Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość Elfka86
Hej moje dzisiejsze menu: sniadanie 2 kromki chleba pelnoziarnistego z maslem bazylia jajkiem i szczypiorkiem, drugie sniadanie banan,na obiad planuje rybe z piekarnika z dwoma ziemniaczkami a na kolacje salatke z jajkiem kukurydza i brokulem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Wróciłam ze spaceru i jeszcze pokreciła hh i wyszła prawie godzinka. Teraz czas na 2 sniadanko, póżniej sprzatanie i gotowanie. Pogoda cudna to jeszcze pranie powiesiłam , rower stoi dalej w garażu i chyba poczeka do wiosny bo juz jutro ma padać u nas, chociaz mam nadzieje, że prognozy się nie sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------------------01.03 - Lato za pasem 164cm(84,5) cel 58kg Marina76 (82.0) cel 60kg Ardo 73cm (63.1)cel 57kg Baaaasia 180cm (83.5)cel? Basii 165cm (65)ce l? Czanka 165cm (69.5)cel? Edziaaaaaa 152cm(53)cel45kg Elcia44 172cm(120,10)cel 79 kg Elfka86 165cm (89)cel 65kg Elka42 170cm (73.6)cel 65kg Fiale 177cm (77.9)cel 65kg Goscmyszka 173cm (107.9)cel 72kg Gosckinia 160 cm(83)cel? Jakobina 169cm (100.5)cel 65kg KKKaczucha 158cm(59)cel 52kg Mała88x 155cm(90kg)cel? Meliskaaa 164cm (94.6)cel? Misialina55 172cm (60)cel? Parasole 173cm (77.4)cel? Pola39 Pppkkk 178cm (85)cel? Sabinka10 15cm(78)cel55kg Ssmanka 175cm (105)-cel 68kg ZielonaPap89 163cm (71.4)cel-55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziaaa i Sabinka dopisalam wasze wagi))) no to ja powiem ze tez mam problemy z kręgosłupem,w tamtym roku dostałam zaszczyki prosto w kręgosłup,lezalam pod taka maszyną i pan doktor robił zastrzyk dokladnie w to miejsce gdzie jest problem..i pomoglo ,jest dużo lepiej...jakobina ja nie mieszkam w Polsce i u nas pierwsza oplata to 60-70€ a potem miesięcznie to 20€ a w innym 30€ i placisz nawet jak nie chodzisz ,latem np. nas nie ma prawie miesiąc a płacić trzeba..a ja obawiam sie jeszcze ze nie dam rady...i czekam jak będą dwie cyfry na wadze))) to wtedy rusze))) idę robic obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Jakobino to dość drogi interes zapłaciłam na receptę 398 zł ale trudno przedyskutowałam to z mężem i się zgodził bo widzi jak się męczę, on też ciągle walczy z dietą bo jest po operacji tętniaka rozwarstwiającego aortę i musi trzymać odpowiednią wagę. powiem Ci że jestem mile zaskoczona efektem nie mam w ogóle apetytu jem tylko po to aby znowu ten metabolizm się nie spowolnił i wystarczają mi małe porcje, może porozmawiaj ze swoim lekarzem odnośnie tych leków też masz wysoką wagę , może pomóż sobie troszkę tak jak ja.No i od środy 1,9 kg na wadze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Laski zrobiłam te racuchy- mi smakują - 150gr twarogu -1 jajko -starte jabłko -3 łyzki otrąb lub mąki -szczypta cynamonu i sody Smazyłam na teflonie na łyżce oleju kokosowego- nie są słodkie to posmarowalam po upieczeniu miodkiem- pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Kasia to drogie te tabletki ale przynosza jak widac rezultaty. Chociaz nie masz apetytu to staraj się jeść . Ciekawe jak długo je trzeba brac i co bedzie gdy sie odstawi. Na ile wystarcza opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Elcia- a na co był ten zastrzyk? Na złagodzenie bólu czy coś? Ja sobie nie wyobrażam żeby ktoś mi między kręgi igłę wsadzał :o Bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze na telefonie z pomocnikiem .. bo szybciej . i jest zaszczyk .. ((( a nie zastrzyk .... ja dostalam zastrzyki))) sorki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato za pasem
