Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Haha, czytam komentarze u tej całej widzki Beatki i tam też Candy swoim "mentorskim" tonem zwraca uwagę, cytuję: "Hejo..wypadaloby zawsze na wstepie powiedziec czy bylas otagowana i przez kogo lug autorstwa kogo jest lub byl owy tag. I nie mowie tu by sie "czepiac"tylko mi zwracano z tym uwage kilku krotnie:/ wiec trzymajmy soe wszyscy jakichs zasad:)) Noi w opisie pod filmem brakuje pytan...podpowiem ze sa u mnie w opisie. Mozna zrobic kopiuj-wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie tak teraz przelecialam komentarze z ostatnich dwoch filmow i nie widze komentarzy jej 'sis' moniczki. czyzby to ona pisala tu te pikantne szczegoly z zycia ACC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No acc poucza inne yt, nie moge z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sis Honey przejrzała na oczęta...uffff, lepiej późno niż wcale... swoją drogą ciekawe jakie to uczuci dowiedzieć się,że "przyjaciółka", której zaciekle broniła, zrobiła ją w bambuko i była nieszczera, a jej tajemnice puściła w obieg z dodaniem paru groszy od siebie...!!!! żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda to prawda ACC nie potrafi trzymac jezyka za zgnilkami. chciala bym dziewczyny napisac wam wiecej ale boje sie ze ACC zoorietuje sie kim jestem bo nie wiem czy wszystkim mowila to co mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:31 bankowo wszystkim które z nia prywatnie pisały czy się nagrywaly. Nie to ze chce Cię w coś wkopac, ale ona ma to w naturze i nie Ty jedna wiesz o niej prawie wszystko. Sądzę że nie masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz na tyle ile ty sama uwazasz ze mozesz i to co mniej wiecej Corega mogla pisac tez do innych dziewczyn, zeby sie nie wsypac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty sie tak boisz tej mietły zardzewiałej.Na cholere komu taka znajomość przy ktorej musisz sie zastanawiac co mozesz powiedziec zeby nie uzyla tego przeciwko tobie. Jej te byle znajome powinny zbojkotowac kanal za te pierd...nie po bokach.Niech ona wie ze zostala zdemaskowana,ze dziewczyny wiedza co to za kawal fra..y z niej. Ty jej sie nie obawiaj ,ona kazdemu pierdzieli to samo bo normalnych tematow do rozmowy to ona nie ma tylko żale i obrabianie doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej rodzina Agi wie ze ona nagrywa te filmiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.31 Mówiła napenwo nie tylko tobie bo ja też wiem troszkę. Najbardziej mnie wkurza fakt ze poslala jej rzeczy i później ja obmowila ze znajomość bazuje tylko na wysyłaniu a w grudniu wielce zmieniła zdanie bo jej wysalala piękny kubek i prezenty. Nawet wiem jakie bluzeczki powedrowaly do honey :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pouczala każda i teraz te nowe poucza a niech sama popracuje nad światłem grafika i niech tyle nie tnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej rodzina Agi wie ze ona nagrywa te filmiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym taaa wie brat i jego żona :) A ona ma 2 konta fałszywe ze swoim nazwiskiem i udaje że to rodzina haha a i konta Fabiana sUmmer coś tam.ona każdemu opowiada swoją prywatną sferę. A gubi się później opowiadając inna wersje drugi raz. Fabianek pieniążki jej ukradł kiedyś to dopiero hit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedza rodzice ciotki ale nie ogladaja...brat pewnie tez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! A mowilam dzisiaj rano, ze bedzie haul :D Oj przewidywalna jest Corega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.39 Ile dajesz ze nie wiedzą :) może 1 ciotka wie . Poblokowala Facebook żeby nikt nie mógł tam nic pisać takiego bo się obawia krytyki ze jej rodzina to żel odbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Czyli najpierw sama kompletuje paczki i wysyla żeby zaskarbic sobie kogoś, a potem wymaga tego samego? A jak nie, to obgaduje