Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawda na temat pracy na Zachodzie

Polecane posty

Gość gość
My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Np Solaris Pesa KGHM Orlen setki pałacy i ogrodow. Minie 1000 lat a wy londynskie cepy nie potraficie porzadnego flatu wybudowac - wstyd mi za was. Miałem pecha odwiedzic ten śmieszny kraik jakim jest UK, ale błąd już naprawiony. Kaska zarobiona. Jestem teraz dumnym Polakiem. Poddanym Jego Królewskiej Mości Prezydenta Andrzeja Dudy. I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjazdy nigdy się nie opłacały. Zostawiasz rodzinę, żyjesz w upokarzających warunkach. Co innego emigracja. Wyjeżdżasz, wiedząc że nie wrócisz, a więc żyjesz zupełnie inaczej. Zabierasz rodzinę, urządzacie się. Tylko nie wszyscy to rozumieją. Nie wszyscy potrafią żyć bez zazdrości sąsiadów, bez polskiego dorabiania się, a później szpanowania, czegóż to się jeden z drugim nie dorobił. Ale można, tylko polactwo trzeba z siebie wyrzucić. Wielu się udaje. Inne niemoty wypisują żale na forach, jak to ciężko. Tych akurat mi nie żal. Niedopasowani do życia - ich sprawa. Niech się całe życie męczą, jak chcą, jak nie potrafią zwyczajnie po ludzku żyć. Bo emigracja nie jest dla wszystkich. Ale niektórzy potrafią emigrować i osiągnąć bardzo dużo. Wystarczy chcieć i potrafić trochę swoje życie zaplanować. A nie tylko eurak do euraka, eurak do euraka, eurak do eraka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiacie 5000zl na Zachodzie ? :D OK. Odejmijcie 2000zl na mieszkanie. 1000zl na rachunki. 1000zl na żarcie (tam jest drożej). Zostaje wam 1000zl. Rządź sie zagranica za 250 euro Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wasze duże osiągnięcia hahah to mitomanizm w czystej postaci "ktoś moze bardzo dużo osiągnąć " Hahaha Ktoś moze, ale jak nie jest z Europy Wschodniej. Byłem , zobaczyłem, zgarnąłeś kasę w UK jak jeszcze było mozna nie będąc szczurem i jestem w Polsce. Btw no oczywiście , ze trzeba znać język jak sie jest zagranica :D ale nikt wam nie będzie sie kłaniał do stop ze szacowna poleczka nauczyła sie języka , to jest wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*szanowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beka nieprzecietna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy potrafią żyć bez zazdrości sąsiadów, bez polskiego dorabiania się, a później szpanowania, czegóż to się jeden z drugim nie dorobił. x Tak było w twoim zapijaczonym PGRze cwelu? Lol:D moi sasiedzi w PL sa bardziej ogarnieci niz angielscy. Angole w ogole nie maja inwencji i fantazji. Widac to po domopodobnych nieotyknowanych ruderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5000 w Londynie buahahah nawet Mer tyle nie zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK ma jeden z najwyzszych pkb na glowe na swiecie, gospodarka UK wciaz jest jedna z najsilniejszych i najlepszych, ba! nawet funt mimo spadku jest NAJSILNIEJSZA waluta na swiecie! a ty pie/rd/olisz idiotyzmy jak tu kazdy bieduja za 1k funtow??? Warto zebys sie co nieco douczyl/a. Moze UK ma jeden z najwyzszych pkb na glowe, ale wiekszosc to holota i pracuje za minimalna / nieco ponad :D nie ma sie czym podniecac , ale Polacy byli calkiem bez kasy w PL i pojechali do UK maja to do siebie , ze lubia fantazjowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z godziny 13.55 swiete slowa/ Odkladanie i szpanowanie rpzed sasiadami to glownie ciemniakom w glowie. Bez kwalifikacji chca zarobic tyle by poszpanowac kilka lat w POlsce: Zalosne!! Ty pedale ktory tu ciagle jadem plujesz. Ty nie musisz wstawac do pracy? Ty przerwy nie masz, Tak cie to sieszy ze ktos na zycie zarabia p******y zerusie??? Ty sie wlasnie zastanow gdzie ty bedziesz za kilka lat. Na cmentarzu bo zani ci diagnoze dadza na chorobe i doczekasz swojej zasranej klejki to juz raka bedziesz miec. Chyba ze cie wczesniej zolc zaleje! Lec na usg watroby p******y chlopatasiu z kurzym mozgem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglupy mysla ze tylko jedna osoba tu pisze :D ale beka :D wielkie czarne gowno leci wlasnie do waszych zacofanych falszywych i paskudnych ryjow qrwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje goeno pslancie ?? Zarrles kaszankę ?? Ty jesteś zacofany bo wkolo to samo tu piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu też piszę i nie jestem bingolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pozytywnej opinii na temat uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy emigranckie polaczki to zawsze narzekaliście i zawsze wam było pod wiatr w naszej PL. Zniszczyliście każdy system od krola Artura, kolonie zamorskie, przez dyktaturę Churchilla do dzisiejszego kapitalizmu. Nie ma kraju z którego bylibyście zadowoleni. Dziś niszczycie UK chociaż żyjecie dzięki ich benefitom. Ale co wam jeszcze zostało jak już wszystko sp/ier/do/li/liliście? Niewolnictwo pańszczyźniane dla angielskich kapo-pracodawcow. Co za ku/rwa wredne me/n/dy londynskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepisuj tego co jakiś mądry człowiek napisał w odniesieniu do pl. Zaklinanie prawdy nic ci nie pomoże. 