Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cos strasznego

Dlaczego kobiety uzywaja tanich perfum?

Polecane posty

Gość gość
wątek założony przez osobę handlującą drogimi perfumami :P gdyby w Polsce zarabiało sie tyle co na Zachodzie to ludzie kupowali by oryginalne perfumy, a tak to muszą kupowac podóbki albo jakieś tanie wyroby, bo muszą przecież za cos zyć. I nie ejst prawdą, że perfumy np. La Rive śmierdzą. Maja po prostu trochę krótszą trwałość. A co do "zapaszków" w tramwajach czy autobusach. Ludzie zwyczajnie się nie myja, pocą i dlatego to czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego u nas na kosmetyki vat wynosi 23 proc? co to kurfa cos ponad mydlo to juz jest luksus? szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam was wszystkich w d***e:) kupuje perfumy jakie chce, jak zechce to sie bede psikac perfumami z bazaru i autorce ciul do tego:) francuski piesek sie znalazl, zasponsoruj biedniejszym perfumy cwaniaro i nie pytaj czemu uzywaja tanszych. Nie kazdy ma takie popier*olone priorytety ze musi miec perfumy za niewiadomo ile, zeby sie dowartosciowac. Konsumpcjonizm dziala jak widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, tu autorka :D hejty najlepsze, zawsze. Nie, nie handluje perfumami xD I nie, nie zasponsoruje. Chyba napisalam, ze jak na cos nie stac, to sie tego nie kupuje. Trzeba miec serio w deklu ostro, zeby nazywac mnie cwaniara, bo tylko to co tanie jest wedlug polaczkow dobre, za drogie sie przeplaca xD nie stac? Pfff, serio, wiec trzeba kupowac badziewie, bo tak jak pisalam, perfumy to w koncu artykul pierwszej potrzeby, trzeba pachniec :D Dezodoranty szkodliwe? Dla srodowiska? Powoduja raka? Lol, wszystko teraz powoduje raka. Jedzenie rakotworcze, kosmetyki rakotworcze, planeta cierpi, nowotwory wszedzie xD wiecie co? Niespecjalnie mnie to jakos obchodzi. Jezdze dieslem z V8. Szkodliwy dla srodowiska? Super, bede jezdzic dalej ;) nowotrorami sie jakos nie przejmuje, i tak pewnie wszyscy bedziemy je miec, bo wszystko ponoc je wywoluje, wiec co za roznica. Watek zalozylam po tym, jak kilka razy przewiozlam sie komunikacja miejska, bo zepsul sie samochod, i jak w pracy czulam podrobe opium na kolezance. Mniejsza trwalosc? Nie. Tanie zapachy czesto maja trwalosc wlasnie powalajaca, czesto przewyzszaja drogie ;) I wiedzialam, ze bedzie zaraz "nawet nie wiesz ile osob zachwyca sie moimi tanimi perfumami" - oczywiscie, zachwycac mozna sie i zapachem za 10 zl, pania walewska albo Byc Moze..., popularnymi za czasow prl. Ale fakt jest taki, ze zachwycaja sie osoby, ktore dobrych perfum nie wachaly raczej nigdy, i ktore perfumami sie nie interesuja zupelnie. Chodzi o to, ze troche siedze w temacie. Wachalam mnostwo zapachow, mainstreamowych, niszowych, tanich, srednich i drogich. Nie zdazylo mi sie jeszcze, zeby perfumy z niskiej polki pachnialy ladnie po jakims czasie - czuc mocno spirytus(nawet jesli dawno juz odparowal", albo nute charakterystyczna dla tanich olejkow zapachowych, ktora wylazi. I nie chodzi ze byle drozsze, bo na pewno lepsze. Kompozycje tanie, sa zrobione ze skladnikow najtanszych jakie moga byc, sa robione najnizszym kosztem i wkladem pracy - wiec sa jakosciowo po prostu zle. Perfumy sredniopolkowe, sa wykonane juz z dobrych olejkow. Wysokopolkowe sa najczesciej naladowane skladnikami rzadkimi, ktorych koszty produkcji lub pozyskania sa bardzo wysokie. Te najdrozsze Zazwyczaj to ekstrakty - prawdziwe perfumy, nie wody