ile wlezie. I ona mówi że jest szczera i bezinteresowna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiła im ze ma coś tam robi KARIEROWO W NECIE ale nie mówiła co dlatego jej nie oglądają. Skrzywdziła swoim zachowaniem tyle osób ze juz by dala spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avon to nie zaszalala haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian ja okradł? O ile to w ogóle prawda, to jaka trzeba być kretynka żeby mówić o tym osobom poznanym w "sieci"! Może te cycki to nie był prezent od Pawiana, tylko zwyczajnie zwrócił jej co ukradł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.46 Tak bardzo szczera oczywiście. Odczeka trochę jak nic nie dostanie to wtedy jedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz mi wierzyc ze rodzina wie ze nagrywa moze nie wie co tam jest w tych filmikach bo nie oglada.A wiem bo jestem jej kuzynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Jasminovaa Barabetka powinna już kończyć pakować paczkę dla Candy Brandy, bo inaczej zostanie przez nią zjechana. W końcu sama miała okazję dostać to "cudenko" od Brandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina wie ze nagrywa moze nie wie co tam jest w tych filmikach.Mozesz mi wierzyc jestem jej kuzynka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.48 Zabrał kasę i została saaaamaaa a potem go przyjęła i były zaręczyny haha potem znow i tak w kółko dlatego wi ze jest nie poważna. A że mówi takie rzeczy tym bardziej. Każdy to wie kto z nią gadał. Nie wierzysz napisz do niej zapoznaj się a.za jakiś czas będziesz znała jej plan dnia ona cie omami i będzie Napierała wiadomości jak pomylona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tak naprawdę to nie śmieszne zaufać komuś A później się przejechać na kimś... ja otworzyłam oczy dzięki wam i też jeszcze raz obejrzałam kilka jej filmów i jeszcze to co ona mi pisala... przykro mi bo przez nią podjęłam decyzję ważne w swoim życiu A nie wiem teraz czy dobrze zrobilam.. głupia ja!!#!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne ile dziewczyn się nadziało, ale słuchajcie, przyjaźni nie zaczyna się od bogatych paczek, to już śmierdzi na kilometr. W prawdziwej przyjaźni cieszą drobiazgi ,a najważniejsza jest Ta Osoba! Wiele dostało po tyłku, ale na szczęście wszystko wyszło na jaw, trzeba pisać, ostrzegać inne potencjalne przyjaciółki, bo pojawiają się nowe kanały i nieświadomie wpadną po uszy. Mi osobiście żal najbardziej Beaty i Moniki ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. Każdy błądzi. To ze jesteś ufnym człowiekiem to zle o Tobie nie świadczy, ale przez takie podejście niestety często się cierpi. Co by tam nie mówić o Myśliwiec, to szybko rozszyfrowala ACC. Ma u mnie duży plus z tego powodu, choć oglądam ja naprawdę rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałyście jak subskrybcje jej stanęły? a wyświetlenia? ja Cię kręcę, to o czymś świadczy! Zostały tylko nieświadom, albo pazerne na kilka kosmetyków dziewczynki. a buuuu, Koszmarna Aga jesteś, wiem ,że to czytasz, ja poczytałam z uśmiechem na twarzy,że Twoje wredne oblicze już straciło resztki godności :-) Wiesz co? Ciesze się z tej twojej porażki jak nikt inny ze świata yt, bo mnie od miesięcy wkurzałaś i dziwił mnie twój fenomen, ale na szczęście wpadłaś w własny dołek, który kopałaś na każda inna nagrywającą. Jak ci nie wstyd?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało, która nagrywająca tak tnie swoje filmy, to jest koszmar, tam jest pyk,pyk,pyk ,jedno wielkie cięcie, jakby się wysłowić nie umiała w 3 zdaniach pod rząd :-D Dom zostawiony, dzieci zostawione, wszystko pod dyktando jutuba, tylko po co ...?????? To koniec :-) Tyle, więcej nikt się nie nabierze. Zejdź ze sceny, bo już więcej się nie jesteś w stanie ośmieszyć. Rozmawiam prywatnie z wieloma youtuberkami, każda sie śmieje w głos z ciebie! hahahhahahahhahha Ja też :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×