a ja po badaniach i wizytach lekarskich...rtg wyszło super :) usg piersi również, guzek który mam od lat nie rośnie, nie zmienia się, więc nic tylko cieszyć się, mam tylko jeszcze powtórzyć mamografię bo robiłam już ze dwa lata temu a ponoć po 40-tce dobrze robić tak raz na dwa, trzy lata...no to trzeba będzie zrobić...badań z krwi wyników jeszcze nie mam to nie wiem co tam wyszło... laryngolog powiedział,że chrypa prawdopodobnie z kataru, dał mi jakieś leki i mam przyjść jakby się po nich nie poprawiło...co do stawów, nie mają związku z katarem i niestety muszę odwiedzić reumatologa :)jeszcze jeden lekarz- o mamo :) no cóż, na razie poczekam na te wyniki z krwi i zobaczę co powie internista...u mnie pogoda już się zepściła, już pada....co za beznadzieja z tą pogodą, co zaplanuję jakiś wyjazd weekendowy to leje!dlatego na wakacje to tylko jeżdżę za granicę bo tak mnie wkurza ta nasza polska pogoda! a tak a propo wyjazdów za dwa tygodnie planuję wypad do Francji Włoch i miałam ciche marzenie że coś schudnę a tu mi waga w górę idzie ;) co za pech :) ... a kręgosłup widzę, nie tylko mnie szwankuje :) w ten beznadziejnie deszczowy dzionek ogarnęłam sobie łazienkę i jeszcze mam w planie wypad do szpitala ...i byczę się dzisiaj :) na obiad miałam warzywka przeróżne polane odrobinką masełka z bułką tartą...co na wieczór zjem nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu sie zablokowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Tak Ela wiem,że drogie opakowanie starcza na 1,5 miesiąca więc na pewno jeszcze jedno opakowanie będę musiała zakupić, jeśli będzie fajny efekt to kupię jeszcze raz, ja muszę dojść przynajmniej do 70 kg , miałam bardzo duży dylemat co do tych tabletek bo i drogie i wiadomo chemia, ale cóż nie mam tak silnej woli aby schudnąć samej , później zobaczymy trzeba się pilnować aby nie było efektu jojo bo w tym temacie to jestem najlepsza. Z drugiej strony dobry motywator to cena. Nikogo nie namawiam, ja przed zakupem szukałam jakiś opinii na forach o efektach i niestety jest to tak nowy lek, że niewiele znalazłam, więc będę wam pisać o swojej walce i efektach może komuś się kiedyś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Lato to super,że wyniki ok U mnie też już leje wrrrrrr i od razu humor siadł. Kasia pytam o te tabletki , bo mam koleżanke otyłą ale nw bo ona nawet jak ma leki przepisane to je ogromne ilości i nic jej nie pomaga , tak że pisz o wynikach. Z drugiej strony to może jakby wydała 4 stówy to by się 2 razy zastanowiła zanim cos zje tzn nie zje tylko pochłonie- kiedys z ciekawości policzyłam jej kalorie z jednego dnia to wyszło prawie 4000. