Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż po zdradzie w ogóle mnie nie dotyka, nie rozmawia, odsunął się

Polecane posty

Gość gość

Mąż dowiedział się o moim romansie. Ten romans był największym błędem mojego życia. Mąż jest dla mnie najważniejszy. Niepotrzebnie wdałam się w ten romans. Natychmiast go zakończyłam. On w ogóle się teraz do mnie nie odzywa, jeśli coś mówi, to tylko że chce by albo ja albo on się wyprowadził. Nie dotyka mnie, gdy próbowałam go potrzymać za rękę, przytulić, natychmiast się odsuwa. Przeniósł się ze spaniem do salonu. Nie zakłada już nawet ubrań, które mu kiedyś kupiłam. Ja chciałabym to wszystko naprawić, poukładać. Wiem, że to moja wina. Zepsułam wszystko, a byliśmy dobrym małżeństwem. Chciałabym pójść na jakąś terapię małżeńską, jednak mąż nie wykazuje chęci. Nie wiem co mam robić. Tak bardzo tego wszystkiego żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz się dziwić. Musisz dać mu więcej czasu, chociaż myślę, że to i tak nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziwisz mu się? Przeproś i się wynieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj juz ten temat zakladalas! ile razy bdziesz to samo pisala? poyebalo cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się. Jak coś sobie zorganizuje, to się od ciebie wyprowadzi do takiej, co będzie mądrzejsza i wierniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie są konsekwencje głupoty. Macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki to był "straszny błąd" że skończyłaś romans dopiero jak się mąż dowiedział. Czy raczej "ponieważ mąż się dowiedział". Jakby się nie dowiedział dawała bys radośnie dalej i męża miała byś w doopie. Bohaterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert ludzki
" Ten romans był największym błędem mojego życia." x Proszę państwa typowa manipulacja kobiety. Jakby się nie wydało to by nadal skakała na jego wzwodzonym penisie. x "Nie dotyka mnie, gdy próbowałam go potrzymać za rękę, przytulić, natychmiast się odsuwa. " x Kobiety myślą, że załagodzą swoje występki seksem. x Z takimi trzeba krótko - zakręcić kurek z pieniędzmi, wywalić na mróz z domu i zniszczyć jej reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny post będzie w stylu "to jego wina bo nie zapewniał mi tego i sramtego" Przewidywalne jesteście jak śnieg w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, moja żona jak nakrylem ją z gachem i spakowałem jej walizy to też mi próbowała do wyra włazić. Widać oprócz doopy nic nie mają do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym tak zrobił k*****y się nie dotyka bo czymś zarazi. Nie mylić z zawodem prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje tylko "pogubiłam się". A inna mądra zaraz doda "jak cie kocha to powinien wybaczyć a jak nie wybaczy to nie jest ciebie wart, kochana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo miejsce szmaty jest w rynsztoku a nie koło męża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda. Pójdzie w tango a po tym jeszcze powie że to chłopa wina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na uczuciowym jest identyczny temat. troche sie pogubila we wlasnej pisaninie.... jak brazylijski serial nie karmcie trola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokaldnie, idiotka napisala idiotyczne prowo. yeb sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekspert ludzki dziś - jestem kobietą ale w pełni się z Panem zgadzam Panie Ekspercie. Mężczyźni nie doceniają wartościowych kobiet, żenią się ze sprytnymi manipulantkami i jęczą, że im się małżeństwa nie udały. Wartościowe kobiety są przeważnie samotne. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy wartościowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert ludzki
@ 15:03 Bo ludzie się podzielili na c*****w i s**********w albo frajerów i frajerki, nie ma nic pośrodku, żadnej równowagi. Jak się frajerzy zakochają to tracą głowę, a jak zostają wykorzystani to zamieniają się w zimne dranie i sucze. A to trzeba się zachowywać raz tak, a raz inaczej, być nieprzewidywalnym. Wartościowa kobieta też powinna zaskoczyć byciem suką. :) Ale to nie powinno się stać rutyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekspert ludzki dziś - tu 15.03- po raz kolejny się z Panem zgadzam. Lubię takie 'konkretne" podejście do problemu :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby on cię zdradził to chciałabyś z nim iść do łóżka? Po zdradzie juz nie ma życia. Gdybyś to wcześniej zakończyła a on się dowiedział ze było to kiedyś ale oprzytomnialas tooze by wybaczyć ale ty zerwała z kochankiem bo mąż się dowiedział. Nie ma szans uratować tego małżeństwa. On sobie pójdzie kiedy kogoś pozna i mię zatrzymasz go. Ty się lepiej rozejrzyj za kimś innym ale nie zonatym bo męża juz nie masz. Sama jesteś sobie winna. A robić z niego durniu umiałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta potrzebuje 4 zwierząt: - lisa w szafie, jaguara w garażu, tygrysa w sypialni i osła, który by za to wszystko zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Albo skończ te głupoty wszędzie wklejać albo dopisuj że o tego osła trzeba dbać, bo może sobie znaleźć inną stajnię :O Co zaś do meritum, to ja na miejscu męża autorki nie byłbym taki tolerancyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko zbadaj sie czy jakiejs CHOROBY nie podlapalas! niewiadomo z iloma jeszcze sie ten twoj kochas bzykal? zebys chroom nam tu nie roznosila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie linka do tego serialu brazylijskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna prawda tutaj
baby to tępe suki i koorfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna prawda tutaj dziś baby to tępe suki i koorfy XXX Nie wszystkie są takie ale Wy mężczyźni własnie takie wybieracie bo takie najbardziej Was "kręcą" a nie zwracacie uwagi na "porządne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a autorin nie ma! ma gleboko wanze rady bo to jest PROWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, to jest tak bardzo delikatna i wrażliwa sprawa, raniąca i trudna dla Ciebie i Twojego męża...Jeśli chcesz popisać na osobności zapraszam do kontaktu: aleksandra535@onet.pl. Pozdrawiam Cię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fundacja sychar pomaga w takiej sytuacji jest to fundacja katoilcka i pozostała ci jedynie modlitwa tu jest swiadectwo kobiety podobna w ktura była podobnie w twojej sytuacji bo to chłop zdradził https://www.youtube.com/watch?v=NXoE4D39L10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×