopodobnie po jakichś przejściach bo miała dziecko, ale to był istny wulkan seksu. Blondynka, 36 lat, 170 kilka cm wzrostu, atrakcyjna to już wiecie, duże piersi. Cudna. I do tego nie wstydziła się tego co miała, co prawda nasza znajomość nie opierała się tylko na jednym, bo rozmawialiśmy na rożne tematy, ale nie da się ukryć, że w podniecaniu mnie była mistrzynią. Wysyłała zdjęcia i filmiki o których możecie sobie pomarzyć (ja też ale to później), lubiła czuć się pożądaną przez sporo (11 lat) młodszego faceta. Poza tym bardzo dynamiczna, zaradna, konkretna. Często nad ranem budziła się i dostawała tyrady mniej lub bardziej (lub w ogóle nie) erotycznych tekstów. I tak się nakręcaliśmy. Trwało to ze 3 miesiące, może ciut krócej. Poznałem kogoś i nasz kontakt się urwał. Rozstałem się z dziewczyna (w sumie to z perspektywy czasu widzę że drugi raz pozostawienie wirtualnej znajomości na rzecz tego konkretnego związku było błędem) i chciałem kontynuować tę znajomość ale jak widać, raz stracone sytuacje są stracone na zawsze. Wszystkie zdjęcia, filmy, rozmowy poszły "do kosza" w ramach uczciwości związku. Ciekawe czy przydarzy się mi kiedyś coś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×