Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marleniasta

allegro od strony technicznej

Polecane posty

Gość marleniasta

prosty do obsługi edytor szablonów aukcji allegro. zrobić a później mieć możliwość edycji wyglądu przez kogoś innego. tego dokładnie potrzebuję. znam się na tym trochę ale muszę to tak zorganizować że jak przekaże ciotce bawiącej się w allegro, to ona nie rozłoży łap i nie powie Marlenka, pomóż! a później nie będzie dzwoniła sryliard razy w tygodniu z poprawkami które by naniosła, tylko jak jej wytłumaczę jak to zrobić to ogarnie. coś prostego jak budowa cepa poproszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzówWlkpAneta
Edytor gotowych szablonów? Czy program w którym go można stworzyć i można edytować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleniasta
to drugie. żeby było w jednym programie, usłudze to da się tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuczek888
Wejdź sobie na www.aleszablony.pl tam masz wszystko właśnie jak krowie na miedzy za przeproszeniem. ciotce powinno odpowiadać, bo to jest zaawansowane narzędzie jeśli się zaawansowanego potrzebuje, natomiast dla tych co w temacie stawiają pierwsze kroki masz dostępny szablon jakieś tam zmianki i powinno to wystarczyć nawet dla wymagających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markol
A to nie jest od esprzedaży przypadkiem? Korzystałem, bardzo dobrze się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żuczek888
Tak właśnie :) ja również chwalę sobie współpracę, do dzisiaj zresztą :) zamknęłam wprawdzie allegro bo prowizje jednak zżerają zbyt dużo ale sklep mam nadal na ich oprogramowaniu i nie zamierzam tego zmieniać na pewno :) nie tylko profesjonalnie ale także uprzejmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleć cioci mega wyszukiwarkę. Znajdziesz kilka aukcji od tego samego użytkownika w bardzo prosty sposób. Sam sprawdź: http://szukajaukcji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×