Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY JEST TU KOBIETA ktorej mąż ,facet pracuje w korporacji?jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość gość

Jak sobie radzicie z pracą waszego partnera w korpo? Czy widzicie jakieś plusy? Aha napiszcie na jakim stanowisku pracuje wasz partner i czy sa z tego jakies plusy?Czy raczej tylko minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja i mąż pracujemy w korpo. Nie rozumiem jak mam sobie radzić czy nie radzić? Z czym? Z pracą? Z konia spadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest do radzenia sobie albo nie radzenia z pracą w korporacji? Praca jak praca, mnóstwo ludzi tak pracuje i nie ma tym niczego wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prowokacja. Pytam bo mój maz pracuje w korporacji i ciagle go nie ma.Pracuje codziennie do piatej ,jak to w korpo i nieraz jeszcze nocami siedzi nad papierami,do tego ciągłe wyjazdy i delegacje. Wg was to jest takie fajne?Mamy male dziecko ,które ojca widzi tylko wieczorami i w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo ciezko, Obydwoje mamay prace, przyzwoite zarobki, dzieci w szkole i przedszkolu, nianke do pomocy i zajecia dodatkowe. Po cichu zazdroszcze rodzinom na mopsie, i 500+, ktore zyja skormnie, ale moga wychowac dzieci na ludzi siedzac w domu i porponujac im rozwijajace zabawy montesori z rolek po papierze toaletowym ze szlachetnej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój korporacja w Krk Pracuje 8 godzin dziennie może zacząć kiedy chce Żadnych delegacji i nachodzin Pracują sami faceci-inzynierowue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tez pracuje w korpo. Dobre zarobki, elastyczny czas pracy, mozliwsc pracy w domu. O 16 jest w domu, bawi sie z synem do 20 i potem siada do pracy. Chociaz nieraz przychodzi i od razu siada za kompa. Zarabia 8-9 tys. Może Twój mąż po prostu nie chce zajmowac sie dzieckiem? zanim urodziłam to mąż pracował zaraz po przyjsciu do domu a wieczory spedzalismy wspolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra.na jakim stanowisku zarabia sie 8,9tys miesiecznie w korpo?chyba w wawie i jak sie jest prezesem.Moj maz jest lekarzem a zarabia maks 4 tysiace z dyzurami w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8-9 szeregowy pracownik, ale najlepeij zarabiajacy w swoim zespole. Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes korpo to zarabia jakieś 50 tys a nie 8-9 :D u mnie w korpo tyle sie zarabia po 2 latach na szeregowym stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 4 tys netto to ja zarabiam, mam 25 lat i pracuje od 3 miesięcy :) normalne zarobki na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama pracuje w korporacji, uwielbiam swoją pracę.maz że mną wytrzymuje jakoś... Hm a może jest ze mną że względu na kasę;-) mamy dwójkę dzieci które na brak matki nie narzekają. Jestem kierownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamiecie ze w korpo sie tak zarabia bo moj kumpel pracuje w INTERIA portalu internetowym i zarabia sie malo z tego co mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałaś durna pindo ze to zależy od stanowiska jakie zajmuje? Jak pracowałam w wp brałam 8 na rękę. Poza tym jest korpo i korpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż pracuje w korpo i ma 11 tys brutto. Drugie stanowisko od dołu drabinki. Tak zarabiają specjaliści moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde jakie zarobki :D i większość to kierownicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiekszości nie kierownicy. ;-) tylko specjaliści. Nie trzeb być kierownikiem żeby lepszą kasę w korpo wyciagnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Ja pracuję w korpo w Katowicach i na wstępie dostałam 3500 brutto. To była moja pierwsza praca po studiach (finanse i rachunkowość) i nie miałam doświadczenia. Teraz awansowałam już dwa razy i mam 6200 brutto. Czy dużo? Dla mnie póki co wystarczająco. Do kierownika mi daleko, bo to stanowisko jest od paru lat obsadzone i nie wygląda na to by się coś miało zmienić. Mój mąż też w korpo, innym, w logistyce. Zarabia ok 7000 brutto ale nie wiem ile dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ja po 6 latach w korpo mam 6200 brutto w większym mieście niż Katowice, wiec spoko zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile zarabia ktos taki jak product manager w wp lub innym portalu?jak moglas zarabiac w wp 8tysiecy na reke?Skoro doswiadczony product manager w interia zarabia podobno 3,4 tysiace na reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy interia czy wp to korporacja? I od kiedy tam się dobrze zarabia?? Zwykły portal internetowy, budżetu to wielkiego nie ma na wynagrodzenia, skąd taki pomysł? Ja takie portale kojarzę raczej z kiepskimi zarobkami i nie jest to żadna prestiżowa praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie byłam product managerem. Nie wiem ile w marketingu zarabiają. Pracuje w it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale nie wmowicie mi ze w portalach internetowych sie kiepsko zarabia.Nie wierze ze tomasz lis malo zarabia w onet.onet to portal niemiecki i jest to Typowe wielkie korpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale nie porównuj Tomasza Lisa, który jest osobą publiczną, do swojego jakiegoś tam kolegi, o którym nikt nie słyszał i który zajmuje "superważne" stanowisko product managera :D Co on tam właściwie robi? Jakie ma wykształcenie, umiejętności? Bo wiesz, inaczej się płaci chłopaczkowi po marketingu, a inaczej np. informatykowi, który potrafi programować w dwóch językach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo padne....skonczcie medycyne lub prawo a nie chwalcie sie ze pracujecie w it i jestescie po informatyce.informatykow to u nas sie wysmiewa.znam dwoch programistow i to nie sa madrzy ludzie.wyslowic to sie nie umie ani ksiazek nie czytaja.od rana do wieczora tylko komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty taka łoczytana a wyśmiewasz ludzi za to jaki mają zawód? kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Programiści to po prostu inny profil, typ człowieka. Też znam jednego od dzieciństwa: za młodu dość antypatyczny, tępawy typ, ale jak do czegoś przysiadł, to drążył tak długo, aż się nauczył. Całymi dniami siedział przy kompie i został programistą:) żyje mu się dostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie doskonałe a takie tępe. O jej męża nie i sobie nie radzi. Kobieto jak chce się coś osiągnąć i dobrze zarabiać to niestety ale trzeba tyrać czasem na okrągły zegar. Mój jak rozkręcał firmę to widziałam go w niedzielę i to nie w każdą. Teraz też często wraca późno,wyjeżdża. I żyje,dałam rade choć naprawdę było ciężko,dwoje dzieci,moja praca. Nie było mowy o plotka z koleżankami,wyjściach. Jak się wyrwałam na dwie godziny do fryzjera albo do sklepu to było szczęście. Niestety zawsze jest coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio w portalach internet. Sie malo zarabia na stanowiskach innych niz dziennikarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×