Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sendunia

Świąteczne zakupy

Polecane posty

Gość Sendunia

Dziewczyny pomocy :(. Już zaraz kolejne święta, które spędzę z Rodziną mojego męża (już także moją :)). Tylko, że do tej pory wykorzystałam już wszystkie moje pomysły na prezenty pod choinkę. Dla teściów jest zrzutka, więc nie ja muszę się głowić, ale prócz nich mam jeszcze aż 3 szwagierki i pustkę w głowie :(, a zostało dość mało czasu. Chodziłam dzisiaj po sklepach, ale boję się kupować ciuchy, bo nie zawsze da się trafić w czyjś gust. Pozatym jednej z Nich kupiłam sweterek 2 lata temu (bo sama chciała jakiś ciuszek). Nachodziłam się jak mrówa i znalazłam cudny (taki który mi się wydawało, że trafi i w Jej gust), ale niestety nigdy Jej w nim nie widziałam, więc chyba jednak nie trafiłam wtedy :(. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes w takiej kropce, to albo jakies cudenka do kapieli (w dowolnych drogeriach , najlepiej jak mozna samemu skomponowac zestaw jakich perelek, kulek musujacych, mleczek do ciala, itp. ) albo... karty podarunkowe do sklepow, niech same sobie wybiora prezent od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie ma pomysłu na prezent to bony są ok- tylko trzeba pomyśleć a jakich sklepach lubią robić zakupy, niestety z ubraniami ciężko trafić w gusta perfumy - też nie polecam, chyba że wiesz jakich używają ale drobne kosmetyki- typu kulki do kąpieli( jeżeli mają wannę:P) balsam - to raczej zawsze się przyda a jak nie to może jakiś gadżet do domu - np. imbryk, kawiarkę, ładne świece itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm to moze jakas ladna apaszka albo polecam dla szwagierki personalizowana torebke ktora sobie ostatnio kupilam...nowa firma na polskim rynku, zjadziesz je tu: www.astrid-berlin.com Napewno prezent bedzie hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rękodzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolazGDa
Zdecydowanie zajrzyj na stronę https://blip.pl/tanie-prezenty-swiateczne-dla-kazdego/ i skorzystaj z pomysłów na tanie prezenty świąteczne dla każdego. Boże Narodzenie to najbardziej magiczny okres w ciągu całego roku. Uwielbiają go wszyscy, nawet ci, którzy muszą w tym czasie dwa razy bardziej pracować z powodu pieczenia oraz gotowania przysmaków, które zadowolą całą rodzinę. Jest to jednak czas, który spędzamy wszyscy razem, kiedy jesteśmy łagodni i życzliwi wobec siebie i wręczamy sobie pięknie zapakowane prezenty. Choć otrzymywanie oraz dawanie upominków to sama przyjemność, to jednak ich wybieranie oraz kupowanie już nie do końca nią jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób zrzutę z innymi członkami rodziny i kupcie rodzicom wyjazd w góry. My tak robimy. Wybraliśmy Polanicę-Zdrój, a noclegi Polanica-Zdrój znajdziesz na stronie https://nanocleg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepszym i najbezpieczniejszym ;-) prezentem dla szwagierek będzie biżuteria: https://pasujemi.pl/ubrania/akcesoria-bizuteria Osobiście nie znam żadnej kobiety, której nie zaświeciłyby się oczy na widok nowych błyskotek ;-) Możesz też kupić jakąś ładną kopertówkę, małą torebkę na łańcuszku, pasek z fajną klamrą, apaszkę lub zegarek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie robiłam świątecznych zakupów. Będę musiała się za to zabrać w ten weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla_niediana
ja mialam farta, bo wygralam w ankiecie media expert 750 ziko na zakupy, wiec kupuje takie bardziej elektroniczne/domowoprzydatne rzeczy rodzinie meza wlasnie :) bo swoim to bardziej takie osobiste, bo wiadomo - lepiej ich znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×