Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość jowita32
Witajcie ! Polecam Wam bardzo produkty marki SlimSystem dla mnie są świetne działają bardzo dobrze jestem zadowolona z nich ... http://www.mamawbiznesie.eu/recenzja-herbatek-odchudzajacych-slimsystem/ zajrzyjcie na ich stronkę tam znajdziecie inne ciekawe informacje na ich temat. Może i Wam przypadną do gustu www.slim-system .pl Ja ze swojej strony polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Witam. Dzień diety zaliczony. Wieczorem kolega mojego małżonka wpadł z ciastem na dzień kobiet. Ale nie zgrzeszyłam. Wypiłam z nimi kawę a ciasta nie zjadłam. Dałam radę.Kolorowych snów życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej dziewczyny. Karolcia brawo i jeszcze raz brawo. tak sie przyjrzałam i widze ze Kinia, Marina, Baaasia spadły ście poniżej 80,0.Oj też bym tak chciała.A tu od poczatku roku jak stała waga tak nie ruszyłą do 1.03.No ale teraz trochę docisnęłam, jeszcze nie sprawdzałam czy coś poszło w dół. A na czym dziewczyny stanęło,kiedy się ważymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
15 marca była propozycja ważenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Gotowe na spacer? Za 3 min start.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Elka, chętnie bym poszła, ale niestety muszę siedzieć w pracy. Wszystkiego naj,.... z okazji naszego święta. Żeby KILOGRAMY SZYBKO SPADAŁY!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakobina - gratki za siłownię, tak trzymaj! Karolcia - chciałabym mieć Twoją asertywność co do ciasta :P wczoraj znów zjadłam słodkie, ale zamiast dwóch posiłków w diecie, więc czuję sie usprawiedliwiona :) Teraz będzie łatwiej, bo osoby, z którymi dzielę biuro nie jedzą słodyczy w poście, więc nie będą znosić. Ja od rana w pracy, dostałam od współpracownika piękne kwiaty, więc i dzień przyjemniejszy, słońce za oknem. Elka - ale bym poszła na ten spacer, ahh, gdyby nie ta robota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja po sniadanku .. bo dluzej poleniuchowalam w lozku wiec z opoznieniem ))teraz kawka i zabieram sie z porzadki w domku ..))musze pomyslec co na obiadek sobie zrobic bo dla rodzinki juz mam , lecz nie nadaje sie dla mnie bo boczus tam jest ))).. KOBIETKI wszystkiego naj naj .. )) w dniu kobiet ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w dniu naszego święta :) U mnie w pracy od rana tragedia, my jesteśmy tylko dwie i co chwila ktoś z życzeniami przychodzi i przynosi do kawki kawałeczek ciasta.....oczywiście żeby z nim zjeść.... Dwa małe zjadłam i się już chowam, a to dopiero 10:30 do 16 jeszcze z piątka chłopa będzie....może tylko z kwiatami przyjdą ;) Wczoraj 50 min. spinning i 10 min brzuszki, ale dzień ogólnie fit ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Ja już po krótkiej dzisiaj pracy. i po drugim śniadanku. Jestem na razie sama w domku więc mam zamiar poodpoczywać jako że dziś na sze świeto.Nie wiem jeszcze co zjem na obiadek ale cos wymyśle. Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam zdrówka i świetnych wyników 15.03:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
U mnie też ciasteczko do kawy przynieśli i ptasie mleczko, same słodkości - ale mówię wszystkim że mam postanowienie i nie jem słodyczy w poście. Na razie się trzymam. Za tydzień ważenie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja w pracy od konserwatora dostalam cukierka grzecznie podziekowalam i schowalam do torebki. Mąż robi dzis obiad z okazji mojego swieta. A ja rano zamiast sauny zaliczylam znow 15 min bieznia, 15 min orbitek i kilka cwiczen mokra jak zlany szczur wrocilam do domu na drugie sniadanie. Teraz do 16.00 jestem w pracy ale na szczescie same baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kinia
