Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawda na temat pracy na Zachodzie

Polecane posty

Gość gość
Bo ? Mieszka w PL ? :D I taki jest szczęsliwy, ze codziennie udowadnia to na forum ? Rozbawiles mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:58 Takich niuniek, ktore "nie mogły " sie uczyc nigdy jest dużo, rodzina i znajomi wkręcają je na rożne fajne posady. Tak jak w PL. Dla mnie to jeden c***j :D w PL przynajmniej jestem u siebie i nikt nie ma prawa patrzeć na mnie krzywo bo akcent nie taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by mu się powiodło na zachodzie to przecież nie wracałby do pl bo i po co? Ci co mieszkają w pl to ludzie bez szans na wyjazd. Nie znają języków, mają gówniane zawody nieprzydatne na zachodzie i brak im kontaktów. 96% polskiego społeczeństwa wegetuje na granicy biedy i ledwo wiąże koniec z końcem. Obłożeni kredytami, których nawet ich wnuki nie spłacą. Żyją ułudą życia bo brak im inwencji żeby coś zmienić. A reszta to ku/rw/y, złodzieje, politycy i księża. Im było zawsze dobrze bo żyją cudzym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:36 Dziwne rzeczy piszesz, ja tej biedy w Polsce nie widzę. To zależy od środowiska , w którym przebywamy. Sa ludzie ktorzy żyją bardzo biednie , i sa ludzie , ktorzy co drugi dzień chodzą do Louis Vuitton na zakupy, jeżdżą na super wakacje i maja piękne domy... Natomiast bardzo dziwne , ze w PL żyłaś w tej najbiedniejszej grupie społecznej a w UK srasz fiołkami. Jesteś prostytutką? Sutenerem? Handlujesz narkotykami? Czy mitomanisz jak reszta emigracji ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 Niuńka w Polsce żyła biednie i w UK żyje skromnie, ale smartfon ma, ciuchy na zmianę, stać ją na Gran Canaria , więc bazgrze tu jakie jest UK miodem i mlekiem płynące :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL złotowki leżą na ulicy. Trzeba je tylko podnieść. Tak tanio jak jest w PL to w uk nigdy nie będzie. Bo PL to duma, bogactwo, kultura i setki lat tradycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulicy w plu leza psie gowna a nie zlotowki i nie wiedza w ktora dziure wskoczyc bo tyle tych dziur jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam smartfona aaaa w UK jest wspaniale jadę na Gran Canaria all inclusive aaaa Kocham UK zaraz sie zesram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w pl bida z nędzą. No chyba że jesteś kur/wą, politykiem albo duchownym. Żal mi was polaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam sobie ąbre na łbie i pożyczyłam samoopalacz od angielskiej koleżanki, jestem pięknie pomarańczowa aaaa umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Byłam na zachodzie 11 lat , cały czas wiedziałam że wróce do kraju. Trochę Anglia(2 lata) potem Holandia (3 lata) na końcu Niemcy. Pozwiedzałam ale przystosować się nie umiałam, tęskniłam. Od roku jestem w Pl z mężem i córeczką kupiliśmy domek bez kredytu i dobrze nam się żyje, niczego nie żałuje. Buziaki i więcej kultury co nie którym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej paroowy czy pazdzierza z 16.36. Wyobraz sobie tlumoku ze mi sie powiodlo w uk. Zarobilem od uja kasy ktorej ty nawet na oczy nie widziales i dlugo nie zobaczysz. Bylem tutaj kilkanascie lat, moglbym jeszcze kilka tutaj pobyc, ale po co? A teraz wracam sobie do mojej kochanej Polski. Spoko co? Juz ci zylka skacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa nie zobaczy nikt takiej kasy bo jej po prostu nie bylo bo od razu przechlawales cala wyplate :D cwelu bajkopisarzu, a podobno wrociles ponad rok temu :D tak cwelu, wszyscy umieraja z zazdrosci :D bo to wielki problem wrocic no ale ktos komu wyszlo nigdy tego nie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przekochana Polska" jakbys tak ja cwelu kochal to nigdy bys nie pomyslal o wyjezdzie z niej, cwelu. Musialo byc jednak cos z nia nie tak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnei, tak bylo z***biscie w Polsce a palnat wyjechal. nie powidolo sie i narzeka teraz ze inni sa za granica. zawistne polactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy emigranckie polaczki to zawsze narzekaliście i zawsze wam było pod wiatr w naszej PL. Zniszczyliście każdy system od krola Artura, kolonie zamorskie, przez dyktaturę Churchilla do dzisiejszego kapitalizmu. Nie ma kraju z którego bylibyście zadowoleni. Dziś niszczycie UK chociaż żyjecie dzięki ich benefitom. Ale co wam jeszcze zostało jak już wszystko sp/ier/do/li/liliście? Niewolnictwo pańszczyźniane dla angielskich kapo-pracodawcow. Co za ku/rwa wredne me/n/dy londynskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tlumoku eebany