Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Hej dziewczyny ja bede zagladac poczytym ,,ale sama musze sie w sobie zebrac z dieta , musze ponownie w glowce poukladac bo tam zaczela sie moja dieta ,,znam siebie jak zrobie cos na sile to nie da efektow ,,ja was nie opuszczam .. lecz potrzebuje czasu .. jakobinka jak obiecalam bede tu rok . ale teraz tylko wzrokiem bo bede czytac ,,))) odezwe sie jak juz bede gotowa ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a ja mam juz weekend. Wzielam dwa wolnego. Juz zaliczylam spacer. Sniadanie tez. Zaraz drugie. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Hej dziewczyny. U mnie dziś pięknie słonko świeci. Ustaliłam sobie godziny jedzenia i będę się starała ich trzymać. Śniadanie dopiero o 10. Bo wracam do domu przed 9 i od razu lecę na kijki. Później 14, 16 ( szklanka wycisnietego soku) i 18. U mnie też zastój wagi. Może za dużo wprowadziłam węgli a za mało białka jem...Ech tyle się nie dbało o figurę a teraz by się chciało schudnąć raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Hejka poćwiczyłam i biore się za obiadek- dzis kasza jaglana z brokułem i grilowanym filetem, Meliska jak tam wazenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A co to tak późno i nikogo nie ma? Czyżby znów się coś zacięło? U mnie dziś po 2 dietetycznych posiłkach i 35b min. na bieżni w tempie kardio. Jeszcze wieczorem zamierzam pojeździć na rowerku i będę zadowolona. A jak u Was? Odezwijcie się bo razem raźniej. Hey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Meliskaaa OGROMNE GRATULACJE ja mam cel do wielkanocy zobaczyc 6 z przodu. mam ndzieje ze mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Elcia wracaj do nas jak bedziesz gotowa <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA13121971
medical sensu w polanicy zdroju oferuje pakiet odchudzajacy pomagajacy zaczac podroz z odchudzaniem :) moja corka miala duza nadwage, dzieki bardzo sympatycznemu panu dietetykowi corka schudla 5 kg w miesiac na samej diecie! pobyt tygodniowy w tym hotelu to był najepsza decyzja :) podczas pobytu odbywaly sie kapiele odchudzajace oraz zbilansowna dieta. bardzo malo jest takich ofert dla ludzi ktorzy chca pozbys sie nadprogramowych kilogramow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Anetas- mam nadzieję, że wreszcie zacznę chudnąć :o Póki co ciężko mi w to uwierzyć, prawdę mówiąc. Ważę teraz więcej niż mam w tabelce, ale to na bank przez nowe mięśnie bo codziennie ciężko zapierdzielam na siłowni, dziś jak wrócę to się dokładnie zważe i podam aktualną wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Meliska gratuluje i zycze jak najszybciej 7 Ja tez nie umiem wstawić tabelki- Elcia jesteś niezastapiona-wracajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziaaaa a ćwiczysz codziennie? Znawcy twierdzą, że ćwiczenie codziennie wcale nie przynosi oczekiwanych rezultatów a tylko spala tkankę mięśniową. Lepiej ćwiczyć co drugi dzień. Przetrzymaj ten okres stagnacji a będzie w dół. wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia waż sie rano na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Z tym "codziennie" to przesadziłam. Miałam na myśli dni robocze bez weekendów. Nie mogę przychodzić na siłownię tylko co drugi dzień, bo chcę w pełni wykorzystać swój karnet. Inaczej będę miała wrażenie, że zmarnowałam pieniądze :o Kupując karnet zastawiłam na siebie taką pułapkę :p Tylko w ten sposób mogłam się zmusić do dłuższych ćwiczeń Ok, zważę się jutro na czczo Dziś własna tortilla na obiad. Pozdro, miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję poczytać trochę o bieganiu, bo sama załapałam niedawno bakcyla i od siebie polecam www.runners-world.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
O nie, ja dziękuję :o Nie umiem biegać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Bieganie nie dla wszystkich. Zwłaszcza jak ma się sporą nadwagę. Jak wiadomo obciąża to stawy. Próbowałam kiedyś biegania po troszkę i miałam później takie bóle piszczeli, że przez dwa tygodnie chodziłam jak robot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
U mnie dzień dietkowo zaliczony :) Walczę walczę o ta 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCudu
U mnie też dzień udany. Dieta ok, rower 40min i godzinny spacer. Melisko wielkie gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Meliska gratulacji moje również! Mój dzień również dietowo ok. Ja marzę o 70kg na Wielkanoc. Może się uda. Za tydzień w sobotę mam imprezę 2 urodziny bratanicy - znowu będę walczyć ze sobą i z chęcią zjedzenia pyszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Karolcia wierze w Ciebie, nie daj sie jutro! Nie mogę sie doczekać ważenia w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Meliska, gratulacje!! Wielka jesteś! u mnie nadal zastój, choć byłam wczoraj na zakupach i było bosko, do wszystkiego wchodziłam, a nawet było za luźne w moim rozmiarze, zaczynając dietę nie dopinałam się do 42, a teraz luzy ;) ogarnęłam się trochę, znalazłam swoje grzeszki i teraz pilnuję z powrotem pór posiłków, wagi jedzenia i staram się całkiem wyeliminować słodycze. Mam nadzieję, że ruszy! też było dziś pięknie, ale cały dzień przesiedziałam na rozprawie w pracy, strata czasu w takie słoneczko :) chyba muszę rzucić robotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. Dziś będzie chyba ładny dzień. U mnie od 6 świeci słoneczko. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Basiaaaa ja też całkiem odstawiłam słodycze i ruszyło! Też jadam regularnie dużo mniejsze porcje niż kiedyś. Daje rade. no i dalej marze o 70 kg na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Hej. Ja od kilkudni walcze z zaparciami. Zamowilam sobie blonnik moze on pomoze. A dzis juz posniadaniu nastepne o 10.00 wiosna dzis u mnie az chce sie zyc. Tylko co na sienie ubrac? Masakra zima bylo latwiej. Moj rozmiar to 46 - 48 boze jak to brzmi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Znowu wisi bo wpis się nie pokazał! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Basia- mam ten sam problem- zastój. Od 3 tygodni, a właściwie już od samego początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×