Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podsumowanie Roku

Wydarzenia Roku 2016 na ERO

Polecane posty

Gość Podsumowanie Roku

Jako że zbliża się wielkimi krokami koniec bieżącego roku, wypadałoby zgodnie z coroczną tradycją zrobić przegląd wydarzeń. Jakie charakterystyczne zdarzenia wyróżniły się na ERO? Jakie skandale? Miłostki? Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorre   Tematte
Analogiczny temat za 2015 dość szybko się rozrósł, a ludzie wylistowali dość sporo śmiesznych wydarzeń. Zaś ten rok w moim odczuciu był niezwykle jałowy. 3 zauważalne rzeczy mogę wymienić, lecz one nie są niczym nowym, a kontynuacją ubiegłorocznych trende - Petrov, niemniej jednak czuć że prodżekt gaśnie - Gęś (Świn i reszta bydła), spam cały czas o tym samym natężeniu - Exodus kolejnych zarejstrowanych nicków (przejście pod nieloga, olanie całkowicie foruma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciotki zmalały do zera:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek      81
Penis mi zczerniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciotki to zera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz im to z niebieskiego profilu wylogowana ściero :P🖐️ Wydarzenia ero? odejście Wilka opowiadanie Imperium, po którym zrobił się syf wywalenie prywaty przez Jacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy kochaliśmy imperium👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacuś wychlupał o Pewnej jeszcze w 2015 roku, a Wilk odszedł nawet wcześniej, nie wiem czy nie pod koniec 2014. W 2016 nic się nie działo, może poza odejściem Androgena - do dziś nie wiadomo, prawdziwym czy sfingowanym - oraz postępującą paranoją Ciotek i Krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy bo ja nie :D:D Szamberium waliła się z każdym aż mąż się dowiedział, co w domu trzyma.Czy to coś jakiegoś choróbska lub Aids nie ma :O:O Larwa, darmozjad i pasożyt nawet za Wolfa się zabrała :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki w porównaniu z kórestfem pewnych pań z Forum mają kryształową reputację. Prawda Imperium? Wilk i Koke chyba zahaczyli o twój port skarbeńku 😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Wilk odszedł? W 2016 jeszcze pisał. Zniknął po opowiadaniu Konczipy. Suchej nitki na nim nie zostawiła ale adoracja jej odpowiadała ;) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pieprzę :D drugi rok opowiadanie Imperium wydarzeniem roku. :D [oklaski, ukłon, morze róż opada na scenę, kilka idiotek i ograniczonych umysłowo próbuje rzucać zgniłymi jajami, recenzje dyskusyjnie niespójne] Kocham Was. 👄 4Imp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Wilku mowa :D:D:D Agnieszko jak pojemna jest twoja słodka różowa dziurka? wstyd mieć taką matkę co dopiero żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki s**********y jak reszta, zostało parę najzagorzalszych przegrywów co tu będą zawsze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyną idiotką ograniczoną umysłowo jest Aga z Sopotu wulgarna rozwiązła rozwódka z dzieckiem uganiająca się za sławą na ero. trzeba mieć niezle nasrane pod kopułą, żeby brać się za capa Wolfa. ale jak się nie ma co się lubi..... mam nadzieję, że toaleta po wszystkim była czysta żadnego DNA Amsatff nie zostawił? lub Inuś? 🖐️😴 inesso red imperium:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy p*********e, ostatnie posty Wilka są z 16 lutego 2015 r. Przez to hejtowanie postradaliście całkiem poczucie czasu, p****ańce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze będzie nowy, in spe, karuzela i awaria. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamberium, Nowy, Kuszydło, Niestała będą siedzieli w ty gnoju do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny, In, Kusza, Nowy, Srajuś z pomarańczy :D Cynik ,Muchozol, Inessa,Niestała, Awaria będa tu zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chyba że ciebie wcześniej szlag trafi i ta gnojówka której narobiłeś na forum się skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała       czytaczka
Nieskromnie napiszę że wydarzeniem roku jest napisanie przeze mnie 12 tysięcy bezsensownych postów i wklejenie 18 tysięcy linków do piosenek których nikt nie słucha ;-) Ktoś mnie przebije ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In spe plujacy jadem po banie na arce i wparowanie zonki Android zakonczone surowa samokrytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ     Dobra  Dupa
gość dziś Wilk odszedł w 2015 roku, dokładnie pod koniec sierpnia, coś bliżej o tym wiem akurat ;-) Jacuś o Pewneej tez wywalił w 2015 albo i nawet wcześniej chyba, bo już prawie cały 15' nazywany był konfidentem i malarzem ścian:classic_cool: Wszelkie wpisy Wilka w 2016 r to podszywki, których sie pomnożyło, jak Wilk dostał pierwszego bana na nick. W 2016 rzeczywiście nic tu absorbującego się nie działo. Jedyna bardzo zauważalna rzecz to to że ludzie przestali się logować albo rzucili to miejsce w peezdu, bo faktycznie zrobiło się o wiele puściej, niż było choćby rok temu, a i rok temu na jakieś tłumy narzekać nie mogliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DocPro
niestała czytaczka dziś ja słucham 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonka Androgena jak się pojawiła to najpierw pytała o Imperium :D I jej męża sponsora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku Gucio 66 latający za Pewną, stary dziadu z dorosłym synem i wnukami to podszyw Czytaczki :D:D tyle lat tu siedzisz i stękasz bijąc konia a podszywa dziadu nie rozpoznasz :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opustoszenie forum do paru nicków, które będą pisać nawet same ze sobą jak będzie trzeba, zresztą już bywa, że mówią do siebie chyba🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ     Dobra  Dupa
Aha i legendy o Imperium Osmańskim...yyy...Sopockim powstały w 2015, chyba jakoś na początku, a nie w 2016, więc też to nie jest deal tego roku. Urwał jego mać, faktycznie 2016 był tutaj po maxie jałowy skoro przywoływane są casusy z końcówki 2014 i z 2015 roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha Widmo Świn cały czas tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dópa Inessa już pisała w 2014, Red w 2015. Szambo ma kilka nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×