Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawda na temat pracy na Zachodzie

Polecane posty

Gość gość
Ehehe co gej. To zeby zostac w Polsce i dawac sobie rade trzeba miec jaja. Wyjechac moze kazdy glab, patolog i dzban. Jaki jest problem wyjechac w dzisiejszych czasach? No slucham cwelu z Nottingham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie w uk polskich smakow i zazdroscicie nam osrusy. Rosol tylko na robiony w pl sie liczy bo polskie kury sa najlepsze cwelu. Zryj risotta kotlety z papryki i popijaj tatra na dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj stary jest pedalem cwelu :D chlej szczochy znajomych i zryj ich kupe :D i skwarki BUAHAHAHA kolejny syf z plu :D poza tym sam bys cwelu nigdy za granice nie wyjechal, jakis pedal po prostu ci pomogl i zalatwil prace i pokoik inaczej nigdy sam w ciemno bys nie wyjechal cwelu wiec nie kazdy moze wyjechac i nie kazdemu wychodzi dlatego wracaja i ujadaja na kafe jakie to UK jest be :D cweeeeele nieudaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby kazdy mogl wyjechac to by polaczkowo sie wyludnilo w kilka godzin, cweeeelu. Poczytaj np co wypisuja w necie, te ciagle narzekania itd pedale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje wyjechac kazdy moze, ale poradzic sobie to juz nie, Ty sobie nie poradziles pajacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chu/ja kazdy moze cwelu, gdyby kazdy mogl wyjechac to by dawno kazdy spier/dolil z plu w podskokach. Posluchaj co polaczki gadaja i wypisuja. Jak to dobrze ze nie kazdy moze wyjechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzić sobie... Haha sorry ale jak patrzę jak radzą sobie moi znajomi w PL to dziękuje. Jako 25latka mam kilkadziesiąt tysięcy funtów na koncie, fajny dom, czesto podróżuje i mam dobrze płatną pracę (wszystko to bez pomocy rodziców, studia tez sama oplacilam). Ciekawe kto w PL może sobie pochwalić się tym samym. Znajomi? Mieszkają z rodzicami, rodzice im pomagają finansowo do 30tki lub dłużej, utrzymują ich i kupę przypadkowych wnuków. Laski polegają na facetach. Płaca nie jest adekwatna do kosztów życia nie mówiąc o rozrywkach. Poza tym polska mentalność i życie jakoś do mnie nie przemawia. Zacofanie i zawiść to domena polaczkowa. Eeee ja podziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:35 To ja, wzięłam pożyczkę na studia, i lubie mitomanic na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:35 Ta osoba pisze nieprawdę. Studia w UK sa bardzo drogie i nie da sie ich samodzielnie opłacić, bez pożyczki studenckiej lub pomocy rodziców. Płaca bardzo mało młodym ludziom bez studiów, tak, zeby nie umrzeć, ale nic nie mieć. Minimalna, ok 7 funtów. Jak sie komuś poszczęści to zarabia 10 funtow na godzinę. Z tego by opłaciła studia, rok za 10 tys funtow ? Hahah musiałaby nic nie jeść i mieszkać u kogoś za darmo. Pierwsza praca po studiach jest slaboplatna. Wsiura spała z bratem w jednym pokoju na wsi to UK wydaje sie jej cudowne. Miała nędzę w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno wiesz o studiach na zachodzie wuefisto :P Ty ich nie robiłeś , zonka nie robiła, corka tez nie .. Zadowoliles sie szkola nauki pchniecia kula i fikołkow :p Nie rozsiewaj plotek i podsuchanych rzomów przy tasmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma zone i corke ale tylko w simsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jak mądrują się osoby które ledwo skończyły podstawową ;) po 1 jak studiowałam to za studia płaciło się mniej niż teraz. Po drugie wzielam pożyczkę, to bardzo popularne i nic szczególnego (kto spłaca studia w trakcie studiowania? puknijcie się w łeb z tymi wyliczeniami :D widać jak znacie rzeczywistość). Tak pracowalam kilka godzin w czasie studiów bo kieszonkowe się zawsze przyda. Po 3 jak się kończy dobry kierunek to i pierwsza praca jest dobrze płatna. Ja rozumiem że do typowych polaczkow to nie dotrze ale serio mam to gdzieś :) wyliczajcie sobie dalej, chętnie poczytam ile (wg was) zarabiam i jak (wg was) niemozliwoscia jest spłacić studia samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w Norwegii od paru lat wyjechałam na głęboką wodę ale opiekował się mną norlink więc miałam jakąś wiedzę i obeznanie w podstawach, znalazłam prace, mieszkanie wszystko jak należy i chwale sobie ale każdy ma prawo do swoich decyzji, oczywiste jest to że odczucia zależne są od stanowiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×