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Z tyn zdrowiem to masakra Do tych wszystkich badań to trzeba mieć... zdrowie :D Tyle lekarzy, chodzenia, leków i zmartwień :o A z wiekiem niestety tego coraz więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja dzis w lepszym humorze bo wczoraj mialam dola, i diete dzis super trzymam ,nie licze kalorii robilam to kiedys ale jakos nie mam teraz czasu, Starem sie jesc male posilki co 2-3 godz, Dzis u mnie tak 3 wafle ryzowe, z bialym serkiem i pomidorem Banan Musli z danio i blonnikiem witalnym Omlet z warzywami Jablko( wiem ze powinno sie jesc owoce do poludnia ale jakos tak nie mialam pomyslu na ostatni posilek) A co do kregoslupa to widze ze nie jestem sama tez mnie czasem boli, A mam pytanie jakie sa obiawy rwy kulszowej, bo mnie od jakiegos czasu boli w oklolicach prawego biodra, ale bylam u ortopedy i stwiedzil ze biodra mam zdrowe i mam sobie szukac przyczyny gdzie indziej, musze zrobic jeszczr usg brzucha, Nie mam pomysłu co to moze byc, nosze na tej stronie malego ale nie wyfaje mi sie zeby to byla przyczyna. Elcia dzieki za wpisanie do tabelki, ale przy okazji popraw prosze wzrost 155cm Ok mlody śpi to ide poprasowac ,Dobrej Nocki Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Hej u mnie znow dzien zaliczony na 100% dietowy. Kasiu Mysle o tych tabletkach skoro 1.5 miesiaca maja starczyc to nie ma takiej tragedii. Zastanawiam sie nad jednym opak. Tak aby zejsc z tej 9 latwiej by bylo cwiczyc i sie wiecej ruszac. Tez szukalam info w necie i znalzlam w pdf ie dobrych kilka stron o skladzie itd przeczytam. Choc troche sie obawiam ze jak szybko sie chudnie to skora może nienadazyc sie kurczyc. Narazie mysle. Lato cieszę sie ze wyniki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------------------01.03 - Lato za pasem 164cm(84,5) cel 58kg Marina76 (82.0) cel 60kg Ardo 73cm (63.1)cel 57kg Baaaasia 180cm (83.5)cel? Basii 165cm (65)ce l? Czanka 165cm (69.5)cel? Edziaaaaaa 152cm(53)cel45kg Elcia44 172cm(120,10)cel 79 kg Elfka86 165cm (89)cel 65kg Elka42 170cm (73.6)cel 65kg Fiale 177cm (77.9)cel 65kg Goscmyszka 173cm (107.9)cel 72kg Gosckinia 160 cm(83)cel? Jakobina 169cm (100.5)cel 65kg KKKaczucha 158cm(59)cel 52kg Mała88x 155cm(90kg)cel? Meliskaaa 164cm (94.6)cel? Misialina55 172cm (60)cel? Parasole 173cm (77.4)cel? Pola39 Pppkkk 178cm (85)cel? Sabinka10 155cm(78)cel55kg Ssmanka 175cm (105)-cel 68kg ZielonaPap89 163cm (71.4)cel-55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale wszystkie moga wnosci poprawki do tebelki ... wpisywac wage itd... ja nie chce byc pania o tabelki )) elcia tabelcia )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCudu
U mnie dzień zakończony pozytywnie (no mogłam zjeść mniejszą porcję obiadu;P) pocwiczylam i czuje się świetnie A mój mąż właśnie je w kuchni hamburgery które mu przygotowałam :D Weekend planowo ma być bez ćwiczeń ale może mi się coś zachce bo uwielbiam to uczucie po ćwiczeniach. X Mnie rwa boli w posladku i promieniuje do nogi tak jakby prądem razilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej dziewczyny.u mnie bez diety i nawet bez ćwiczen. Humor kiepski.Wszyscy ode mnie czegoś chcą ,niby kazdy tylko troszke,już mnie to wkurza bo sił mi brakuje; A poza tym wszelkie problemy i potrzeba wsparcia: też wszyscy walą do mnie. Niby fajnie ,jestem potrzebna i doceniana ale zmeczona! jak cholera. No chociaż włosy ufarbowalam przed jutrzejszą imprezą. Pozdrawiam Was i podziwiam ze tak grzecznie dietkujecie. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato za pasem
