Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety czy lubicie takich facetów czy nimi gardzicie? Tylko ja tak mam?

Polecane posty

Gość gość
Każdy facet chce być przez swoją kobiete podziwiany tak jest po prostu ewolucyjnie. xxxx Ewolucja to jedno, człowieczeństwo to drugie. Nikt nie musi podążać za naturą, nie musi jej do końca ulegać i słuchać, chyba, że jest na poziomie zwierzęcia. A ja nie muszę być podziwiany przez nikogo, bo nie zamierzam się żenić i płodzić dzieci. Wolę samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli ty szmata po wielu k****ach dalas szanse porzadnemu mezczyznie. Dla ktorego jestes jedyna. Och co za dar niezwykly heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wypowiadasz się jak typowy sfrustrowany facet. Jesteś sztucznie pewny siebie. Jakbyś uważał się gorszy ale udawał macho. Kompletnie żadna kobieta by cię nie chciała na związek. chyba ze jakas nieudaczniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx Przecież nie chce i nie szukam żadnej do związku. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Dzieci ani żony nie chciałbym mieć, bo takie życie nie jest dla mnie i wolę być wolny. Napięcie można rozładować wiadomo gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Więc jak napisałam w temacie ja tobą gardzę i z wypowiedzi wiekszosci kobiet tu one też. Jedyny szacunek jaki masz to ten który masz sam do siebie w głowie. Współczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz na mnie nawet pluć, rzygać, czy inne takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co bym miała to robic ? :D Ty tylko pięknie potwierdziłeś moją teorię że faceci tacy jak ty są nic nie warci. Chodza na prostytutki,*****aja sie po klubach i nie szanują kobiet więc nie są warci uwagi kobiety wartościowej, inteligentnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn jak nie szanują kobiet ? A prostytutki to po co są ? One się szanują, że tam są ? Chyba nie :D Ale są konkretniejsze bo sprawa jest jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartościowa, inteligentna kobieta to raczej mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Tzn jak nie szanują kobiet ? A prostytutki to po co są ? One się szanują, że tam są ? Chyba nie smiech.gif Ale są konkretniejsze bo sprawa jest jasna. " Nie mówie o prostytutkach. U nich kupujesz usługę więc muszą byc konkretne bo przecież nie przyszedłeś porozmawiac. Jej nie interesuje czy jestes inteligentny więc nawet nie musisz umieć rozmawiać jakoś ambitniej :). Tacy faceci własnie przez seks taki mechaniczny nie szanują kobiet. Obrażają je, źle traktują i uprzedmiotowiają. Przy spotkaniu z wartościową kobietą tylko się ośmieszysz i raczej nie zwróci na taka osobe uwagi. Dlatego w sumie dobrze że nie chcesz związku bo byłoby ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uwierz że wiele takich jest. Może obracasz się w nieodpowienich kręgach że takich nie spotykasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym skonczmy już te dywagacje :) Temat jest dla kobiet i to o ich opinie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie ma. A seks z prostytutką, czy kobietą w klubie nie jest złym traktowaniem ich, czy przedmiotowo, bo same tam po coś przychodzą. Więc można powiedzieć, że nie szanują się obydwoje. Ona jak i on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja nie o takim nieszanowaniu kobiet mówie!!!! Chodzi mi np o to że potrafisz do kobiety napisać szmato, lub ogólnie w tak pogardliwy sposob o kobietach mówić. To brak szacunku do kobiet. To że uprawia sie seks z prostytutką to brak szacunku obustronny tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha te co gadają że przeszłość nieważna same siebie usprawiedliwiają bo mają nieciekawą przeszłość godne pogardy puszczalskie zdziry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie napisałem do kobiety szmato. Pomyliłaś mnie z innym użytkownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem prawikiem jak pisałem o ciągotach masochistycznych, miałem doświadczenie wirtualne ale to dla mnie za mało. Większość kobiet nie chce takiego jak ja, bo mało jest kobiet dominujących lubiących femdom bazujący na fetyszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, gardę. Facet z taką przeszłością nie ma u mnie szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesli to nie ty dziś napisałeś to przepraszam widocznie pomyliłam cie z kimś innym. Nie wierzę żebys z twoimi poglądami i opiniami prezentowanymi w tym temacie nigdy przenigdy nie napisał gdziekolwiek o jakiejś kobiecie szmata, moze nawet w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmato powiedziałem może do swojej siostry, ewentualnie do jakiejś dziewczyny może w gimnazjum, czy podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powiedziałeś szmato do siostry??? Srać we własne gniazdo.... PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzywanie w dzieciństwie czy w wieku nastoletnim to częsty przypadek wśród rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i częsty przypadek ale szacunku się uczy już w domu. Jeśli facet nie szanuje matki, siostry, babci czyli najbliższych kobiet w rodzinie to nie dobrze wrózy na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwy facet ? tak gardzę ,nie mają tacy do mnie dostępu,ja nie korzystam z chętnych i oczekuje takiego samego podejścia ,dla łatwego są łatwe ,logiczne i sprawiedliwe,na *****czy mam wyjątkowe uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ktoś tu pisze że to tylko słowa,ja moje przekonania zawsze wprowadzam w życie ,nie mam rozdowojenia jażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwym facetem tak samo gardzą kobiety jak łatwą dziewczyną faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×