Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
15.26 2 strony się cofnij jest link do filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ciągle kłamie,prawde powie jak sie pomyli.Pusty tłumok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę chyba powie prawdę jak się zapomni. Ona jest Nie normlana i ona ma pracę taaaaak taaaaak kiedyś kręciła z pracy jak sprząta domek a teraz już od daaawna nie pracuje. Gości miała ciągle. Vlogovala w grudniu to i z pracy by parę słów powiedziała bo dom sprzatala sama jakurat brała zlecenia na sprzątanie. Po co to kłamać jak widać ze nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare, niestare zdjęcia. Jaka to różnica. Pytanie czemu ich jeszcze nie usunął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sie co o niego martwić. Widocznie Brandy daje mu dokładnie to, czego on oczekuje, skoro ja sponsoruje. Najważniejsze że wszyscy tam zadowoleni. A uczucia wyższe typu miłość, przyjazn, szacunek - nie są im kompletnie znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że tego nie upubliczni :) ale niech chociaz wie że nie ma przed sobą samych idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.06 Wiesniczka boi się takich komentarzy żeby te młodsze widzki nie skumaly prawdy bo co taka 12 latka wie ? Candy wczoraj swoje widzki nazwała przedszkolem no to dla kogo ona kręci? ?haha sama sobie odpowiedziała. A dziś sama sobie pisze z nowych kont które się nigdy u niej nie udzielały i są dopiero co otwarte leje sobie miodem pod filmami haha no stara głupia baba. Jak jej nikt nie pisze to sama sobie tam słodzi. Becia nagrała tag bo Acc ja otagowala i jej w komentarzach oczywiscie nauki daje. Becia jej filmów juz namiętnie nie komntuje, może ją już irytuje te ciągle narzucanie swoich mądrości przez Acc? Ta baba to chodzaca pomyłka z porażką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Mary K TO ZADNA WSPOLPRACA!Tam pracuja konsultanki, jak W Avon czy Oriflame.gucio testuje stara gropa!naciaga innych na klamstwa nakupila kosmetykow Z Mary K a udaje,ze to Oni sie do niej zglosili!czy Ona naprawde ma Nas za tak glupie?pisze Nas majac na mysli te madrzejsza czesc ogladajaca I komentujaca tutaj.Bo 90% opinion tutaj jest prawdziwych,konstruktywnych,bez wyzwisk I wulgaryzmow.Candy Brandy nie slodz juz sobie tak Z wlasnych swiezych kont na YT.. . Nas nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nie ogląda żadna youtuberka taka z ilością subów 5 lub 6 tysięcy w zwyż. Ona sama zaczepia małe kanaliki chcecie mieć widownię i komentarze bo tak by miała pusto pod filmami. Swego czasu podjarana ciągle mówiła ze napisała do Aggie i operatora aby jej pomogli ustawienia aparatu zmienić - oni jedyni jej odpisali bo też pisała do stylizacje szusz ABY WESZLY I OCENILY JEJ FILM żadna nie odpisała. I tak się podjarala ze Aggie jej odpisała ze chyba myślała iż to będzie pomoc w zdobyciu subów! Aggie owszem prywatnie jej odpisała ale jej nie ogląda nie komentuje jej filmów bo co Aggie ma u niej podpatrzec? ?Głupotę? Ale Corega tak namiętnie biega na kanał Aggie i wypisuje te swoje SMETY ze maskara. AGGIE JEJ NAWET NA TE KOMENTARZE JUZ PRZESTAŁA ODPISYWAĆ i Corega trochę wystypowala ze spamowaniem pod jej filmami. Myślała ze będzie mieć koleżankę z dużego kanału o jej i suby będą itp A tu jednak nieee. To swiadczy o tym ze ona nie ma przekazu i tylko dziewczynki wchodzące w ten swiat dojrzewania w wieku 14lat ja komentują w zamian za szminki paletki później się taka młoda jara z koleżanką PACZKA z ANGLII bo to dzieci jeszcze. Widać zdjęcia tych jej widzek na ścianie to same młode dziewuszki w większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpraca to po 1 wsze dostajesz piękna paczkę masz wybór co chcesz zamówić, dostajesz coś na rozdanie. Zawsze we wspołpracach przychodzi ładnie zapakowana paczka ,otwierana na wizji aby było to WOW. Można zauważyć u Szusz Rockglamprinces itp w późniejszym czasie jest to np nowa paleta jakiś krem i reklamujesz go na swojej twarzy wydając opinie swoją. Współpraca to jest na dłuższy czas czyli jakby umowa mi ci wysyłamy ty pokazujesz nie mylić z REKLAMA PLATA FIRMY My ci poslemy produkt ty powiedz o nim miło a w zamian zarobisz tyle i tyle. Ona nie ma żadnej współpracy co ona mowi. Weszłam na ten link pod jej filmem, to przekierowanie na stronę konsultantki, a jakby miała współpracę link jest centralnie do firmy sklepu itp . Co ona za maniane odwalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*reklama Płatną*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggie raz jej odpisala bo az się zdziwilam jak to zobaczyłam. Czy zostawiła u ACC więcej komentarzy pod filmami to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się na tym, ale pewnie jest jak piszesz. Nie wierzę że ktokolwiek chciałby z