Hej moj sposob na slodycze nie kupowac na zapas wtedy nie kusza a jak juz tak bardzo mi sie chce to kupuj***atoniki musli te z biedronki slodkie i bardziej zdrowe niz np mars czy snikers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfka86
Hej a mnie grypa żołądkowa męczy od wczoraj. Mało jem , wczoraj wszystko zwymiotowałam. Muszę się wykurować bo w sobotę robie urodziny synkowi. W piątek roczek skończy . Obchodzi któras z Was dzień mężczyzny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfka86
A i jeszcze Wszystkiego najlepszego kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Elfka zdrowia zatem :) Też idę w sobotę na roczek. Zamówiłam sobie z tej okazji bluzkę i przyszła ale jest przyciasna :( Trudno, może jeszcze trochę i będzie dobra. Najlepszego w dniu Kobiet :) A słodkości dzisiaj oddaje dzieciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Zdrowia Elfka!Ewelina no tak jest z tymi rozmiarami> Ostatnio kupiłam spodnie roz 40 a za chwilę w bluzkę 44 nie wchodzę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wzięłam za siebie i kupiłam rower! Całą wiosnę, lato i wczesna jesień chce tylko w ten sposób się poruszać po mieście, może coś z pupy spadnie hehe ;) Na razie tylko trochę jeździłam jak byłe cieplejsze dni, ale już mi się podoba:) Udało mi się kupić rower idealny dla mnie, a to rzadkość bo jestem mega wybredna:P Dziewczyny, jeśli tez zastanawiacie się nad rowerem dla siebie, bardzo polecam te od nich www.saveno.pl super się prezentują i sa mega wygodne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaaatuuuunku szef nam pizze zamówił.....litości nikt nade mną nie ma!!! Miałam dzisiaj odpoczywać to za to lecę na siłkę, spinning i brzuszki....i jutro też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Ja w dniu mezczyzny ide z kolezankami do baru na dzien kobiet a moj mezczyzna zostaje z dziecmi. Obiad byl super. Moj M w ogole nie potrafi gotowac. Ale dzis zrobil uwaga bardzo dietetyczne jedzenie tzn schabowy smazony w panierce z serem zoltym na wierzchu, ziemniaki tluczone ze smietana i salate zielona rowniez w smietanie. To wszystko posypal pieprzem bo uslyszal gdzies ze pieprz odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_dzidziuś
Wytrwalosci dziewczyny tego nam trzeba zyczyc;) ja dzis poleglam dla slodkosci;) sumienie nie daje mi przez to spokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica551
Polecam wkladki do butów, wspomagające odchudzanie. Żadna magia- one mają po prostu specjalne wypustki masujące strefy na stopie, które są odpowiedzialne za metabolizm i trawienie (tzw. refleksoterapia). Chamują łaknienie. Jedna para wkładek wystarcza na ok. pół roku. Do kupienia w sklepie internetowym www.chodzeichudne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica551
Polecam wkladki do butów, wspomagające odchudzanie. Żadna magia- one mają po prostu specjalne wypustki masujące strefy na stopie, które są odpowiedzialne za metabolizm i trawienie (tzw. refleksoterapia). Chamują łaknienie. Jedna para wkładek wystarcza na ok. pół roku. Do kupienia w sklepie internetowym www.chodzeichudne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
U mnie dziś dietowo słabo :o Ale przynajmniej na siłowni bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosze rozmiar 40 ale przez moje mega cycki napewno nizej niz te 40 nie wejde bo mi guziki postrzelaja. Zawsze tak bylo. Ale wazne zeby sie dobrze czuc nawet w tej 40;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCudu
Hej Ja tylko melduję ze u mnie dieta i ćwiczenia ok, ale ciężka noc miałam i nie mam już siły na egzystencję zatem idę lulu. Kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej ,Elfka zdrowiej szybko! Ja na zastrzykach, ćwiczeń 0 ,Dietka ok.Kupilam dziś karnet na basen..... Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ggffg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ggffg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×