Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

sucha skóra twarzy..

Polecane posty

Gość gość
WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!! WON z tym spamem, żałosne reklamowe ściery!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina 8
Jeśli masz suchą skórę i żadne kremy nie pomagają to bardzo bym Ci poleciła zabiegi kosmetyczne na twarz. Też kiedyś miałam taki problem- lekarze mówili, że to trądzik różowaty. Żadne maści, antybiotyki nie pomagały. Zaczęłam więc szukać innej drogi i tak trafiłam do tego salonu kosmetycznego http://dermline.pl/ Myślę, że sonoforeza lub peeling kawitacyjny powinny w 100% rozwiązać twój problem z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym pomysłem według mnie było by udać się do profesjonalnej kosmetyczki, która dobierze odpowiednie kosmetyki i dodatkowo oczyści twarz. Moja koleżanka ostatnio korzystała z usług Jej skór stała się piękna i jędrna. Warto zadbać o siebie póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla suchej i wrażliwej skóry bardzo dobry jest krem wiesiołkowy polskiej firmy Gal, który można kupić w aptece. Kosztuje niewiele (10-15zł), jest wydajny i ma naturalny skład. Ja stosuję ten krem od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Discovery777
Bardzo dobre olejki ma Alqvimia. Zobacz koniecznie. Ja mam wrażliwą skórę z tendencjami do uczuleń i żaden krem na mnie nie działał. A teraz w końcu mam sensowne nawilżenie. Dla mnie najlepiej wydane pieniądze na kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FourMore
wypróbuj ofertę Floslek. Ja mam ich żel z aloesem i jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kremoserum do twarzy Revitacell ;) swietnie odżywi buzie i pozbędziesz się problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może nie mam typowo suchej skóry, ale na pewno idzie w tym kierunku teraz w tym okresie grzewczym. nie jest mi obce uczucie mega mocnego ściągnięcia np. po kąpieli, suche skórki na twarzy itp. jak zwykle w takim czasie ratuje mnie bogata pielęgnacja z vichy. staram się nie mieszać już, bo i tak skóra mi wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj zmienić sposób oczyszczania cery, zamiast żelu czy mydła esencję Multiessence od Bielendy, która skutecznie i bez podrażnień oczyszcza skórę nie wysuszając jej, dobrze ją tonizuje i przygotowuje na działanie kremu. Podoba mi się też jej zapach. Delikatny, subtelny i bardzo przyjemny, jak jakiś luksusowy kosmetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do ust stosuję krem z woskiem pszczelim, dawniej używałam pomatek z woskiem albo kremów w tubkach ale często musiałam aplikować je na usta średnio co 2 godziny w trakcie dnia no i szybko się zużywały bo zazwyczaj to było 10 g opakowania a że cena była w granicach 15 zł to trochę wychodziło ale ostatnio znalazłam coś ekstra też krem z woskiem firmy Adamski ale w większym opakowaniu bo 50ml i dałam za niego coś koło 40zł czyli porównywalnie 35zł mniej niż za te tubkowe kremy a do tego ten krem stosuję 2 razy w trakcie dnia i na noc i wystarcza bardzo długo się utrzymuje na ustach nawet po posiłkach nie muszę uprawiać swojego starego rytuału wyciągania kremu bądź pomatki i smarować ust i jest MEGA wydajny. Więc w sumie kupując ten krem to po przeliczeniu jestem do przodu jakieś 100 zł :D :D na początku nie byłam przekonana bo duże opakowanie jest mało wygodne ale to jest tak ładne i eleganckie że już mogę się poświęcić :P Ten krem nadaje się oczywiście nie tylko do ust często smaruję nim całą twarz zwłaszcza wieczorem ale akurat ja uwielbiam bo ze względu na to jak działa na usta jest cudny <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na zabiegi do tego salonu www.imageszczecin.pl. Ostatnio byłam na mezoterapii i byłam bardzo zadowolona. Panie kosmetyczki też doradzają mi jakie mogą mi zrobić zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym tutaj polecała zabieg w gabinecie medycyny estetycznej. Mogłabyś sie udać na zabieg mezoterapii igłowej. Jest świetny przy przesuszonej skórze. Ja robilam go sobie w dermedika w krakowie. A moja skóra w końcu przestala szczypać i być cały czas sucha i ściągnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sMALLpIXY
Tak z pewnością ten żel wysusza twoją twarz. Ja kiedyś również miałam problem z suchą skórą, ale znalazłam na to sposób w postaci kremu Douxmatique. To krem polskie marki Anna Pikura. Jest skomponowany tylko z naturalnych składników (tylko takich kosmetyków używam, dlatego nie mam problemów z moją skórą) i przeznaczony specjalnie do cery suchej. Stosuję go w połączeniu z hydrolatem z płatków róży także tej marki POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze napewno peelingi dla pozbycia sie martwego naskorka, moze cos delikatnego np z sylveco. Potem skup sie na kremach i produktach do mycia twazry, wybierz cos co nie przesuszy, a nawilzy i zmiekczy skore, ja mam olejek do mycia twarzy i krem z bielendy z serii hydra care, produkty na bazie aloesu i kokosa i takie polaczenie naprwde dobrze oddzialuje, skora w ekspresowym czasie sie regeneruje, robi se wyraznie miekka oraz odswiezona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!! Sraga0411 WYPERIDALAJ ze spamem srayjendy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, moja kosmetyczka tez zaleca mi wykonywanie peelengów w przypadku gdy jest strasznie sucha cera, a mam bardzo różne peelingi po jednorazowe w saszetkach jak magic peel po kosmetyki w większych tubkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze uzywasz zlych kosmetykow i przy skorze tlustej musisz bardzo dbac o nawilzenie jej. polecam serie atopis oraz acne z novaclear. acne jest do skory tlustej maja wiele produktow ktore pomoga Ci o nia zadbac a atopis to delikatne dermokosmetyki ktore nawilza twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się zaczęła wysuszać skóra twarzy to zaczęłam używać kremu z olejem konopnym Efektimy. Tak jak koleżanka wyżej - POLECAM 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×