perfumowane czy toaletowe. I kategorie typu perfumy do 400 zl to srednia polka sa troche bez sensu - mowimy o cenach w perfumeriach stacjonarnych, czy np. Internetowych? W stacjonarnych sa narzucane marze. Duze marze. Jeden z moich ulubionych zapachow mainstreamowych - Angel TM. Niedawno kupilam tester w zaufanej perfumerii internetowej - za 300 zl 100 ml. Obok mojego domu, doslownie kilka krokow jest perfumeria stacjonarna, nie sieciowka, ale prywatna, mniejsza. Nienapelniana gwiazdka kosztuje tam 315 zl... Za 25 ml. Napelniana troche wiecej. 50 ml kosztuje prawie 500. Temat zalozomy lrzeze mnie ma wydzwiek jaki ma - a to dlatego, ze osoby uzywajace tanich wod, albo jeszcze lepiej - podrob, lubia sie bardzo bronic i naskakiwac ;) dla nich ktos kto uzywa tego powiedzmy Diora(mimo ze perfumy Diora to zaden synonim luksusu jak dla mnie, tymbardziej teraz, kiedy zreformulowali wszystko jak lecialo, wykastrowali i rozwodnili d Klasyki, jak wiekszosc producentow mainstreamowcow zreszta) to snob i idiota, bo przeplaca, on natomiast jest zaradny, bo kupuje podroby, ktore przeciez "pachna tak samo" ;) no i wlasnie widac, ze dokladnie tak jest - na pierwszej stronie wiekszosc dyskusji jest normalna. Natomiast ktos, kto wlasnie uzywa takowych badziewi(oj no powieedzmy sobie wprost, serio) twierdzi ze handluje perfumami i jestem cwaniara i mam komus zakupy finansowac xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam inne priorytety w zyciu niz jakies p*****ly typu markowe perfumy czy fatalaszki - mieszkanie bez kredytu! a tym co wola pachnieć i wyglądać niz miec swój dach nad głową życzę powodzenia w życiu z takimi wartosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak perfumy drogie a ci.. py wam śmierdzą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wszystkim wydaje się, że tanie znaczy gorsze a wcale tak nie jest tylko trzeba zleźć dobry produkt w niskiej cenie. Ja kupuję odpowiedniki od www.zapachowiec.pl i nie narzekam na nie bo trzymają się długo, rozwijają po czasie i nie czuć tego targowego powiewu. Trzeba tylko wybierać odpowiednie miejsca do kupna perfum a wiadomo jak ktoś kupi 100 ml za 30 zł to już popłuczyny niewiadomego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant Oriflame Brojce
Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy. Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce Daję możliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania ładnej sumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.01.02Oj zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam hugo boss orange od dłuższego czasu i nie należy do tanich. A zresztą co cię obchodzi to? Każda z nas używa tego na co ją stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego trzeba krytykować innych za to jakich używają perfum. Dla podniesienia własnej oceny? A może ktoś po prostu nie chce albo nie może sobie pozwolić na te perfumy za 500zł. Dla mnie liczy się zapach i jakość, ale cena jest bardzo ważna. Kupuję perfumy na zapachowiec.pl i jestem bardzo szczęśliwa. Perfumy są trwałe i jest duży wybór zapachów, więc każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Używam perfum z  www.testerownia24h.pl/, męskie też można dopasować. 100 ml za około 100 złotych to mi wystarczy na jakieś pół roku. Mam dość intensywny zapach Calvin Klein i jestem z niego zadowolony. Jak bierzesz 2 testery to wysyłka gratis, więc się jeszcze bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×