twoje teksty to tylko kopiuj/wklej. Ale czego sie mozna spodziwac po fizolach na wygnaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze twoja znajomosc historii to nei wiem na cyzm oparta, widac zes debil niedouczony po drugie nei wszyscy mieszkaja w UK a jesli mieszkaja i pracuja to nie korzystaja z benefitow tobie jest wszedzie zle, bo w Polsce ci bylo zle to wyjechales to UK, a tam tez ci bylo zle, bo ciagle piszesz jak tam fatalnie niedouczony pijaczku, a teraz zle ci w Polsce bo swoj jad wylewasz dzien w dzien 1500 razy piszac pierdolone bzdury idz do roboty cwoku i nieuku! a kysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwele, pisze wam kolejny raz. Tutaj ma na was wyeebane kilka osob, i pamietajcie urwy, nie chcemy was widziec w Polsce. Bo taki odpad nie jest nam do niczego potrzebny, pozniej tylko sa problemy z wasza utylizacja. A teraz marsz zajcowac na tasmie, a to juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pudlo bo mi w PL bylo i jest dobrze a uk sluzyl zarabianiu kasiory na angolach, cel wykonany wiec zyje teraz w PL jak pan. Gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie osob, tylko cwelonych gowien jak juz, takich jak ty. Piszacych w tym samym stylu i uzywajacych dokladnie tych samych tekstow jak ten tekst o reklamowkach BUEAHAHAHA kto normalny mogl wymyslic cos tak posranego? Po prostu opisales cwelu swoj dobytek ktory zmiescisz w jedna reklamowke. I nie, cwelu, nikt ci nie zazdrosci tego ze gnijesz czy bedziesz gnil w syfie plu, gdyby tak bylo to by wracali ci co tak zazdroszcza, jednak nikt normalny wracac nie chce a malo tego, z tego co wiem to wielu planuje wyjazd. Wracaja tylko mieczaki ktorzy musza bo np stracili prace albo ci co tesknia za mamusinymi kotlecikami :D zryj kal cwelu, znowu zostales totalnie zniszczony wiec musisz znowu na jakis czas przestac opisywac swoja nedzna wegetacje i szczycic sie tym gownem, ale nie rob tego bo mamy niezla beke z debila, dzieki za ta rozrywke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabianie kasiory na angolach? To oni zarabiali na tobie, oni gnili w biurach a ty na tasmie, na stojaco po 12h dziennie :D rzucali ci minimalna a ty sie cwelu cieszysz i myslisz ze na nich zarobiles :D idz liz jaja chlopowi BUAHAHAHA :D w tym jestes cwelu najlepszy, a no i w wymyslaniu bajeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dzieci, dzieci ;) Ja przez 15 lat mieszkałam w PL, potem 11 w UK. Teraz jadę na kilka lat do Kanady i potem plan jest taki że do NZ. Do PL nie wracam bo nie podoba mi się tam, nie wiem co mialabym robić w takim nudnym kraju pełnym Polaków, narzekania i zawiści. Jak komuś to pasuje to ok, ja w PL nie mam nic do czego mogłabym wrócić. To nie chodzi o kasę tylko o mentalność i nudę po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Zgadzam sie z wypowiedzia powyzej. Nie o kase chodzi, tylko o ta zasciankowa zawistna mentalnosc i yntslowe zacofanie. Wszystko co nie wbija sie w bardzo waskie ramki jedynego slusznego modelu egzystencji (katolik, slub, 2 dzieci przed 30tka, budowa domu, polozenie sie trumny po 35tce, nianczenie wnukow przez reszte zycia) jest uznawane za odchyl. Nie dziekuje, nie chce tak zyc. Wolalabym byc biedna za granica (choc mi to nie grozi) niz bogata w PL. Ale jak komus ten model zycia odpowiada i teskni za kotletami i rosolem mamusi to prosze bardzo. Jest wolnosc wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio za granica nawet nie znasz smaku dobrych kotlecikow i rosołu. I kiełbasy z ogniska tym bardziej, pycha. Tylko musisz wpiepszac hamburgery w zgniłym kapitalizmie posrod ciapatych i uchodzcow. Ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, dzieci z pgru miały bidę w PL :D Usuwają negatywne opinie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla teskniacych sa polskie sklepy ale skad masz to cwelu wiedziec skoro za granica nigdy nie byles i nie bedziesz. Dlatego zzera cie cwelu zazdrosc ze inni mieli jaja i odwage zeby wyjechac. I dlatego ze radza sobie doskonale za granica. A ci co sobie nie radza to wracaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:13 Te polskie sklepy to sa po c***ju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa i co masz w tych polskich sklepach w uk? :D masz rosół, golonke, wedzonego wgeorza lub smalec ze skwarkami swinio? My w pl mamy Ha ha co za przegryw chwali sie niewiadomo czym:D idz chlac tatre na dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz lepszego żarcia niż skwarki czy rosół? Jeśli dla ciebie objadanie się tłuszczem pod różnymi postaciami to jakieś luksusy to może zamknij japę bo aż wstyd czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×