3.000.000 Polaków wyjechało z tego polskiego eldorado i ani im w głowie powrót. Wracają nieudacznicy, którzy sobie nie radzą ani w pl ani tymbardziej na zachodzie. Takie polskie bingole na garnuszku u mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy na zachodzie to pięć lat pracy w pl. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy w PL to jak rok pracy mna zachodzie. Bo w pl zycie jest tansze. Za najnizsza pracuja tylko ukraincy. Wyjechaly nieudaczniki co mialy dwie lewe raczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś moze bardzo dużo osiągnąć " Hahaha Ktoś moze, ale jak nie jest z Europy Wschodniej. xxx Twoja wypowiedz wskazuje na to ze w twoim srodowisku to niemoliwe, a nie ze ma to cos wspolnego z pochodzeniem. Wszyscy moi polscy znajomi maja brytyjskie doktoraty lub magisterium (no tak, wiec jezyk tez znaja niezle:-) i pracuja w UK na uczelniach lub w pracy zgodnej z kawalifikacjami. Da sie. Nie rozumiem tylko co w tym niezwyklego. Pracuje sie, zdobywa kwalifikacje a potem prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi tu o srodowisko, ale swiat w jakim wszyscy zyjemy. Mozesz tu fantazjowac , pomarzyc dobra rzecz ;) ale fakty sa takie, ze miejscowi traktuja imgrantow gorzej. Mozna przelamywac stereotypy ;) ale widac roznice jak traktuja Brytyjczykow, swoich a jak Polakow i inne bydlo z Europy Wschodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, ty zyjesz w innym swiecie niz ja. My znamy biegle angielski, mamy doktoraty i pracujemy w zawodach wymagajacych wysikich kwalifikacji. W naszym srodowisku nie jest sensacja pochodzenie danej osoby, brytyjskie, polskie, chinskie, marsjanskie. Nikt na to bie patrzy, bo trzeba zatrudnic osobe o wlasciwym profilu zawodowym i nikt sobie na durne uprzedzenia nie moze pozwolic. Widac ze takowe nadal istnieja w innych srodowiskach. Ale osiagnij to co opisane, zobaczysz wtedy co jest mozliwe i wtedy pogadamy, bo na razie dyskusja nie ma sensu. Ty chcesz przeciez wierzyc, ze to zli Anglicy sa uprzedzeni do wspanialych Polakow i z zadrosci takie bariery im stawiaja. Znacznie trudniej sie przyznac przed samym soba do kiepskiej znajomosci jezyka i braku odpowiednich kwalifikacji. Bo wtedy trzeba by bylo cos ze soba zrobic, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK ktos lubi byc robiony w c***ja , 5 X wiecej placic i zarabiac gowno to UK jest odpowiednim krajem Zawsze mozna przyszpanowac ajfonem , oczywiscie na kontrakt, i impresskami z Murzynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:30 W naszym srodowisku nie jest sensacja pochodzenie danej osoby, brytyjskie, polskie, chinskie, marsjanskie. Nikt na to bie patrzy, bo trzeba zatrudnic osobe o wlasciwym profilu zawodowym i nikt sobie na durne uprzedzenia nie moze pozwolic. Zebys sie nie zdziwila :P obgaduja cie za plecami i smieja sie i to nieźle. Biegla znajomosc jezyka.... Hahaha chyba sie rozmarzylas. Wiesz co to znaczy biegla znajomosc jezyka? To troche wiecej niz pogadanie sobie z miejscowym :P Marz, pomarzyc dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:30 Osiagac nic w uk nic nie musze ani nic nikomu udowadniac bo w Polsce mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" mowimy biegle po angielsku i robimy super kariere " Czytaj " Zarabiamy 1300 funtow , wchodzimy Angolom w doope i jakos sie dogadamy po angielsku " Hahahahaha emigracyjne smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wystarczy po angielsku biegle mowic, trzeba tez pisac biegle hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwieksza beka z matołów chwalacych sie "zyciem" i "zarobkami". Sieroty. W duzym polskim miescie zyje sie bardzo dobrze. Na Londyn pchaja sie samobojcy / k****y / zlodzieje, reszta Anglii to wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy na zachodzie to pięć lat wytężonej pracy w pl. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do UK wyjezdza sie po to, zeby ja wydoopczyc, jeszcze ci dobrze zaplaci, a pozniej mozna wracac do naszej pieknej Polski i cieszyc sie zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, sa kraje znacznie piekniejsze do Polski z lepszym klimatme, w ktorym zarabia sie lepiej i zyje sie lepiej a ty wkolo o Anglii i najnizszej karawowej nawijasz, a napisz jakie sa minusy zycia w Polsce to sie tego nazbiera; Jest jeden zasadniczy, rzadzi PIS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×