nią współpracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała komentarz ze ma za dużo pudru na twarzy haha jakaś dziewczynka na zdjeciu. Myślałam że odpisze TO WINA ŚWIATŁA jak zawsze wina światła jak ręce ma jaśniejsze a twarz pomaranczowo żółto dziwną. Ale nie raczyła zwalić na swiatlo usunęła komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam stylizacje czasem i szusz Rgp to widzę jak to wygląda. Ona dostała po pół opakowania a wmawia ludziom ze juz używa. Jeśli byłaby to współpraca ona by te kosmetyki otwierała przy nas i pokazywała nowe całe zapakowane a ona tego nie zrobiła, wiec jestem przekonana ze dostała jeszcze od konsultantki juz używane Corega przyjęła podjarana ze powie iż ma współpracę i będzie hit kanału, a konsultantka cwana ma zarobek jak ktoś zamówi z polecenia Acc poslala używane rzeczy a ma potencjalna reklamę dla siebie bo jak wiadomo konsulntakta musi sprzedać aby zarobić. Acc sama posyla używane rzeczy także przyjąć prawie połowę zuzyta to zaden problem dla niej. Nawet te dziwaczny które współpracują z zalando pokazują pudełko otwierają wszystko nowe zapakowane jak odbiorą paczkę. A ona jedyna nie pokazala wcześniej tylko jak juz użyła w połowie no śmiech na sali. Przecież ona by nagrywala o 24 nawet film z paczka jeśli to byłoby wczesniej poslane. Dostała to zapewne wczoraj lub w piątek w takim stanie zużycia. Odrobina inteligencji by jej się przydała bo się sama pogrąża juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nawet ziaja by nic nie poslala a co dopiero Mary K. Ona jedynie może sama prosić chińskie sklepy żeby móc je reklamować. Za mały kanał ma na współpracę z taką firmą. Stylizacje Avon miała i ile ma subów a taka Acc współpracę ma yhym taaak. Ona ma za malo wyświetleń aby ktoś się żucil na nią. Jedynie chiński rynek pedzle itp. Wymyśla to aby blysnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Zuważcie,że jak ona dostaje paczki to otwiera na wizji. watpie by to byla wspópraca. sama pkazuje kosmetyki ktore widac uzywa juz od dluzszego czasu kogo ona sciemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiechlam teraz Od widzek to biegnie z nożem do kamery i tnie pudło haha a ze współpracy nie pokazala od razu? Tylko jak pouzywala hahaah no patrzcie jaka klamczucha no łże ta szczera taka szczera szczera szczera i cudowna NIGDY NIE sprzedajna! Tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym filmiku z zaręczynami aggie jej napisała komentarz, więc brandy pewnie posikała się , ze szczęścia :D jednak wchodzenie w doope sie opłaciło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to z sex shopem jakimś online może zawrzeć współpracę jakaś heheeh tylko jak dotąd nawet i oni nie chcą a mogłaby w tym bikini koronkowym reklamowac wibratory hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejaka Bojarska czy jak jej tam,widzka Brandy .Co to za wkurzajace babsko ,juz jej tak maśli że mam wrażenie że ona jakaś upośledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że to takie grzecznosiowe pisanie tylko bo myślę że Aggie jej na bieżąco nie ogląda nie dałaby rady jej filmów znieść hahaah. A Chyba nawet nie ma pojęcia co ona tam nagrywa co Plecie itp z reszta Acc to dla Aggie nie ta bajka hehe aggie zafascynowana stylizacje szusz koleżanki. . Oleska i te rejony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parę dni zobaczymy jej walcowanie twarzy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:08 Przynajmniej byłaby wreszcie wiarygodna!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje w duecie mogą reklamować sex shop ale by kasy trzepali nie musieli by żyć z benefitow a nadają się idealnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.11 Tez to zauważyłam pod każdym filmem orgazmu dostaje tak się spuszcza tam . Jakaś biedna chyba baba liczy na paczki i ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sexshop ona reklamować :-D z taką facjatą . co najwyzej stringi i to tyłem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:12 ja też tak myślę , przecież brendy nie można brać na poważne :) Ani w tych pożal się boże testach- ja bym dosłownie nic nie kupiła z jej polecenia, nie jest dla mnie żadnym autorytetem w tym temacie, czy tych żałosnych przemyśleniach... Ale te jej "wicki" zostawcie w spokoju i ich nie obrażajcie , pewnie większość z nas kiedyś candy jakoś lubiła... Różnimy się od nich tylko tym , że my już zdiełyśmy klapki z oczu ,a one JESZCZE nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.48 Eeeeeeeeeeee do wobratorów żeli itp rzeczy facjata nie gra roli Ma cyce i bikinio "majteczki w cekineczki" hehehe zapoda muzyczke podkladzik i będzie nawijac. ( zdrobniemia są celowe bo tak sie wyraża w komentarzach nasza gwiazda upadła :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×