Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nickkk

Związek na odległość, problemy

Polecane posty

Gość Nickkk

Jestem w związku na odległość. Kiedyś ktoś mi powiedział ze taki związek ma dwie drogi: albo skończy się to drugie, albo w mniej przyjemnym przypadku to pierwsze. Brakuje mi bliskości, przytulania, seksu i przede wszystkim rozmów. Jesteśmy już razem dwa lata, ale to nie jest tak, ze nagle zacząłem mieć wygórowane oczekiwania, ona po prostu już nie dzwoni tak często i nie pisze do mnie tak często jak na początku. Czuję się sfrustrowany, smutny, nie mogę patrzeć na inne pary, nawet takie w telewizji, czuje ze jestem samotny. Co robić? Ja w tym wszystkim bardzo ją kocham i zależy mi na tej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnego dnia spotkasz na miejscu fajną dziewczynę i tak zakończy się Twój związek na odległość. Miałam dokładnie tak samo jak Ty, 5 lat tak trwałam do czasu aż przypadkiem nie spotkałam obecnego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickkk
Łudzę się ze ochroni mnie to, że nigdy nie przyciągałem dziewczyn(przynajmniej tych co mi się podobały). Natomiast bardziej interesuje mnie co mogę zrobić, by ratować obecną miłość, bo gdy jesteśmy blisko to czuje się cudownie. Ale przy dłuższej rozłące jestem bardzo przybity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmniejszyć odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×