U mnie spadek na wadze do 80.000 kilo więc jest ok...choć było już 79.800 :)ale co tam ważne że mi w 11 dni poleciało 4.5 kilo trzeba być optymistą...na wieczór zjadłam pół bułki ciemnej bagietkowej z serem pleśniawym i brzuszkiem z łososia plus dużo sałaty do tego i pomidor i loda z posypką i polewą truskawkową w Macu ...nie umiem bez tych lodów żyć :)dzisiaj sprzãtam górę mieszkania czyli jeden salon bo bałagan mam nie z tej ziemi a potem może wyjde z rodzina na spacer po obiedzie choc pogoda kiepska i plany na dzisiaj byly inne...trudno trzeba je zmienic przynajmniej z robota domowa sie odrobie :)milego...wyniki z krwi wyszly super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato za pasem
Na śniadanie owsianka z lnem- miseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,u mnir zastoj ruszyl w koncu bo zwazylam sie wieczorem i bylo rowne 65kg i akurat dostalam okres w nocy . nie wiem dlaczego mi sie woda odklada bo biore juz najlzejsze hormony i mialo byc ok. Ale na nich prztnajmniej chudne bez problemu,pomijajac zastoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Lato ale Ci ta waga pieknie spada- u mnie zastój buuuuuu Pogoda za oknem okropna ale mam nadzieję ,że chociaż na pół godzinki wyskoczę na kijki a jak nie to orbi i hh zostaje. Na razie leżę w łóżku, piję kawe i nie mam ochoty na nic, w lodowce pustki i pasuje na zakupy sie wybrać a jak nie to będzie dieta z resztek- na śniadanie owsianka z żurawiną, potem jabłko, mam jogurt, twaróg, jajka, pół papryki czerwonej, korniszona - z głodu nie umre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
hej u mnie też w tamtym roku tak fajnie waga leciała w dół dosłownie w oczach chudłam.A TERAZ DO zastoju przywyklam ,nie poddaję się ,jem tak jak jadłam ,dobrze że waga nie rośnie chociaż.Fajnie by było schudnąć te 10 kg.CÓŻ ZOBACZYMY co będzie dalej.....idę na basen poćwiczyć....dziś synek pojechał na zawody w pływaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora z was jest najchudsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Lejeeeee i lejeeeeeeee no nic wskakuje na orbiego ,bo na kijki nie ma co dzis liczyć. Sklep tez sobie odpuszczam - na obiad beda te pulpety indyczo- jaglane które ostatnio zamroziłam. Mam dziś takiego lenia ,ze szok ale jak pocwicze mam nadzieje ,ze sie rozruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarna
Witam serdecznie. U mnie dieta ok, rowerek też zaliczony, jestem z siebie zadowolona. Lato z pasem gratuluje Ci dobrych wyników ale również gratuluję tak dużego spadku na wadze jak czytam ,że Ty jesz lody i tak rewelacyjnie chudniesz to tylko Ci pozazdrościć. Elka 42 napisałaś 4000 kal to masakra a ja jeszcze mam w pamięci jak w ubiegłą niedziele owaliłam paczkę wafelków a później doczytałam ,że właśnie zjadłam 1200 kal otworzyła oczy i usta bo uświadomiłam sobie ,że powinna być moja dzienna porcja i w ślad za tym podjęłam postanowienie o odchudzaniu i jestem w śród Was. Sabinka 10 pytasz co może cie boleć w okolicy biodra , może tak promieniować kręgosłup ale również może boleć Cię również nerka i dlatego potrzebne jest usg brzucha, natomiast rwa kulszowa to silny ból zaczyna się w kłębkach nerwowych przy kręgosłupie lędźwiowym i od pośladka ciągnie aż do pięty. a teraz mój wczorajszy jadłospis -- bułka grahamka z serkiem ziarnisty i szczypiorkiem -- duże jabłko --czubata łyżka kaszy jaglanej, dorsz (niestety smażony), surówka z kapusty kiszonej , marchwi , jabłka , cebuli z olejem lnianym -- podwieczorek NIC bo nie byłam głodna ---grahamka z łososiem wędzonym i ogórek kiszony. Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×